• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Amacı neydi sizce?

Benimhayatimm

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2020
25
3
Ben bir işe girmiştim ama sağlık sorunlarından dolayı 15 gün sonra ayrılmak zorunda kaldım. Aynı ortamda on beş gün çalıştığım biriyle sevgili oldum aramızda 9 yaş vardı, bizim maddi durumumuz ondan daha iyiydi o da bunu biliyordu, maddi durumu ve yaş farkını önemsemedim, benim hayatımda doğru düzgün sevgilim olmadığı için o da çok sevdiğini söyleyince şans vermek istedim, her gün beni çok sevdiğini söylüyordu, 1 ay telefonda konuştum evlilikten bahsetmeye başladı ve sürekli buluşmak istiyordu ailemle tanışmak istedi sürekli, bende çalıştığımız yerin yanındaki kafede buluşalım dedim, o da bizi görürler dedikodu olur üzülürsün falan dedi başka yerlere gidelim dedi sinemaya gidelim parka gidelim başka kafeye gidelim falan dedi, ama ben buluşmadım, yine de hep sevdiğini söyledi buluşmak istedi evlilikten bahsetti, ben bu işten ayrılacam başka yerde çalışacam dedi daha çok görüşürüz öyle olursa dedi, bende evime uzak olacak nasıl buluşacağız ki dedim o da emin ol daha çok buluşuruz dedi şaşırdım bende, 3 kez buluştum o da çalıştığımız yere ziyarete giderek 10 dk konuştum her seferinde, doğru düzgün buluşmamız bile olmadı, evlenmekten çok bahsedince ve ailemle tanışmak isteyince aileme anlattım, ailemde kısa sürede evlilik olmaz diye istemediler ve babam ona kızdı, 1 ay hiç konuşmadım ve bu konuşmadığım 1 ay sürecinde onun gizlice sosyal medya hesabına baktım bir kadın ona kendi hayatını kuramıyorsun benden uzak dur dalga geçmişsin sende falan yazmış, akşam kadının yorumlarını silmiş ama kadın onu takip ediyordu bu takip etmiyordu, birkaç gün sonra kadın takipten çıkmış, bende başka bir hesaptan ona yazdım beni o kadın sandı seviyor muydun onu dedim seviyorum ama ayrılmak zorunda kaldık dedi, hayatında başkası olmadı dimi dedim hayır olmadı dedi, kendi adımı söyleyince de o benim sevgilim değil bela oldu hiç bişey değiliz ben seni seviyorum senin olduğunu biliyordum demeye başladı, konuştuğumuzu ailen duymasın falan dedi bide, bende zamana ihtiyacım var dedim bidaha da hiç konuşmadım.
Aklıma takılan niye bu kadar evlenmek istedi ki o zaman eğer sevmiyorsa?