• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

AMH testi yaptıranlar

Nazli80q

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
425
108
AMH testi yaptırıp değerleri düşük olan arkadaşlar bilgilerimizi paylaşalım.benim AMH 0.7 FSH normal, yumurta rezevi düşük.bazı kürler varmış faydası oluyormu acaba?:44:

Nazli80q

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
425
108
AMH testi yumurta rezervini için isteniyor.herkezden istenmiyor.FSH yüksek olan yada tüp bebekte az yumurta elde edilenlerden isteniyor.araşrırma hastaneleri ve özelde yapılıyor.ben özelde yaptırdım 120 L ya.ama devlette 50 liraya falan yapılıyormuş.

Son düzenleme:

DilaraBahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
16
0
AMH testi yumurta rezervini için isteniyor.herkezden istenmiyor.FSH yüksek olan yada tüp bebekte az yumurta elde edilenlerden isteniyor.araşrırma hastaneleri ve özelde yapılıyor.ben özelde yaptırdım 120 L ya.ama devlette 50 liraya falan yapılıyormuş.
benden zekai tahir hastanesinden doktor istedi aldıda kanıı ancak herhangi bir ödeme gerçekleşmedi...benim fsh 11,4 2.testte 10,1 zekai tahirde yaptırdığım 8,37 idi..doktor iyi dedi ahm yi genelde 15 ve yukarı olanlar için dedi..ama yinede ahm için alındı kan

chnb

3 prensim bir de melegim
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2011
17.644
1.863
slm arkadaşım benimde amh 0,7 sen neyaptın iyi gelecek bişiyler buldunmu..
Benim 0.3 amh değerim. Tüp bebekte pregon 300 e rağmen 7 yumurtam oldu 6 döllendi ama hiçbiri 5. güne gidemedi:KK43:(

2 ay sonra doğal hamile kaldım:)):nazar:

İncir kürü yaptım akşamdan saf zeytinyağına bölünmüş kuru incir koydum 1 tane sabah yedim. bal çörek otu tarçın yaptım. arısütü polen diyen de var...

cansunida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
1.739
245
Benim 0.3 amh değerim. Tüp bebekte pregon 300 e rağmen 7 yumurtam oldu 6 döllendi ama hiçbiri 5. güne gidemedi:KK43:(

2 ay sonra doğal hamile kaldım:)):nazar:

İncir kürü yaptım akşamdan saf zeytinyağına bölünmüş kuru incir koydum 1 tane sabah yedim. bal çörek otu tarçın yaptım. arısütü polen diyen de var...
gebeliğin hayırlı olsun inş. sorunsuz bir hamilelik yaşarsın darısı başıma:KK66: Allah hayırlı,sağlıklı,akılllı evlat versin..
slm cnm benimde amh düşük bende incir kürünü bu ay ugulyacakdım sen incir kürünü kaynatarakmı uyguladın yoksa sadece saf zeytinyağında bir gece bekleterekmi yoksa ikisinidemi uyguladın.bal tarçın çörek otu yiye yiye bıkdım açıkcası..
ben saraçoğlunun 15-16 adet iniciri suda kaynatarak yapılan kürünü yapıcakdım.

chnb

3 prensim bir de melegim
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2011
17.644
1.863
gebeliğin hayırlı olsun inş. sorunsuz bir hamilelik yaşarsın darısı başıma:KK66: Allah hayırlı,sağlıklı,akılllı evlat versin..
slm cnm benimde amh düşük bende incir kürünü bu ay ugulyacakdım sen incir kürünü kaynatarakmı uyguladın yoksa sadece saf zeytinyağında bir gece bekleterekmi yoksa ikisinidemi uyguladın.bal tarçın çörek otu yiye yiye bıkdım açıkcası..
ben saraçoğlunun 15-16 adet iniciri suda kaynatarak yapılan kürünü yapıcakdım.
Sağ ol canım Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. Ben saf zeytinyağına koydum her gece çiğ 1 incir kaynatmadım. Eşimin sperm hızı düşük ona da keçiboynuzu kürü yaptım bir ay. sonraki ay istemedi pekmezini içti sabah akşam 2 yemek kaşığı filan. Bir de ovulasyon testi alıp yumurtlama günümü tespit ettim...

Yasi14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2014
149
9
Arkadaşlar ya bugün amh sonucum geldi, sonuç 2.3 sizce nasıl. ..normal değerlerin aralığı 1.5 -5.0 arasi ve doktora gitmeme daha var:KK43: yorumlarinizi bekliyorum azıcık düşük mü sizce??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yukarı Alt