Alyans ve tek tas cok mu uyumsuz?

naz034

Keşke hep yaz olsa
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
75
Merhaba kızlar. Yaklaşık 8 yıllık evlıyım. Alyansım direk nişanda taktıgımız alyans. Tek taş yuzugu ıse esım cook sonradan aldı. Evlılık teklıfını pırlanta olmayan tek tasla yapmıştı. O sarı altıntı. Ben de o zaman ona uyumlu olsun dıye alyansımı sarı altın almıştım. Alyansla bu tek tas cok mu uyumsuz duruyor? Alyansımı tek mı takıyım sızce? Yada degıstırsem mı? Eşim malesef alyans takan biri degıl. Zorakı celık bı alyansı var onu takıyor. Fıkırlerınızı beklıyorum.
DSC_3195.JPG

Eklentiler

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.141
Hoş durmuyorlar, haklısınız. Zaten içinize sinmiyor, eşinizin de yüzük de yüzük diye takıntısı yokmuş, değiştirin o zaman.

x_girl_y0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.319
Benim alyansım sarı klasik kalın alyans, tek taşımda beyaz altın pırlanta. Gayette uyumsuz ama ben böyle seviyorum, böyle de kullanıyorum :) Sizinkilerde gözüme çok çarpmadı. Nişanda takılan alyans, o zamandan beri parmağınızda. Değiştirecekseniz bile bence satmayın, anısı var hatırası var.

Elaunlr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
Bence çok güzel durmuş ikiside aynı renk olacak diye bi şart yok böyle de hoşve farklı

Krdln_bjk1903

Huzur...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85
Merhaba kızlar. Yaklaşık 8 yıllık evlıyım. Alyansım direk nişanda taktıgımız alyans. Tek taş yuzugu ıse esım cook sonradan aldı. Evlılık teklıfını pırlanta olmayan tek tasla yapmıştı. O sarı altıntı. Ben de o zaman ona uyumlu olsun dıye alyansımı sarı altın almıştım. Alyansla bu tek tas cok mu uyumsuz duruyor? Alyansımı tek mı takıyım sızce? Yada degıstırsem mı? Eşim malesef alyans takan biri degıl. Zorakı celık bı alyansı var onu takıyor. Fıkırlerınızı beklıyorum.Eki Görüntüle 1773549
Canım alyansın çok hoşuma gitti markası nedir bi sakıncası yoksa öğrenebilr miyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aysegulcakmak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bencede beraber hoşl olmamışlar

haydo

Tescilli üŞengeç
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.908
ikisini bir arada takmayı hiçbir zaman anlamadım sanırım asla da anlayamayacagım.
ayrı ayrı ikisi de güzeller.

Yukarı Alt