Alttaki üyeye bir soru sor..

syes

Say my name
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.287
4.230
Çok içli dışlı olmadıkça severim:dondurma:

Kınadığın bir durum sonra başına geldi mi?

gul2016

Aktif Üye
Pro Üye
13 Kasım 2019
3.175
7.255
49
1. Sırf eşi/sevgilisi istiyor diye saç rengini değiştirenlere ya da istemediği halde bedeninde / yüzünde kozmetik değişiklikler yapanlara kızardım. ikisini de yaptım.
2. sigara içmek :KK43:

Evcil hayvanın var mı? Varsa onu nasıl edindin, yoksa olmasını ister miydin?

kediseverkadin

SessizZuzu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
736
1.049
1. Sırf eşi/sevgilisi istiyor diye saç rengini değiştirenlere ya da istemediği halde bedeninde / yüzünde kozmetik değişiklikler yapanlara kızardım. ikisini de yaptım.
2. sigara içmek :KK43:

Evcil hayvanın var mı? Varsa onu nasıl edindin, yoksa olmasını ister miydin?
Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤️

Kendini affedemediğin bir konu var mı?

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.449
10.419
Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤

Var. Keşke anneannemin hayattan ani gidişinden önce onu kızdırmak yerine daha güzel son anlarımızı yasasaydim.

* Esin/sevgilin/ailenden sakladigin şey ne ?

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.114
2.454

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
930
1.154
Politik davranmalı, en garanti yoldur.

Mutluluğu 5 cümleyle tarif edermisin?

zorunlunick

BiCiftMavi💗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.242
4.368
Evcil hayvanım her zaman oldu. Papağanlarım ve bir kedim var. Barınaktan evlat edindim. Annem kedimden ayrılamadığı için kedim annemde yaşıyor. Şimdi de barınaktan köpek evlat edineceğim ❤

Merhaba bsey dsnisacagim özelden bakarmisiniz