• Korona Virus├╝nden korunman─▒n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s─▒k s─▒k y─▒kay─▒n!
    2- Dirse─činizin i├ž taraf─▒na ├Âks├╝r├╝n!
    3- Y├╝z├╝n├╝ze dokunmay─▒n!
    4- Di─čer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan─▒z evde kal─▒n! 184 aray─▒n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad─▒k├ža evden ├ž─▒kmay─▒n!

­čśú­čśźAMH BELASI ­čśź­čśúbana akil verir misiniz ?

bynsyma

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Mart 2019
538
256
Benim yasim 29 tup bebekte kullanilan takviye vitaminleri yaklasik 4 ay kullandim ekstra ari sutu polen bal kullandim dr yumurta gelistirici famera verdi onu kullandim sadece vakit kaybetmi┼č oldum olan iki uc yumurtayida kaybettim iyice dustu amh moral bozmak icin yazmiyorum ama bende ayni durumdayim asilamanin sonucunu bekle ins olumlu sonuc alirsin ama olmazsa sakin vakit kaybetme ve basla t├╝pe. Rabbim yuzumuzu guldursun hayirla sonuclandirsin

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 28-12-2020

Hamileli─čimin 10. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 216 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin beyninin y├╝zeyi geli┼čmeye ba┼člad─▒. Yeti┼čkin bir insan─▒n beyni gibi k─▒vr─▒ml─▒ bir yap─▒ almaya ba┼člad─▒. Bebe─činizin kalbinin geli┼čimi i├žin kritik d├Ânem sona erdi. Ama bebe─činizin kalbi b├╝y├╝meye ve geli┼čmeye devam ediyor. Ama art─▒k daha yava┼č. Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k olarak 20mm civar─▒nda.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 6 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 23 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Loriklorik

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
11.696
17.617
Benim yasim 29 tup bebekte kullanilan takviye vitaminleri yaklasik 4 ay kullandim ekstra ari sutu polen bal kullandim dr yumurta gelistirici famera verdi onu kullandim sadece vakit kaybetmi┼č oldum olan iki uc yumurtayida kaybettim iyice dustu amh moral bozmak icin yazmiyorum ama bende ayni durumdayim asilamanin sonucunu bekle ins olumlu sonuc alirsin ama olmazsa sakin vakit kaybetme ve basla t├╝pe. Rabbim yuzumuzu guldursun hayirla sonuclandirsin
Insallah zaten kendin doktorum da dedi bu da tutmazsa tupe grceriz diye . Hakkimzda hayirlisi olsun

Bukbukus

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Mart 2019
100
62
Kizlaarre kiizzzlllaarrr benim amh 0.91 di en son 2 ay once .yukselme ihtimali var mi ?
Amh dusuk olup da hamile kalabilen var mi lutfen bana iyi gelicek seyler soyleyin moralim cok bozuk ├ž├╝nk├╝ ­čśö 1 asilama denedik ­čśź­čśú­čśú­čśútutmadi su an 2. Asilamadayim o da tutmazsa zaman kaybetmeden t├╝p bebege gecis yapmamiz gerekiyormus.
(((Yasim 24 . Doktorum normalde benim yasimda olan birinin bu ignelerle falan 4 tane yumurtasi olgunla┼čmas─▒ gerekiyormus. Ama benim sadece 2 tanecik gelismis . Soldaki 19mm sagdaki 16 mm olmus. )))
Merhabalar benim de amh ─▒m d├╝┼č├╝k bir bu├žuk senedir ├žocuk istiyoruz olmuyor, 1.2 ├ž─▒kan de─čeri doktorum g├Âz├╝ken folik├╝lle (27 ya┼č─▒mday─▒m muayenede 3 folik├╝l g├Âz├╝kt├╝) sonucu doktorum uyumlu bulmay─▒nca daha iyi bir lab da yapt─▒rd─▒m 0,79 ├ž─▒kt─▒ maalesef. Yumurta takibi, klomen, bir sebepsiz infertilite k├╝r├╝ e┼čimle birlikte ( o zaman amh ─▒m 2.08 di hi├žbir dr da sebep bulam─▒yordu bir senede 0.79a d├╝┼čt├╝) 3-3.5 ay kadar yapt─▒k saraco─člu. Sonras─▒nda amh k├╝r├╝ yapt─▒m t├╝m hormonlar─▒m prolaktin de ├žok normal oldu─ču i├žin. S─▒ras─▒yla so─čan - aslan pen├žesi (incir prolaktini y├╝kseltti─či i├žin) sonras─▒nda incir. Fakat 11. G├╝nde prolaktin bakt─▒rd─▒m 33 ├ž─▒kt─▒ yar─▒da kestim ├Âyle olunca. ─░ki ayd─▒r bir t├╝p bebek doktoruna gidiyorum a┼č─▒laman─▒n bizim i├žin zaman kayb─▒ olaca─č─▒n─▒ spontan bir gebelikteki ┼čans─▒m─▒zdan bir fark─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyledi. Baz─▒ takviyeler ├Ânerdi ar─▒ s├╝t├╝, polen, resveratrol, omega 3, koenzim Q10. ├ľb├╝r ay t├╝p bebe─če ba┼člayaca─č─▒z. Bende durum bu, benzer oldu─ču i├žin sorun yazmak istedim. ├çok u─čra┼čt─▒m ama bitkisel ya da ba┼čka t├╝rl├╝ olmad─▒ benim spontan maalesef. umar─▒m sizin a┼č─▒laman─▒z tutar. ­čÖĆ­čĆ╗­čîŞ

