amerıkan hast tup bebek tedavısı olan varmı?

defne5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
amerıkan hast tup bebekmerkezıne basvurmayı dusunuyorum o merkezde tedavı olan varmı?paylasırmısınız?

TOPRAK28

Allahım sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Merhaba Defne,Ben amerikanda tedavi oluyorum.Doktorum Bülent Urman.İlk Tüp bebek denemem dr. ve benim çok umutluolmama (hatta bu yüzden 2 yumurta transer edildi) rağmen tutmadı.Eylül başı dondurulmuşlarım transfer edilecek.İyi bir merkez,dr. çok kaliteli ve başarı oranı da çok yüksek ancak çok yoğun bir merkez.Dr. çok yoğun olması bence en olumsuz yanı.Ama ben yine de oldukça memnununum.Sen hangi dr. gitmeyi düşünüyorsun?

defne5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende aynı doktoru dusunuyorum ..cok arastırdım herkes amerıkan hast ve bulent beyı onerdı bırkac kez maıl yazdım bazı problemlerı sordum ama dedıgın gıbı cok yogun ve hem doktora ulasmak hemde gereklı ılgıyı almak zor gıbı..pekı sende nasıl bır problem vardı daha once hamıle kalmısmıydın?ucretı hakkında da bılgı alabılırmıyımmahsuru yoksa?

TOPRAK28

Allahım sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ben de pko var.Eşimde problem yok.Transfere 1400 USD veriliyor ama yumurta toplamaya ne kadar veriliyor bilmiyorum.Eşim ilgilenmişti o meselelerle.Yumurta toplanırken verilen narkoz için ayrı ücret veriliyor. Anlayacağın ilaç dahil 5 milyara yakın bir ücret ödemiştik.Yalnız Benim yumurtalarım kolay uyarıldığı içn 1 paket gonal-f kullanmıştım.Senin prb. neydi?

defne5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben ıkıkere dogal yoldan hamıle kaldım ama 2 aydan fazla devam etmedı yasımdan dolayı fsh rıskım var tup bebek ıcın gec olmasından korkuyorum..eylul gıbı baslamayı dusunuyordum ama bır takım engeller cıktı ertelemek zorunda kaldık..onumde rahım fılmı var onu cektırıp eylul gıbı gıtmeyı dusunuyorum

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben amerikanda 2 micro yaptırdım negatif sonuçlandı hiç bir açıklama yapılmadı,sonucumu bile arayıp sormadılar ,biraz ilgisizdiler ama ben hiçbirini suçlamıyorum iyi bir merkez siz memnun kalırsınız inşallah kızlar..

defne5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ama bu cok kotun yanı ılgısızlıklerı ..doktorun kımdı?sımdı ne yapmayı dusunuyorsunuz?

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
dr um ramazan beydi canım süleymaniyedede aşılama ve tüp bebek denedik şimdi acıbademde deniycem canım bursa da bayramdan sonra olabilir bir aksilik çıkmazsainşallah..

YeniBahar27

kızım saglıkla gel annem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar pekı asılama ucretı hakkında bılgınız varmı

denizksk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm; bugun burdaki yorumlari okudum benimde sizlerden farkim yok ve bunun uzerine Sayin Dr Bulent Urman a mail attim.
Sorunumdan bahsettim

___ Sorunuz: Merhaba; Yogun oldugunuzu duydum umutederim soruma cevap alabilirim. Soyleki cocuklugumda LOSEMI hastaligi gecirdim, sol bobregim alindi kemoterapi ve isin tedavisi gordum ve karin bolgem oldugu icin yumurtaliklarim calismiyor Ragl olmuyorum ilacsiz, Tahlillerim de Hormonlarim 89 lar da yani cok yuksekmis. Tup bebek sansim % 0. Benim yumurta nakliyle bebek sansim varmis ve hastaligimdan dolayida 1 kez vucudumu yorabilirim LOSEMI hastaligimi Takip eden doktorlarimiz soyledi. SON CAREM SIZSINIZ, BENIM ICIN NE YAPABILIRSINIZ bANA GELEBILECEK MINIMUM TEHLIKEYLE BEN de NASIL ANNE OLABILIRIM. TESEKKUREDERIM, umarim gorusebiliriz.

YAZDIMM ve yardim istedim 30 dakka icinde sagolsun kendisinden ( dr Bulent Urman ) cevap geldi :)

CEVAP:
Sizde herhalde yumurta bagisindan baska bir care yok. Konu ile ilgili olarak Girnede Dunya Tup Bebek Merkezine basvurabilirsiniz. Turkiyede yapilma imkani yok. Oradan Dr. Berk bey sizinle temasa gececektir.

Dr. Bulent Urman

:) kisa ve oz beni bilgilendirdi yani soylemek sitedigim su ki: mumkun mertepe sorularimaza cevap geliyor.

Yukarı Alt