Ameliyat sonrası tek taraflı şişlik **resimli

Kirazliiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2019
23
3
Teşekkür ederim 😊 ama sanki kıkırdak gibi geliyor elime. Drum bana gömülmediğin sürece yan yatabilirsin dedi siz nasıl uyuyordunuz
Bi hafta sonra alçım çıktı yan yatmaya başladım sonra yüz üstü yatmaya başladım yastığa değmediği sürece bir şey olmaz :)

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
286
4
Deneyimli arkadaşlar lütfen. Resime yorum getirin. Dr ile görüşmeye daha iki haftam var ve moral olarak zaman zaman çöküntü yaşıyorum

Girlsbelikegirls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
247
36
Merhaba cnm ben revizyon oldum aynı durum ben de de var. O cizgi dediğinde var bende göz hizamdan baslayıp burun sırtına dogru bir cizgi gölge gibi. Genellikle loş ısık ya da hafif karanlık yerlerde belli oluyor benim. Ben de bilmiyorum ne izi. Doktora sorucam. Sen sordun mu cizgiyi?

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
286
4
Merhaba cnm ben revizyon oldum aynı durum ben de de var. O cizgi dediğinde var bende göz hizamdan baslayıp burun sırtına dogru bir cizgi gölge gibi. Genellikle loş ısık ya da hafif karanlık yerlerde belli oluyor benim. Ben de bilmiyorum ne izi. Doktora sorucam. Sen sordun mu cizgiyi?
Ben de 6 gün so ra kontrole gideceğim 1 aylık konrolum. Her geçengün kaygılarım azalıyor

Yukarı Alt