Altın maske kullandım çok memnun kaldım

shekernil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
başka maskeyi kullanan varmı izler için iyise bende almayı düşünüyorum

blmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba kızlar :) Altın maskeyi kullaanıyorum ve çok memnunum. isteyen olursa temin edebilirim. Cilt yaşlanması kırışıklık leke cilt yenileme hepsine iyi geliyor. haftada 1 defa 10 seans olarak tavsiye etmişlerdi bana o şekilde kullanıyorum. 5. haftadayım sonuçlar harika

sariiboncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba kızlar :) Altın maskeyi kullaanıyorum ve çok memnunum. isteyen olursa temin edebilirim. Cilt yaşlanması kırışıklık leke cilt yenileme hepsine iyi geliyor. haftada 1 defa 10 seans olarak tavsiye etmişlerdi bana o şekilde kullanıyorum. 5. haftadayım sonuçlar harika

sariiboncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba canım ben kullandım arkadasımdan bayıldım almak istiyorum fakat hiç bi eczanede bulamadım temin edebilirmiyim markası nedir fiyatı nedir?

leylaleyo

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
anubis barcelona diye bir marka var. onun altın maske ve altın krem şeklinde ürünleri var. oradan alabilirsiniz şimdi baktım sitelerine kampanyasıda varmış normal de 120 tl miş. 100 tl yanında da 1 tane hediye veriyorlar. incelemenizi tavsiye ederim http://www.anubisturkiye.com/Effectivity-Gold-Mask-yenileyici-maske-,PR-51.html
anubis barcelona ispanya markası türkiye'ye geldi son zamanlarda. Çok kalite ürünleri var ben kullandım memnun kaladım. tavsiye ederim. İlk kez bir güzellik merkezinde kullandım memnun kaldım ben de sipariş verip kullanıyorum.

starystarynight

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar arkadaşlar. kulübünüze yeni üye oldum, severek okuduğum, faydalı olan bir platform, ben de kendi deneyimlerimi yazarak umarım faydalı olurum.
Altın maskeyi ilk kez cilt bakımına gittiğim salonda uyguladılar ve güzel bir maske olduğunu söylediler fakat markasını almayı unuttum ve araştırdım. Ben Blue Ocean marka altın maske aldım. 3 kez uyguladım şu ana kadar, gerçekten memnun kaldım ki benim cildim, siyah noktalı ve yağlı bir cilt ayrıca hassa her şey yüzüme iyi gelmiyor ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki gerçekten şu an çok çok memnunum. siyah noktaların bitti denecek kadar azaldı.

Alperenin annesi5461

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Hanimlar selam.ben farmasiden altin maske aldim. Fakat memnun degilim. Ayni uhu kokuyor surerken gozlerim oyle yakiyor ki acamiyorum. Soyuldugunda evet gozenekleri aciyor ama cok kurutuyor hic nemli yumusacik birakmiyor. Yzuum adeta semsert oluyor

Yukarı Alt