• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ameliyatsız burun estetiği(burun dolgusu)

rock4ever

ölümün dokunuşları...
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
184
0
Merhabalar
Burun dolgusu ile neler yapılabilir?
  • -Burun eğrilikleri tamamen giderilebilir veya hafifletilebilir
  • -Burun ucu kaldırılabilir
  • -Burun asimetrileri düzeltilebilir
  • -Burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemler giderilebilir
  • -Burun dudak bileşkesi belirginleştirilebilir
  • -Burun sırtı düzleştirilebilir
  • -Burun alın ilişkisi düzeltilebilir
  • -Burun kanadı çentiklenmesi düzeltilebilir
Burun dolgusu hakkında araştırma yapıyorum kızlar.Ben burun ucumu kaldırtmak ve biraz daha şekilli gözükmesini istiyorum daha önce forumda da gördüm yaptıran bazı arkadaşları,internette de çeşitli videolar izledim ancak Antalya'da bu operasyonu yapan doktorlar var mı yeterli veri bulamadım.Benim gibi burun dolgusu yaptırmak isteyen ya da yaptıran arkadaslar var mı?

peri_kizin_masali

''sporcu hatunun oğlu'' diyecekler :)
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2015
101
81
Merhabalar
Burun dolgusu ile neler yapılabilir?
  • -Burun eğrilikleri tamamen giderilebilir veya hafifletilebilir
  • -Burun ucu kaldırılabilir
  • -Burun asimetrileri düzeltilebilir
  • -Burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemler giderilebilir
  • -Burun dudak bileşkesi belirginleştirilebilir
  • -Burun sırtı düzleştirilebilir
  • -Burun alın ilişkisi düzeltilebilir
  • -Burun kanadı çentiklenmesi düzeltilebilir
Burun dolgusu hakkında araştırma yapıyorum kızlar.Ben burun ucumu kaldırtmak ve biraz daha şekilli gözükmesini istiyorum daha önce forumda da gördüm yaptıran bazı arkadaşları,internette de çeşitli videolar izledim ancak Antalya'da bu operasyonu yapan doktorlar var mı yeterli veri bulamadım.Benim gibi burun dolgusu yaptırmak isteyen ya da yaptıran arkadaslar var mı?

merhaba :) ben de bu konuda araştırma yapıyordum bi ara ama bulunduğum şehirde yok.. bide6 ay sonra geçiyormuş dolgu.. fiyatlari da pahalıymış. bnm burnumun çok bi problemi yok ama birazcık daha kalkık durmasını isterdim :) yüzüm ince ve küçük oldugu için burun çok ön planda oluyor maalesf :KK43:

peri_kizin_masali

''sporcu hatunun oğlu'' diyecekler :)
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2015
101
81
bildiğim ve gördüğüm kadarıyla ünlülerden en bariz belli olanı fahriye evcen.. çok güzel bir bayan burnu eskiden daha kötüydü ama şimdi daha iyi görünüyor estetik olmamasına ragmen nasıl böyle durabilir ki dimi :) dolgu ve kontur makyajla tabiki :KK75:

Gulendamm621

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
74
5
merhaba :) ben de bu konuda araştırma yapıyordum bi ara ama bulunduğum şehirde yok.. bide6 ay sonra geçiyormuş dolgu.. fiyatlari da pahalıymış. bnm burnumun çok bi problemi yok ama birazcık daha kalkık durmasını isterdim :) yüzüm ince ve küçük oldugu için burun çok ön planda oluyor maalesf :KK43:
Canım 6 ay değil bu senin bütçene bağlı bişey bende yeni yaptırdım 2 gün kadar oldu çok araştırdım araştırarak gidilmeli kesinlikle :)

rock4ever

ölümün dokunuşları...
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
184
0
Bende burnumun biraz daha kalkık ve hoş durmasını istiyorum ama Antalya'da yaptıran kimseyi bulamadım henüz. sen hangi şehirdesin belki yaptıran vardır forumda

sevcan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
128
5
Hanimlar tavsiye etmemparaniz boş yere gitmesin birçok doktor kazikci sizden o kadar para aliyor ancak hic bir ise yaramiyor

Yukarı Alt