­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

Loriklorik

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
9.567
15.306
Bir de d vitamini demek istiyorum. Herkeste eksik neredeyse. Mutlaka olcturup gerekirse takviye alin. Herkesin dedigi gibi 1 yumurta yeter. Umutlu olun ­čśŐ
Vitanminsizlikten mi oluyor bunlar─▒n hepsi diyorsun ­čĄö bu zamanda hersey hormonlu saglikli bisey yok ki insan gibi calissin yumurtaliklarimiz dogalini bulmak da cok zor her┼čeyin

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
3.005
3.514
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Can─▒m lorikom benim l├╝tfen yapma b├Âyle ├╝zme beni de seninkinden d├╝┼č├╝l amh ile hamile kalan bir s├╝r├╝ ├Ârnek var sara├žo─člunun videolar─▒n─▒ izle l├╝tfen ve kafama takma sak─▒n inanki k├╝rler doktorlar─▒n ila├žlar─▒ndan daha etkili bana g├Âre, Allah ol derse istersen hi├ž yumurtan olmas─▒n nas─▒l hamilelik olmayacak s├Âyler misin o y├╝zden sen g├Ânl├╝n├╝ ferah tut hem bak ya┼č─▒n da ├žok gen├ž yapma nolur ­čÖĆ­čÖĆ­čśś­čśś

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 24. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 113 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin duydu─ču baz─▒ sesler ┼čunlard─▒r; kalp at─▒┼č─▒n─▒z, konu┼čurken sesinizin yank─▒lanmas─▒, nefes al─▒rken havan─▒n ci─čerlerinize dolup bo┼čal─▒rken ├ž─▒kard─▒─č─▒ sesler, mide ve ba─č─▒rsaklar─▒n─▒zdan gelen sesler. Bebe─činizin kalp at─▒┼č sesi y├╝kseldik├že, bebe─činizin kalp at─▒┼člar─▒n─▒, siz yoga pozisyonundayken, g├Âbe─činize kula─č─▒n─▒ day─▒yan bir ki┼či rahatl─▒kla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebe─činizin kalp at─▒┼č─▒n─▒n g├╝├žl├╝ sesini duyabilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 640 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 30.1 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Loriklorik

Biraz g├╝ne┼če ├ž─▒kay─▒m da huyum kurusun . ­čśé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
9.567
15.306
Testere di┼čli aslan pen├žesi ├žay─▒ ile nar kad─▒nda iki farkl─▒ hormon de─čerlerini d├╝zene sokup dengeliyormu┼č.bi ara┼čt─▒r istersen.
Bi arastiriyim onu da ibrahim sara├žo─člu demisti sanki onu

Deryakadir

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Haziran 2019
3.005
3.514
Rabbim sana en g├╝zelinden bebi┼čler nasip etsin­čÖĆ­čÖĆ­čÖƭ蜏­čśŹ­čśŹ­čśŹ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileli─čimin 24. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 113 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin duydu─ču baz─▒ sesler ┼čunlard─▒r; kalp at─▒┼č─▒n─▒z, konu┼čurken sesinizin yank─▒lanmas─▒, nefes al─▒rken havan─▒n ci─čerlerinize dolup bo┼čal─▒rken ├ž─▒kard─▒─č─▒ sesler, mide ve ba─č─▒rsaklar─▒n─▒zdan gelen sesler. Bebe─činizin kalp at─▒┼č sesi y├╝kseldik├že, bebe─činizin kalp at─▒┼člar─▒n─▒, siz yoga pozisyonundayken, g├Âbe─činize kula─č─▒n─▒ day─▒yan bir ki┼či rahatl─▒kla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebe─činizin kalp at─▒┼č─▒n─▒n g├╝├žl├╝ sesini duyabilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 640 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 30.1 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Eylul41213

Minik adam─▒m abi oluyor­čž┐
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
3.792
4.315
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Olu┼čan yumurta say─▒s─▒na hic tak─▒lma benim de a┼č─▒lama ilaclar─▒yla 1 yumurtam olu┼čmu┼čtu ve amh 3.2 idi

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-10-2020

Hamileli─čimin 8. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 227 g├╝n kald─▒.

Yar─▒na kadar, bebe─činizin alt uzuv ayak plakalar─▒ geli┼čmi┼č olacakt─▒r. Ayr─▒ca bebe─činizin g├Âz retinas─▒ndaki pigment olu┼čmu┼č olacakt─▒r. Bebe─činizin kula─č─▒n─▒ ve d─▒┼č kulak kanallar─▒n─▒ olu┼čturacak ufak kabar─▒kl─▒klar ba┼č─▒n her iki yan─▒nda bulunmakta. Hamilelik s─▒ras─▒nda kafein kullan─▒m─▒n─▒ kesmeniz en az─▒ndan minumum d├╝zeye indirmeniz gerekmektedir. Art─▒k ultrason taramalar─▒nda bebe─činizin a─č─▒z, burun ve dudaklar─▒n─▒ g├Ârebiliyorsunuz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2 gr.

Eylul41213

Minik adam─▒m abi oluyor­čž┐
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
3.792
4.315
E┼čimdeydi benim s─▒k─▒nt─▒ tutmad─▒ a┼č─▒lama t├╝pe gectik ilk denemede oldu cok s├╝k├╝r :) sende yumurta oldugu s├╝rece gayet de gene kalabilirsin

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 02-10-2020

Hamileli─čimin 8. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 227 g├╝n kald─▒.

Yar─▒na kadar, bebe─činizin alt uzuv ayak plakalar─▒ geli┼čmi┼č olacakt─▒r. Ayr─▒ca bebe─činizin g├Âz retinas─▒ndaki pigment olu┼čmu┼č olacakt─▒r. Bebe─činizin kula─č─▒n─▒ ve d─▒┼č kulak kanallar─▒n─▒ olu┼čturacak ufak kabar─▒kl─▒klar ba┼č─▒n her iki yan─▒nda bulunmakta. Hamilelik s─▒ras─▒nda kafein kullan─▒m─▒n─▒ kesmeniz en az─▒ndan minumum d├╝zeye indirmeniz gerekmektedir. Art─▒k ultrason taramalar─▒nda bebe─činizin a─č─▒z, burun ve dudaklar─▒n─▒ g├Ârebiliyorsunuz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2 gr.

Yukar─▒ Alt