Ameliyat sonrası tek taraflı şişlik **resimli

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Arkadaşlar 15. Günüm Dr ödem olduğunu söyledi ilkn alçı çıktığında. Ama ilk günden beri hiç bir değişiklik yok tecrübeleriniz ne diyor?

Ozdozdozd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benimde böyleydi bir buçuk ay falan oldu geçiyor merak etme

serenatt

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
252
Ödeme benziyor. Benimde öyleydi 3 aya yakın geçmedi. Herhalde burnum yamuldu doktor söylemiyor gözüyle bakıyordum. Ödem inince iki tarafta eşitlendi. Endişelenmeyin.

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ödeme benziyor. Benimde öyleydi 3 aya yakın geçmedi. Herhalde burnum yamuldu doktor söylemiyor gözüyle bakıyordum. Ödem inince iki tarafta eşitlendi. Endişelenmeyin.
Peki masaj yaptınız mı yaptı iseniz nasıldı bana kabaca anlattı ama sadece o şişlik için özel bir masaj vermedi. Bir de bastırınca çıkıntı gibi esnek kıkırdak gibi birşey hissediyorum

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benimde böyleydi bir buçuk ay falan oldu geçiyor merak etme
Teşekkür ederim 😊 ama sanki kıkırdak gibi geliyor elime. Drum bana gömülmediğin sürece yan yatabilirsin dedi siz nasıl uyuyordunuz

serenatt

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
252
Peki masaj yaptınız mı yaptı iseniz nasıldı bana kabaca anlattı ama sadece o şişlik için özel bir masaj vermedi. Bir de bastırınca çıkıntı gibi esnek kıkırdak gibi birşey hissediyorum
Evet masajım vardı. Kapalı mı yapıldı? Benimkinde doktor sağdan giriş yaptığım için sağda daha çok ödem oluşmuş demişti. Yine doktor kıkırdağın eski alıştığı yere doğru yönelim gösterdiğini ve verdiği masajı düzenli yapmamı istemişti. Belki sizinki de böyle bir durumdur. Bu sebeple doktorunuzun tarif ettiği masajı düzenli uygularsanız yardımı olacaktır.
Benimki çıkıntı olan yerin sırt kısmına işaret ve baş parmaklarımı kıstırıp yanaklara doğru indirmekti.

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Evet masajım vardı. Kapalı mı yapıldı? Benimkinde doktor sağdan giriş yaptığım için sağda daha çok ödem oluşmuş demişti. Yine doktor kıkırdağın eski alıştığı yere doğru yönelim gösterdiğini ve verdiği masajı düzenli yapmamı istemişti. Belki sizinki de böyle bir durumdur. Bu sebeple doktorunuzun tarif ettiği masajı düzenli uygularsanız yardımı olacaktır.
Benimki çıkıntı olan yerin sırt kısmına işaret ve baş parmaklarımı kıstırıp yanaklara doğru indirmekti.
Benimki açık ameliyat oldu. Bir de anlamıyorum ama o şişliği olduğu yerde göz ile burun arasında tam da kemerin alındığı hat boyunda çizgi şeklide bir çıkıntı var sizce normali yoksa oluşacak olan sıkıntıların başlangıcı mı 😣😣😣

serenatt

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
252
Benimki açık ameliyat oldu. Bir de anlamıyorum ama o şişliği olduğu yerde göz ile burun arasında tam da kemerin alındığı hat boyunda çizgi şeklide bir çıkıntı var sizce normali yoksa oluşacak olan sıkıntıların başlangıcı mı 😣😣😣
Evet onu gördüm ama inanın hiç bilmiyorum. Bilgi kirliliği yaratmak istemem. Bende burun sırtından revizyon olmak zorunda kaldım. İki ameliyatım da kapalıydı. Hatta ne kadar kaçmak istesem de 3.nün arayışındayım. Umarım benzer durum yaşayan biri denk gelip size fikir verir.

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Arkadaşlar cidden fikirlerinize çok ihtiyacım var tamda kemer boyunca oluşan o koyu çizgi de neyin nesi

Yukarı Alt