Loriklorik

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Aral─▒k 2018
11.696
17.617
Merhabalar benim de amh ─▒m d├╝┼č├╝k bir bu├žuk senedir ├žocuk istiyoruz olmuyor, 1.2 ├ž─▒kan de─čeri doktorum g├Âz├╝ken folik├╝lle (27 ya┼č─▒mday─▒m muayenede 3 folik├╝l g├Âz├╝kt├╝) sonucu doktorum uyumlu bulmay─▒nca daha iyi bir lab da yapt─▒rd─▒m 0,79 ├ž─▒kt─▒ maalesef. Yumurta takibi, klomen, bir sebepsiz infertilite k├╝r├╝ e┼čimle birlikte ( o zaman amh ─▒m 2.08 di hi├žbir dr da sebep bulam─▒yordu bir senede 0.79a d├╝┼čt├╝) 3-3.5 ay kadar yapt─▒k saraco─člu. Sonras─▒nda amh k├╝r├╝ yapt─▒m t├╝m hormonlar─▒m prolaktin de ├žok normal oldu─ču i├žin. S─▒ras─▒yla so─čan - aslan pen├žesi (incir prolaktini y├╝kseltti─či i├žin) sonras─▒nda incir. Fakat 11. G├╝nde prolaktin bakt─▒rd─▒m 33 ├ž─▒kt─▒ yar─▒da kestim ├Âyle olunca. ─░ki ayd─▒r bir t├╝p bebek doktoruna gidiyorum a┼č─▒laman─▒n bizim i├žin zaman kayb─▒ olaca─č─▒n─▒ spontan bir gebelikteki ┼čans─▒m─▒zdan bir fark─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âyledi. Baz─▒ takviyeler ├Ânerdi ar─▒ s├╝t├╝, polen, resveratrol, omega 3, koenzim Q10. ├ľb├╝r ay t├╝p bebe─če ba┼člayaca─č─▒z. Bende durum bu, benzer oldu─ču i├žin sorun yazmak istedim. ├çok u─čra┼čt─▒m ama bitkisel ya da ba┼čka t├╝rl├╝ olmad─▒ benim spontan maalesef. umar─▒m sizin a┼č─▒laman─▒z tutar. ­čÖĆ­čĆ╗­čîŞ
Cok teesekkur ederim evet ne denesek olmuyor gercekreb zaman kaybi insallah olumlu sonu├ž alirsiniz sizde tup bebekten . Brni bu tutmazsa tup bebek desi doktorum

Bukbukus

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Mart 2019
100
62
Cok teesekkur ederim evet ne denesek olmuyor gercekreb zaman kaybi insallah olumlu sonu├ž alirsiniz sizde tup bebekten . Brni bu tutmazsa tup bebek desi doktorum
[/QUOT
─░n┼čallah Allah hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗

Yukar─▒ Alt