­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

Aryalina

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
8.553
13.575
Bir de d vitamini demek istiyorum. Herkeste eksik neredeyse. Mutlaka olcturup gerekirse takviye alin. Herkesin dedigi gibi 1 yumurta yeter. Umutlu olun ­čśŐ
Vitanminsizlikten mi oluyor bunlar─▒n hepsi diyorsun ­čĄö bu zamanda hersey hormonlu saglikli bisey yok ki insan gibi calissin yumurtaliklarimiz dogalini bulmak da cok zor her┼čeyin

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
2.901
3.378
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Can─▒m lorikom benim l├╝tfen yapma b├Âyle ├╝zme beni de seninkinden d├╝┼č├╝l amh ile hamile kalan bir s├╝r├╝ ├Ârnek var sara├žo─člunun videolar─▒n─▒ izle l├╝tfen ve kafama takma sak─▒n inanki k├╝rler doktorlar─▒n ila├žlar─▒ndan daha etkili bana g├Âre, Allah ol derse istersen hi├ž yumurtan olmas─▒n nas─▒l hamilelik olmayacak s├Âyler misin o y├╝zden sen g├Ânl├╝n├╝ ferah tut hem bak ya┼č─▒n da ├žok gen├ž yapma nolur ­čÖĆ­čÖĆ­čśś­čśś

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 21. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 136 g├╝n kald─▒.

Bir hafta i├žinde lanugo (ge├žici t├╝yler) bebe─činizin v├╝cudunu komple kaplam─▒┼č olacak. Lanugo asl─▒nda bebe─činizin ba┼č, boyun ve y├╝z ├ževresinde, v├╝cudunun di─čer b├Âlgelerine g├Âre oldukca yo─čundur. Hamilelik hormonlar─▒, dola┼č─▒m sisteminizi ve metobolizman─▒z─▒ h─▒zland─▒rd─▒─č─▒ i├žin sa├žlar─▒n─▒z ve t─▒rnaklar─▒n─▒z─▒n daha h─▒zl─▒ uzad─▒─č─▒n─▒ fark edeceksiniz. Bebe─činizin meme u├žlar─▒ meme bezlerinde g├Âr├╝lmeye ba┼člad─▒.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 25.6 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Aryalina

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
8.553
13.575
Testere di┼čli aslan pen├žesi ├žay─▒ ile nar kad─▒nda iki farkl─▒ hormon de─čerlerini d├╝zene sokup dengeliyormu┼č.bi ara┼čt─▒r istersen.
Bi arastiriyim onu da ibrahim sara├žo─člu demisti sanki onu

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
2.901
3.378
Rabbim sana en g├╝zelinden bebi┼čler nasip etsin­čÖĆ­čÖĆ­čÖƭ蜏­čśŹ­čśŹ­čśŹ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 21. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 136 g├╝n kald─▒.

Bir hafta i├žinde lanugo (ge├žici t├╝yler) bebe─činizin v├╝cudunu komple kaplam─▒┼č olacak. Lanugo asl─▒nda bebe─činizin ba┼č, boyun ve y├╝z ├ževresinde, v├╝cudunun di─čer b├Âlgelerine g├Âre oldukca yo─čundur. Hamilelik hormonlar─▒, dola┼č─▒m sisteminizi ve metobolizman─▒z─▒ h─▒zland─▒rd─▒─č─▒ i├žin sa├žlar─▒n─▒z ve t─▒rnaklar─▒n─▒z─▒n daha h─▒zl─▒ uzad─▒─č─▒n─▒ fark edeceksiniz. Bebe─činizin meme u├žlar─▒ meme bezlerinde g├Âr├╝lmeye ba┼člad─▒.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 25.6 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Eylul41213

Can─▒m o─člum­čĺÖ
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
3.456
3.473
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Olu┼čan yumurta say─▒s─▒na hic tak─▒lma benim de a┼č─▒lama ilaclar─▒yla 1 yumurtam olu┼čmu┼čtu ve amh 3.2 idi

Yukar─▒ Alt