• Korona Virus├╝nden korunman─▒n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s─▒k s─▒k y─▒kay─▒n!
    2- Dirse─činizin i├ž taraf─▒na ├Âks├╝r├╝n!
    3- Y├╝z├╝n├╝ze dokunmay─▒n!
    4- Di─čer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan─▒z evde kal─▒n! 184 aray─▒n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad─▒k├ža evden ├ž─▒kmay─▒n!

­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

Eylul41213

Minik adam─▒m abi oluyor­čž┐
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ocak 2017
4.090
5.511

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 04-10-2020

Hamileli─čimin 22. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 130 g├╝n kald─▒.

Bu noktada bebe─činiz ├žok zay─▒f, yal─▒n durumda. V├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒nda sadece %3,5 oran─▒nda ya─č bulunuyor. Bu oran ├Ân├╝m├╝zdeki hafta ve aylarda de─či┼čecek. Bebe─činizde biriken ya─člar do─čumdan sonra g─▒da ve enerji olarak bebe─činiz taraf─▒ndan kullan─▒lacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 470 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 26.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Loriklorik

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
11.696
17.617
E┼čimdeydi benim s─▒k─▒nt─▒ tutmad─▒ a┼č─▒lama t├╝pe gectik ilk denemede oldu cok s├╝k├╝r :) sende yumurta oldugu s├╝rece gayet de gene kalabilirsin
Ilkinde tutmadi asilama yarin 2.sini yapicak doktorum .benimde bastq esimdeydi sorun sonra ameliyat oldu duzeldi cok ┼č├╝k├╝r:) Allah,bagislasin­čśŹ

Bifincankahve

Gel art─▒k mini┼čim anneyi ├žok beklettin ­čĄŚ
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Mart 2016
2.446
3.750
Aaa arkadaslar bu benim videom ­čśó ben bebegimi kaybettim . Bende hep oyle derdim milletteki sansa bak ama hamile kalmak yetmiyomus maalesef ­čśó Rabbim saglikla dolsursun kucaklarimizi hepimizin
Ger├žekten sizinmi.. ├çok ├╝z├╝ld├╝m kusura bakmay─▒n tekrar de┼čtim ac─▒n─▒z─▒ ­čśö amiin

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 21-10-2020

Hamileli─čimin 19. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 147 g├╝n kald─▒.

Bazen bebe─činizde 2-4 sn de bir olan karn─▒n─▒z─▒ sars─▒c─▒ ritmik h─▒├žk─▒r─▒klar olur. Rahimde alacak hava olmad─▒─č─▒ i├žin, h─▒├žk─▒ran bebek ayn─▒ hava al─▒p veren ├žocuk gibi sadece kas reaksiyonlar─▒ g├Âsterir. Bu h─▒├žk─▒r─▒klar genellikle yar─▒m saat i├žinde biter. Cinsel ili┼čki s─▒ras─▒nda art─▒k daha yarat─▒c─▒ olmak ve de─či┼čik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 280 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 15.3 cm. (Ba┼čtan Popoya)

atusaprenses

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Nisan 2010
1.427
33
Ben size anlatiyim belki yardimci olurum ama gerci bana kimnyardim edicek. Ben dra gittim iste video da anlattigim gibi annem hastanedeydi bobreklerinden sorun cikti ben agla zirla birden afedersiniz surekli kahverengi lekelenmeler geldi durmak bilmedi 20 gun 25 gun sonra dr agittim yumurtaliklarin gayet iyi dedi bana sonra test istedi 3 gun sonra kan testinde agzinda sakiz ayakta poposunu sallaya sallaya sekerim sen menopozsun bebek falan hayal etme bide seni kanser yonunden arastiralim parca alalim demezmi. Nutkum tutuldu agla agla ciktim ordan. Bu sefer o psikolojiyle korunmayi biraktim birde amh dusuklugu fsh dusuklugu yazip basladim netten arastirmaya saracoglunun videolarindan kur yapmaya basladim

bynsyma

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Mart 2019
538
256
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Canim amh yukselmiyor aksine amh dusen bir deger benim gecen yil 0.38 di birkac yumurta oluyordu zaman kaybettim malesef bu yil muaynede hic yumurta bulunamadi . Amh dusuk olup gebe kalabilenleri okumu┼čtum Allahin takdiri mucizesi. Ama vakit kaybetme tupe basla hemen derim ben kaybettim ┼čimdi tupe baslayamoyorim yumurta olmadigi icin iki hafta sonra prp yapilcak bana

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 28-12-2020

Hamileli─čimin 10. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 215 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin retinas─▒ art─▒k tam pigmentli. Bebe─činizin hala bir kuyru─ču var ve g├Âr├╝l├╝yor ama ├žok ufalm─▒┼č ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacakt─▒r. Bebe─činizin g├Âvde bacak ve kafas─▒ndaki kaslar geli┼čmeye devam ediyor. Bebe─činizin beyni kol kaslar─▒n─▒ ve v├╝cudunu hareket ettirebiliyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 6 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 23 mm. (Ba┼čtan Popoya)

atusaprenses

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Nisan 2010
1.427
33
Kurleri yaparken asil fsh degil amh bakilmasi gerektigini ogrendim aman allahimmmm 0.01 cikti bu seferde hadi bir postada ona agladimmi tup bebekle olmaz dendi dusunun neyse ben 3 aylik kuru yaptim ve bir baktim hamileyim Allah taklalar atiyorum evde sevincten. Neyse kalbi durdu bebegimin ve kurtaj oldum simdi lohusaydim dogsaydi

atusaprenses

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Nisan 2010
1.427
33
Ben ara verdim bu olaydan sonra. Bu sefer saracoglunun kendisini aradim bana gene ayni tarz ama farkli kullanimli urunler geldi. Kurtajdan sonra 2 ayda bir regli olmaya basladim bu arada. Amma velakin ben simdi 1 ayda 2 kere regli olmaya basladim geven ay doktora gittim fsh 8 lh 10 prolaktin o su bu su iyi cikti he estradiol yuksek cikti biraz od da yalan olmasin 135 falandi amma velakin artik ben o otlari kullanmaya korkuyorum bobreklerim agrimaya basladi yarim yamalak kullandigim halde bu kadar dustu guzel ama cidden korkmaya basladim. Vucuduma zarar vericem diye

Loriklorik

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
11.696
17.617
Kurleri yaparken asil fsh degil amh bakilmasi gerektigini ogrendim aman allahimmmm 0.01 cikti bu seferde hadi bir postada ona agladimmi tup bebekle olmaz dendi dusunun neyse ben 3 aylik kuru yaptim ve bir baktim hamileyim Allah taklalar atiyorum evde sevincten. Neyse kalbi durdu bebegimin ve kurtaj oldum simdi lohusaydim dogsaydi
Cok uzuldum Allah sabirlar versin­čśö­čśö

Yukar─▒ Alt