aman tanrım yumurtalıklarım toplandı

Fatos81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ne acılı saatledi allahım ben bu ağrıları unuttamam allah diğer arkadaşlara ardım etsin benim gibi ağrı çeken oldumu acaba asıl çarşamba heyacanlıyım bakalımŞenizŞenizŞeniz

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
168
nasıl toplandı..çok merak ettim.biraz bilgi verirmisin rica etsem

Fatos81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm genel narkoz yapldı amaliyat süresince birşey hisetmedim
yalnız uyandığımda çok kötü oldum çünkü 20 tane yumurta tplamışlar oldukça fazla mide bulantısı 2 kere ıstifra ettim sancı var çok şiddetli bilmiyorum şimdi iyiyim ayağa kalkarken zorlanıyorum canım benim ama hepsi geçiyor

Fatos81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkürler sende bunu yaşadın sanırım birşey daha merak ediyorum transfer acıtıyormu

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Geçmiş olsun. Cuma da benim yumoşlar toplanacak. Gözüm korktu vallahi.

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
a.s.fatoş cum güldürdün beni canım yaa.yumurtalarım toplandı demek istedin heralde tatlım,transfer de hiç canın yanmıyor muayene eder gibi embriyoları rahme yerleştiriyolar 2 saat civarı orda yatıyosun sonra evine gidebilirsin ,hayırlısıyla bebişlerine kavuşmanı dilerim canım.. Şeniz

canfeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
O süreci yaşamış biri olarak GEÇMİŞ OLSUN diyorum.Umarım yolunda gider herşey.Ben 33 haftalık hamileyim şu an.Darısı başına:)

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
henüz yumurtaları toplanmamış olanlar korkmasın herkeste ağrı olmuyor
ben anesteziden sonra ağrı yaşamamıştım hiç fakat çok korkmuştum bana çok acıyor demişlerdi aklım çıkmıştı bir gece önceden kokrudan uyuyamamıştım boşunaymış
geçmiş olsun arkadaşım

nurtanesi_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ha eklemeyi unuttum bir de denenen merkeze göre de değişiyor bu ağrı meselesi.mesela arkadaşım hacettepe tıpta denedi neticede devlet hastanesi o çok acı çekti özelde deneyenler ise hiö ağrı yaşamadıklarını söylüyorlar
sen hangi hastanede denedin

Yukarı Alt