Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aman millet ne der diye altın takılarınızı takmadığınız oluyor mu ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ef_latun tarafından 12 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : ef_latun
  1. ef_latun

ef_latun Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    merhaba hanımlar ,
    Benim merak ettiğim bir konu var daha doğrusu bir ben miyim diye size de sormak istiyorum.
    Ben çalışan bir insanım işim var çok şükür aldığım maaştan üç beş arttırıp birikim yaparım bunu da genelde altın alarak yaparım.
    Sorum şöyle; ben geçen gün iki tane bilezik aldım ama takmıyorum çünkü kv kişisi görürse sizin paranız çok diye başlayıp yüzlerce soru soruyor bende genelde cevaplamaktan kaçmaya çalışırım bir şekilde ama yinede huzursuz eder. Bunun yanında evimiz Yok kiradayız ev alma gibi bir durumumuz da Yok sürekli etrafa akrabaya komşuya işte onlarda ev alacaklarmış bir tapusu kalmış gibi bişeyler yayıyor gerçekten bu tarz durumlardan sıkıldım. Bende çözümü alsam da takmamakda buluyorum. Ama sonuçta bizde yaşlanacağız aldığımız kolyeyi bileziği takamayacak mıyız diye düşünüyorum, sizlerden de aranızda böyle tarz durumlara maruz kalan var mı , göstere göstere takanlar n yapıyorsunuz merak ettim.

Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

kaRamMell bunu beğendi.
  2. 12 Ağustos 2018
  3. elaelif123

elaelif123 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    insanlarin ne düşündüğünü umursamamayi ogrenin derim. Caniniz ne istiyorsa onu yapın...Su bunu düşünecek su bunu der vs diye 1 kere geldiginiz hayati kendi istediginizce yaşayın derim...

evinizinmimari, Eses07, defne-28 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  4. 12 Ağustos 2018
  5. BirKulunuCokSevdim

BirKulunuCokSevdim Hoş gelişler ola Mustafa Kemal Paşa! Üye

Ödül Puanları:
    123
    Takmiyorum altin, estetik oldugunu dusunmuyorum cunku
    Ama ille de takmak istiyorsaniz imitasyon falan deyin
    Altin takmak (yatirimlik 20gr bilezik seklinde olanlar) ister istemez bahsettiginiz imaji olusturuyor

Annemin burs verdigi ogrencilerden birinin annesi kolunda çil çil altini olmasina ragmen magdur edebiyati yapardi
    Sirf annem ekstradan dershane parasini da odesin diye
    Annemin parmaginda altin alyans bile yoktur, o derece
    O kadar sinir olurdum ki o kadina
    Her gordugumde yuzumu cevirirdim

6. 12 Ağustos 2018
  7. livalinda

livalinda Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    Hic sevmedigim bir taki varsa o da altin bileziktir. Ince zarif kolyeler falan tamam da bilezik hic şık durmuyor.

MrsDelfino, bukrem62, Ruhsuzkiz ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  8. 12 Ağustos 2018
  9. ef_latun

ef_latun Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Elimden geldiğince öyle yapmaya çalışıyorum ama bu konuda gerçekten kv kişisi çok soru sorar ,sıkar bunaltır ve etrafa yanlış dedikodular yayar bu sebepten o topa girmek istemiyorum ama bu konuda rahat olanlara da özeniyorum.

10. 12 Ağustos 2018
  11. ef_latun

ef_latun Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Gerçek altın ile imitasyon takının farkı çok belli oluyor. Benim kimseden bişey istemem durumum yok şükür genelde veren taraftayım altın severim takmayı da almayı da

Safsarisin ve whiteroses09 bunu beğendi.
  12. 12 Ağustos 2018
  13. ef_latun

ef_latun Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Zevk meselesi çeşit çeşit bilezikler var ben altın olmayan bir takı takamam

Eses07, Laale, elmalikurabiyee ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  14. 12 Ağustos 2018
  15. pembecanavar

pembecanavar Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Benim kv de sürekli takayım istiyor evlenirken aldıkları bilezikleri :) ben de takmamak İçin sürekli bahane uyduruyorum.
    Takmak istiyorsanız tabii takın, arkadaşın dediği gibi imitasyon diyebilirsiniz. Hayat sizin para sizin. İstediğinizi yaparsınız.

16. 12 Ağustos 2018
  17. Sekerrenk

Sekerrenk Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    Bana gösteriş gibi geldiği için bilezik falan takmam yani yok bileziğim ama olsa da takmam:KK70:bence takmayın ne gerek var birikim amaçlı almışsınız zaten estetik duran bişey de değil bana kalırsa

18. 12 Ağustos 2018
  19. ef_latun

ef_latun Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    gösteriş olarak algılamamak lazım bence altın kadınlara yakışıyor kendine yakıştıran takıyor

Laale, Safsarisin, Lonely141 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.