­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

Loriklorik

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
6.960
10.741
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))

Bifincankahve

Al─▒┼č─▒rs─▒n icin yana yana.
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Mart 2016
988
1.273
Can─▒m amh yumurta rezervini g├Âsteren bir de─čer ama de─čerin hamileli─či imkans─▒z k─▒lacak bir de─čer de─čil. Youtube'de d├╝┼č├╝k amh ile hamile kalabilen o kadar ├žok ki┼činin videosu var ki, bir g├Âz at derim. Rabbim ol derse olur ├╝z├╝lme.

Loriklorik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
6.960
10.741
Can─▒m amh yumurta rezervini g├Âsteren bir de─čer ama de─čerin hamileli─či imkans─▒z k─▒lacak bir de─čer de─čil. Youtube'de d├╝┼č├╝k amh ile hamile kalabilen o kadar ├žok ki┼činin videosu var ki, bir g├Âz at derim. Rabbim ol derse olur ├╝z├╝lme.
Allah razi olsun. Tabi Rabbimin takdiri hersey . Hic anne olamiycam diye cok ├╝z├╝l├╝yorum . Korkuyorum bu yuzden

Bifincankahve

Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Mart 2016
988
1.273
Bunu bir kac ay oncesinde izlemistim. Ben de o sans yok ne yazikki .­čÖä milletteki ┼čansa bak vallaha
Bu kad─▒n daha baya u─čra┼čm─▒┼č ka├ž kez h├╝srana u─črad─▒m dedi ┼č─▒p diye olmam─▒┼č. O ┼čans bendede yok malesef ­čśö napal─▒m Allahtan umut kesilmez elimizden geleni yapaca─č─▒z.

Loriklorik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
6.960
10.741
Bu kad─▒n daha baya u─čra┼čm─▒┼č ka├ž kez h├╝srana u─črad─▒m dedi ┼č─▒p diye olmam─▒┼č. O ┼čans bendede yok malesef ­čśö napal─▒m Allahtan umut kesilmez elimizden geleni yapaca─č─▒z.
Allahtan umit kesilmez elbette ama artik cevremde ├žocuklu insanlari gorunce bile sevinmiyorum .eskiden olsa cok severdim oyle cocukli insanlari gorunce. Allahim gunah yazmasin ama cocuklariyla paylasim yapan kadinlardan nefret ediyorum artik ..

Bifincankahve

Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Mart 2016
988
1.273
Allahtan umit kesilmez elbette ama artik cevremde ├žocuklu insanlari gorunce bile sevinmiyorum .eskiden olsa cok severdim oyle cocukli insanlari gorunce. Allahim gunah yazmasin ama cocuklariyla paylasim yapan kadinlardan nefret ediyorum artik ..
Bebek g├Âr├╝nce dayanam─▒yorum eskisindende ├žok seviyorum.. Ama payla┼č─▒mlar tokat gibi ger├žekleri y├╝z├╝me vuruyor benimde. Nefret b├╝y├╝k bir kelime ┼čeytan d├╝rtsede k├Ât├╝ d├╝┼č├╝ncelere yitmeye ├žal─▒┼čsada f─▒rsat vermiyorum. Belkide senin i├žin en iyisi sosyal medya hesaplar─▒n─▒ kapatmak.. Kendine zarar veriyorsun

Loriklorik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
6.960
10.741
Bebek g├Âr├╝nce dayanam─▒yorum eskisindende ├žok seviyorum.. Ama payla┼č─▒mlar tokat gibi ger├žekleri y├╝z├╝me vuruyor benimde. Nefret b├╝y├╝k bir kelime ┼čeytan d├╝rtsede k├Ât├╝ d├╝┼č├╝ncelere yitmeye ├žal─▒┼čsada f─▒rsat vermiyorum. Belkide senin i├žin en iyisi sosyal medya hesaplar─▒n─▒ kapatmak.. Kendine zarar veriyorsun
Haklisin gercekten psikolojikmen yokum sadece bedenen ayaktay─▒m

damlacik88

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Nisan 2019
2.572
2.363
Amh degeriniz yukselmez yumurta rezervi hakkinda bilgi verir, ama hamile kalmaniza engel degil sadece yillarca oyalanip beklemeyin zaman kaybetmeyin cunku her yil bir miktar daha azaliyormus

Amh 0.01 ile bile hamile kalan var bebek icin bir yumurta 1 sperm yeter

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileli─čimin 11. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 205 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki iki g├╝n i├žinde bebe─činizin g├Âz kapaklar─▒ birle┼čecek ve ge├žici bir s├╝re kapal─▒ olarak kalacakt─▒r. Annelerin, sabah bulant─▒s─▒ sonucu atlad─▒klar─▒ ├Â─č├╝nler, mide bulant─▒s─▒na sebep olacakt─▒r. ├ľ─č├╝n atlamak yerine k├╝├ž├╝k ├Â─č├╝nler yiyin. Di─čer k├╝lt├╝rlerde do─čum : ─░sve├žde t├╝m do─čumlar y├╝ksek e─čitimli ebeler taraf─▒ndan y├Ânetilen hastanelerde ger├žekle┼čtirilir. Do─čum ├Âncesi her t├╝rl├╝ bak─▒m, kontrol ve sa─čl─▒k giderleri her kad─▒n i├žin ├╝cretsizdir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 8 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 31 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Yukar─▒ Alt