• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Amway ürünlerini beğeniyor musunuz?

hannah

Önce bebeğim
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.980
38
çok memnunum kullanan arkadaşlarımda oldukça memnun görünüyor

kestane_sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
2.307
100
ben diş macununu kullandım sadece, çok memnun kaldım. gerçekten beyazlattı. jel fırın temizleyicisini çok merak ediyorum. onu alıp deniycem.

ReinedelAmour

Euphoria
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
1.187
96
Merhaba,

Ben Amway ürünlerinin makyaj malzemelerini Blog sayfamda yaptığım makyajlarda kullanıyorum.
Çok memnunum.

İsteyen bakabilir.

tıktık

safahat

Önce usul sonra vusul
Pro Üye
14 Ocak 2011
2.023
51
Amwayı kendi ihtiyaclarımı almak için satıcı oldum. Seminerlere katılmıyorum, papağan gibi aynı sözlerden ben de haz etmiyorum.

Ne kadar organiktir orasını da bilemiyorum. Ama kullanmaya başladığımdan beri marketten kimyevi temizleyici almıyorum ve başka bir yerde eskiden kullandığım bulaşık deterjanı kokusunu alır almaz beni tıkadı ve ellerim soyuldu. Keza yine benzer bir şekildeki farkı çamaşır asarken fark ediyorum, eskiden çamaşır asarken tıkanırdım deterjanın kokusundan. Locu ise en sevdiğim bitkime güvenle döküyorsam ve hala sürekli yaprak veriyorsa... içim rahat temizleyicileri konusunda...

Diğer ürünleri ise kullandıkça göreceğim.

7 ay olmuş ürünleri alalı daha bir seneyi tamamlar aldıklarımı bitirmem, marketten aldığım da helaliyle türk sermayesine katılsa gam yemeyeceğim, o yüzden amerikan yahudi para söylemlerine de pek katılmıyorum doğrusu

seyma1907

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2013
68
0
Merhaba. Bizim bir akrabamız bana amwayin body series 3ü 1 arada kalıp sabununu verdi. Yüzdeki sivilceleri kuruttugunu ve cildi temizlediğini söyledi. Ama burda yazdıklarınıza göre el sabunu. Bana bir bilgi verirseniz cok sevineceğim

yenihayatamerhaba

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
21
0
Merhaba. Bizim bir akrabamız bana amwayin body series 3ü 1 arada kalıp sabununu verdi. Yüzdeki sivilceleri kuruttugunu ve cildi temizlediğini söyledi. Ama burda yazdıklarınıza göre el sabunu. Bana bir bilgi verirseniz cok sevineceğim
Merhaba kalıp sabun cilde uygulanabilir ve nemlendirici özelliği vardır. Ama sivilceler için ne derece etkilidir bilemem henüz denemedim. Ben de Amway ürünleri konusunda her türkü soruya açığım. Denediğim ürünleri şiddetle tavsiye ederim. Aldığınız ürünü de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ,Amway sağlıklı ürünler üretiyor ve zarar görürseniz iade edebilirsiniz..
sevgiler

seyma1907

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2013
68
0
Merhaba kalıp sabun cilde uygulanabilir ve nemlendirici özelliği vardır. Ama sivilceler için ne derece etkilidir bilemem henüz denemedim. Ben de Amway ürünleri konusunda her türkü soruya açığım. Denediğim ürünleri şiddetle tavsiye ederim. Aldığınız ürünü de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ,Amway sağlıklı ürünler üretiyor ve zarar görürseniz iade edebilirsiniz..
sevgiler
cok saolun teşekkür ederim. Normalde el sabunu cildi kuruttuğu için biraz kafam karışmıştı. Ama nemlendirici özelliği varsa sorun kalmamıştır kullanmaya devam edebilirim :)

just64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
154
2
çok duyardım ama temizleyeceğine inanmıyordum ta ki burdaki bir arkadaştan duyana kadar görümcem satışını yapıyordu ondan istedim bana 500 gr su şişesine koydu.evim inşaat temziliği yaptım daha bitmedi.harika birşeymiş bu log denilen şey ellerim yumuşacık hatta sitesine girdim baktım el sabunu olarak kullanılabiliyormuş.şimdi tüm temizlik malzemelerini sipariş etmeyi düşünüyorum.keşke daha önce kullansaymışım.ben eldiven takamıyorum o yüzden ellerim bileklerime kadar yara olurdu.şimdi el kremi kullamamaya başladım.görümceme dua ediyorum iyiki denemem için vermiş.

Yukarı Alt