Amh! İki farklı sonuç lütfen yardım :(

Zenannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
355
264
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7-8 ay önce yumurta takibi yaptırmıştım Konya’da özel bi hastanede. o sırada Amh testide yaptırdım ve sonuç 1.78 çıkmıştı. Geçen hafta İstanbul’da vakıf hastanesinden randevu aldım. Fakat o doktor sadece gebelik takibine baktığından yine aynı hastanede tüp bebek bölümünde bi doktora yönlendirdi o da Amh testi istedi tekrar ve 0.76 çıkmış bu kadar az zamanda bu kadar fark olabilirmi ? Sonuçlar mi yanlış ? Hangisine inanıcam başına gelen varmı

Albino karnabahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
916
1.407
Amh değeri farklılık gösterebiliyor ben tüp bebek yaptırdım benim deger 2'ye yakın bir şey çıkmıştı özel bir hastanede yatırmıştım kendi tüp bebek doktorum ultroson görüntüsü çok daha iyi demişti ki keza 11 tane iyi kalitede embriyom oluştu. Yani farklılık gösterebilir özellikle regl döneminde yapılması tavsiye ediliyor.

Zenannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
355
264
Amh değeri farklılık gösterebiliyor ben tüp bebek yaptırdım benim deger 2'ye yakın bir şey çıkmıştı özel bir hastanede yatırmıştım kendi tüp bebek doktorum ultroson görüntüsü çok daha iyi demişti ki keza 11 tane iyi kalitede embriyom oluştu. Yani farklılık gösterebilir özellikle regl döneminde yapılması tavsiye ediliyor.
Çok teşekkür ederim cevap için . Bende testi tekrarlayacağım ama yinede sormak istedim tşk tekrar

Rzg14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
5.213
16.659
ankara da devlet hastanesinde yaptirdim 1.08 cikmisti. 1 ay sonra yine devlet hastanesi olan zekai tahir burak hastanesinde yaptirdim 2.80lerde cikmisti.

ISSIZZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
1.486
1.868
Benim bildiğim kadarıyla AMH değeri değişmez adetin bilmem kaçıncı günü ile ilgisi yok ne zaman yapılırsa yapılsın aynı çıkması lazım.. laboratuar da bi hata olabilir bence farklı bir hastanede tekrar yaptır...
Amh doğuştan başlar menopoza kadar düşüşe geçer ama bu kadar kısa zamanda böyle farklı olamaz bence...

Zenannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
355
264
Benim bildiğim kadarıyla AMH değeri değişmez adetin bilmem kaçıncı günü ile ilgisi yok ne zaman yapılırsa yapılsın aynı çıkması lazım.. laboratuar da bi hata olabilir bence farklı bir hastanede tekrar yaptır...
Amh doğuştan başlar menopoza kadar düşüşe geçer ama bu kadar kısa zamanda böyle farklı olamaz bence...
Bende bu yüzden sordum aslında bu kadar kısa zamanda bu kadar fark olurmu diye

Zenannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
355
264
Hangi hastane de yaptırdınız
İlk Konya’da yaptırdım medicana da verdim kanı ama Ankara’da yapılıyomuş ve 1 hafta sürmüştü sonucun açıklanmadı 1.78 çıkmıştı. İstanbulda da vakıf hastanesi tüp bebek bölümünde yapıldı ertesi günü çıktı sonuç . Hangisine inanayım bilemedim

Payment00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.500
3.824
İlk Konya’da yaptırdım medicana da verdim kanı ama Ankara’da yapılıyomuş ve 1 hafta sürmüştü sonucun açıklanmadı 1.78 çıkmıştı. İstanbulda da vakıf hastanesi tüp bebek bölümünde yapıldı ertesi günü çıktı sonuç . Hangisine inanayım bilemedim
Bence ilkine inan tüp bebek merkezlerine güvenme derim

Yukarı Alt