• ├ľnemli uyar─▒ ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmedi─či i├žin ├╝yelik bu adresler ile ├╝ye olamaz, ┼čifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ├ťCRETS─░Z ├╝ye olarak yorumlar ile katk─▒da bulunabilir veya akl─▒n─▒za tak─▒lan sorular─▒ sorabilirsiniz.

├ťcretsiz ├╝ye olmak i├žin t─▒klay─▒n...

­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

Loriklorik

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
10.283
16.411
Bir de d vitamini demek istiyorum. Herkeste eksik neredeyse. Mutlaka olcturup gerekirse takviye alin. Herkesin dedigi gibi 1 yumurta yeter. Umutlu olun ­čśŐ
Vitanminsizlikten mi oluyor bunlar─▒n hepsi diyorsun ­čĄö bu zamanda hersey hormonlu saglikli bisey yok ki insan gibi calissin yumurtaliklarimiz dogalini bulmak da cok zor her┼čeyin

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
3.028
3.543
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Can─▒m lorikom benim l├╝tfen yapma b├Âyle ├╝zme beni de seninkinden d├╝┼č├╝l amh ile hamile kalan bir s├╝r├╝ ├Ârnek var sara├žo─člunun videolar─▒n─▒ izle l├╝tfen ve kafama takma sak─▒n inanki k├╝rler doktorlar─▒n ila├žlar─▒ndan daha etkili bana g├Âre, Allah ol derse istersen hi├ž yumurtan olmas─▒n nas─▒l hamilelik olmayacak s├Âyler misin o y├╝zden sen g├Ânl├╝n├╝ ferah tut hem bak ya┼č─▒n da ├žok gen├ž yapma nolur ­čÖĆ­čÖĆ­čśś­čśś

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 25. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 105 g├╝n kald─▒.

Bu ay boyunca bebe─činizin kal─▒c─▒ di┼člerinin tomurcuklar─▒ di┼č etleri i├žinde b├╝y├╝yor olacak. Bebe─činizin v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ destekleyen omurgas─▒ 33 y├╝z├╝k, 150 eklem ve 1.000 ba─čdan meydana gelir. B├╝t├╝n bu yap─▒lar bu ay i├žinde ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Hala bacaklar─▒n─▒zda kramp sorunu varsa bacaklar─▒n─▒z─▒ s─▒cak tutmay─▒ deneyin.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Loriklorik

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
10.283
16.411
Testere di┼čli aslan pen├žesi ├žay─▒ ile nar kad─▒nda iki farkl─▒ hormon de─čerlerini d├╝zene sokup dengeliyormu┼č.bi ara┼čt─▒r istersen.
Bi arastiriyim onu da ibrahim sara├žo─člu demisti sanki onu

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
3.028
3.543
Rabbim sana en g├╝zelinden bebi┼čler nasip etsin­čÖĆ­čÖĆ­čÖƭ蜏­čśŹ­čśŹ­čśŹ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 25. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 105 g├╝n kald─▒.

Bu ay boyunca bebe─činizin kal─▒c─▒ di┼člerinin tomurcuklar─▒ di┼č etleri i├žinde b├╝y├╝yor olacak. Bebe─činizin v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ destekleyen omurgas─▒ 33 y├╝z├╝k, 150 eklem ve 1.000 ba─čdan meydana gelir. B├╝t├╝n bu yap─▒lar bu ay i├žinde ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Hala bacaklar─▒n─▒zda kramp sorunu varsa bacaklar─▒n─▒z─▒ s─▒cak tutmay─▒ deneyin.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Eylul41213

Minik adam─▒m abi oluyor­čž┐
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
3.845
4.546
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Olu┼čan yumurta say─▒s─▒na hic tak─▒lma benim de a┼č─▒lama ilaclar─▒yla 1 yumurtam olu┼čmu┼čtu ve amh 3.2 idi

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-10-2020

Hamileli─čimin 9. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 219 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin optik sinirleri ve g├Âz kapaklar─▒ geli┼čiyor ve ┼čekillenmeye devam ediyor. ├ľn├╝m├╝zdeki iki g├╝n i├žinde bebe─činizin temel v├╝cut oranlar─▒ de─či┼čecektir. Bebe─činizin bedeni uzayacak ve d├╝zle┼čecektir. Bebe─činizin kar─▒n bo┼člu─ču hen├╝z k├╝├ž├╝k oldu─ču ve i├žinde h─▒zla b├╝y├╝yen karaci─čer gibi bir organ bulundu─ču i├žin bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒n─▒n ├žo─ču g├Âbek kordonu i├žinde bulunur.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Eylul41213

Minik adam─▒m abi oluyor­čž┐
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
3.845
4.546
E┼čimdeydi benim s─▒k─▒nt─▒ tutmad─▒ a┼č─▒lama t├╝pe gectik ilk denemede oldu cok s├╝k├╝r :) sende yumurta oldugu s├╝rece gayet de gene kalabilirsin

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-10-2020

Hamileli─čimin 9. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 219 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin optik sinirleri ve g├Âz kapaklar─▒ geli┼čiyor ve ┼čekillenmeye devam ediyor. ├ľn├╝m├╝zdeki iki g├╝n i├žinde bebe─činizin temel v├╝cut oranlar─▒ de─či┼čecektir. Bebe─činizin bedeni uzayacak ve d├╝zle┼čecektir. Bebe─činizin kar─▒n bo┼člu─ču hen├╝z k├╝├ž├╝k oldu─ču ve i├žinde h─▒zla b├╝y├╝yen karaci─čer gibi bir organ bulundu─ču i├žin bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒n─▒n ├žo─ču g├Âbek kordonu i├žinde bulunur.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Yukar─▒ Alt