amniyosentez sonucum çıktı

eda naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar amniyosentez sonucum iyi çıktı bebeğim sağlıklıymış.darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına.

MORBONCUK

ECRİN&SELİN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gözün aydın canım allah sağlıcakla doğmasını nasip etsin allah a emanet ol

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
hadi gozunaydin canim.Allah tamamina erdirsin insallah...
darisi sonuc bekleyen diger arkadaslara...

simlamutlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
Bende bekliyorum benimkini erken sonuç çıkdı bir problem yok ama geç sonuç için nerden baksan 3 hafta bekleyeceğim.Sende iki şekilde baktırtmışmıydın bir fish yöntemi deniler 4 tane kromozunun sayılarına bakılan yöntem var 48 saatte çıkıyor birde üreme olması için bekletilip 3 hafta sonra çıkan sonuç var.Sende fish yöntemiylede baktırtmışmıydın.Darısı inşallah benimde başıma.

nilocan

Efe nin Annesi (Nilay)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gözün aydın cnm, sonucu beklemek çok zor olmuştur, neyse kabus bitti. Allah bebişini kucağına almayı nasip etsin sağlıkla

ozlemyb

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
112
gözun aydın olsun canım darısı benım ve bekleyen tum arkadasların basına

eda naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
teşekkür ederim kızlar dilerim sizlerin sonuçlarıda iyi çıkar benim test sonucum 3 haftada sonuçlandı.tek sefer bakıldı ama emin olun çok ender sonuç kötü çıkıyor rahat olun bence ben kötü ihtimali hiç düşünmemiştim bile.

H

huriye aydın

Ziyaretçi
eda naz kaçıncı haftada yapılıyo o test??? ben 9 haftalık hamileyim... bide toksoplazma testide yapıldı mı ne zaman yapılıyo bunlar canım yaa

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım gözünaydın... bende şimdi 23 günlük olan kızım için amniyosentez yaptırmıştım. hangi ruh halinde sonuçları beklediğini çok iyi bilirim...artık hamileliğin tadı bundan sonra çıkıcaktır bundan emin ol.. eskiyi unut artık gzel günler seni bekliyor...

Yukarı Alt