Anket alyans meselesi

Alyans durumları ne halde ?

• Her ikimizde takıyoruz.

Toplam Oy: 99 58,2%
  • Ben takıyorum eşim takmıyor.

Toplam Oy: 28 16,5%
  • Eşim takıyor ben takmıyorum.

Toplam Oy: 12 7,1%
  • Her ikimizde takmıyoruz.

Toplam Oy: 31 18,2%

• Ankete Katılan
    170

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
kızlar evli olup alyans takmayan biri için ne düşünürsünüz?
yüzük benim için önemli ve anlamlı.

mucizem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ayy çok sinirlenirim böle bişiye.bizde kendi aramızda sözlüyüz.bi zaman sonra çalışırken çiziliyo takmıyım lafları etmeye başlamıştı.pişman ettim tabi diyceğine demiceğine.benim içinde çok değerli alyans.sahiplik hissi veriyo.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Alyans bence kişinin sahipli olduğunun simgesi.Çok gerekli.takmazsa çok sinir olurum.Ama hep takıyo canım benimmm:)

S

SENACE

Ziyaretçi
Bende alyans takmayı ve eşimin de takmasını çok seviyorum.
Benim eşimde ilk başlarda biraz bocaladı takmak istemedi. ( arada sırada çıkarıyordu )
Ben bu konuda onu çok fazla boğmak istemedim. Sadece takmasını istediğimi söyledim pek anlamadı galiba. ( Takmıyordu çünkü )
Bende ona dedimki senin kalbinin bende olduğunu bilyorum Yüzük çok önemli değil ama ben alyans takmaktan çok hoşlanıyorum.
Birlikte takarsak ta çok mutlu oluyorum.
Eşim de sağolsun çok uysal, oda beni kırmadı 14 aydır sürekli takıyor

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Alyans benim içinde önemli bizimde aramızda taktıgımız bi alyansımız var bu konuda çok dikkatliyiz:1yes2:

1

1_sen

Ziyaretçi
benim esim alyans takmiyor..bende ustelemedim..su bir gercek ki evli erkeklere cok ragbet var..olsun varsin benim ki bekar gozuksun:KK66:

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
alyansımızı takarken bunun sevgımızın ve ılıskımızın anlamı oldugu hakkında konusmustuk o cıktıgı an zaten herseyın tadı kacar adamın parmagını sıktıgı halde elınden cıkartmaz pardon cıkar- ta - maz :mymeka: :mymeka: :mymeka:

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
142
valla ben evlenmeden önce çok meraklıydım bu konuya ama şimdi 4 yıllık evliyim sadece takı olarak kullanıyorum. Şuan kullandığım 4 model olacak benimki benden hevesli . benim beğendiğim modeli o beğenmiyor bende onunkini ikimiz ayrı model takıyoruz.

aslican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
tabikide Alyans Cok Önemli Bence Evliliğin Simgesi Güzelliği

tuba1907

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence çiftlerin alyanslarını çıkarmamaları gerekiyor evliliğin simgesi alyans. Ama şu gerçek ki evli erkekler daha çok dikkat çekiyor.

Yukarı Alt