1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

Ameliyat sonrası darbe aldım yardım :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve halleygg tarafından 12 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : halleygg
  1. halleygg

halleygg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar ameliyat olalı 15 gün oluyor. Uyurken yanlışlıkla elim sağ taraftan burnuma çarptı acıyla uyandım burun ucuma geldi tam sanırsam 10 sn falan sürdü acısı, kanama vs olmadı. ama şimdi dokununca burun ucumun sağ tarafı sola göre daha şiş ve daha hissiz gibi. Kayma olmuş mudur ya çok tedirginim görünürde bir şey yok ama ilerde ödemler inince belli olur mu? Böyle bir sorunla karşılaşan varsa cevaplarsa çok sevinirim. Sakınan göze çöp batar misali ne kadar korusak da böyle şeyler başa geliyor :KK43:

2. 12 Ağustos 2017
  3. Blacksee55

Blacksee55 ♡ الله‎ ♡ 14.Takim B.:75,5 G.:66,6 H.:60 Üye

Beğenildi:
    11.006
    Ödül Puanları:
    163
    Valla bende uyurken kendime yumruk atmıştım hatta acıdan uyanmıştım ama birsey olmadi. Ameliyatlı diye acıyordur belki doktoruna sorarsin

4. 12 Ağustos 2017
  5. halleygg

halleygg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hafta sonu diye doktoruma ulaşamadım. Senin kaçıncı günündü?

6. 12 Ağustos 2017
  7. leiaaa

leiaaa Üye Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    18
    canım ben çok kötü bi darbe yedim sağ deliğimden kan geldi sol burun ucum 2 katı oldu davul gibi şişti. sadece ilk 1 ay sağdan nefes alamadım sonra düzeldi doktorda baktı bi sıkıntı yok dedi ama ben 2 aylıkken yedim o darbeyi senin daha erkenmiş bence bi doktoruna göster ne olur ne olmaz

8. 12 Ağustos 2017
  9. halleygg

halleygg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ayy içim rahatladı biraz daha ama evet bayağı erken gerçi dokununca bile acıyor burun ucum ufak bir çarpmayı darbe zannediyor olabilirim :KK43:

10. 13 Ağustos 2017
  11. Ezoo23

Ezoo23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    43
    Bende yedim bi darbe oglum tarafinda, doktoruna gitti. Mi bisey dedi mii ? Haberdar etsen keske. Ama benim de 3 haftamdayim ve simdi aci filan bitti hic his etmiyorum masaj yaparken bile. Sanirim ucuz kurtuldum ja

12. 13 Ağustos 2017
  13. beasuperstar

beasuperstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    63
    benim de kedim yüzüme atladı ve burnumun sağ tarafı 1 gün ağrıdı. sürekli kontrol ediyorum çöker, kayar mı diye ama doktoruma yazdım gelmene gerek yok dedi. çökse belli olur diye şuan sakinleştim ama kayma bir şey olduysa artık şişlikler indikçe ileride görürüz.

14. 13 Ağustos 2017
  15. halleygg

halleygg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Malesef haftasonu diye ulaşamıyorum doktora. Umarım bi şey olmaz. İlerde çıkmasın da sorun.

16. 13 Ağustos 2017
  17. halleygg

halleygg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Galiba şekil bozukluğu anında olursa sorun olurmuş. Ben de sürekli kontrol ediyorum bi sorun yok şimdilik ilerde de olmaz inşallah.

18. 13 Ağustos 2017
  19. Ezoo23

Ezoo23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    43
    Hemen burnuna buz koycaksin, sonra masaj yapip bantlicaksin : bana oyle yap demislerdi hemen yapmistimmm. Umarim biseycik olmamistir