• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Amway ürünlerini beğeniyor musunuz?

hsntn

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
432
4
Ben kimyacı değilim bende loc var içindeki maddeleri internette girip baktım methychloroisothizaolinone zararlı kimyasal olarak görünüyor.Madem %100 doğal bu kimyasalın locta işi ne yada bir kimyacı arkadaş bu maddenin ne olduğunu anlatsın.

Tropheus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
248
1
amwayde zararlı kimyasallar yok. gıda ürünlerinin içindekileride bir okuyun size garip gelecek bir sürü şey yazıyor. kimyasal var gibi. ama onlar gıdada kullanılan maddeler ve zararsız. amwayde petrol türevi çevreye ve insana zararlı hiç bir madde yoktur.

PassioneLore

herkes haddini bilecek !
Pro Üye
26 Mayıs 2008
9.072
6
amway loc, dıs fırcası ve elde yıkama bulasık deterjanını kullanıyorum
cok memnumum hepsınden de
loc sulandırılarak sprey kabında kullanıldıgından cok genıs kapsamlı her yerde kullanıyor
elde bulasık deterjanı sulandırıldıgından cok uzun omurlu ve elde yıkamalarda cıj kullanmaya gerek bırakmıyor
artık yagcz falan da kullanmıyorum

evet bıraz pahalı ve yakaladın mı bırakmıyorlar ama kullanırken memnunum

hazarsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
105
0
Bi ara hassas ciltler için cilt bakım ürünlerini kullanmıştım cildim kıpkırmızı olmuştu artık içinde ne varsa?hem süper temizlik yapacak hemde içinde kimyasal olmayacak aklınız alıyor mu hiç, ayrıcada çook pahalı.

totomel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
153
1
bende temizlik ürünlerini kullanıyorum.yanlız arkadaşlar ben birşeyi fark ettim çevremde bu genel temizlik ürünü olan loc u yanlış kullanan arkadaşlar var.önce 1,5 kapak locu 1 çay bardağı kaynar suyun içinde çözdürüp daha sonra 5 lt suyun içine döküp o şekilde kullanmanız gerekiyor aksi taktirde yüzey temizliğinde istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz halı,döşeme ve cam silmede ise kullandığınız suyun miktarına göre ürünü kendi kapağı ile ölçmek şartıyla yine kaynar suda çözdürüp aynı şekilde kullanmanız gerekiyorkaydirigubbakcemile5bulaşık makinesi için olan tablet deterjanı ise her defasında yarım olarak kullanmanız yeterli ben öyle yapıyorum çokta memnunum..çok uzattım ama fırın temizleme jelide çok işime yaradı hakkatten..loc adlı genel temizlik ürününü boş bir spreyli şişeye 1 kapak koyup üzerine dolana kadar ılık su ekleyin 1 gece bekletip sabah kalkınca hafif çalkalayın vitrin camları manyak güzel oluyo sağol amway beni kurtardın

23Ocak

13.11.2010
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
5.805
1
bizde amway ın bır cok urununu kullanıyoruz ve cok begenıyoruz en basıtı bı ornek vereyım sıze sız deneyın ve kararını verın.2 tane kasıgı yaglayın ıkı tane bardaga su koyun sıcak olmasına bıle gerek yok kasıklardan bıtanesıne x marka bulasık deterjanı dokun bıtanesınede amwayın bulasık deterjanından dokun bardaklara daldırın bakın amwayınkı hemen tertemız oluyor dıgerınde ıse kalıp gıbı kalıyor ovalıyorsun bu en basıt ornegı tabı.bız urunlerını satmıyoruz kendımız kullanıyoruz sadece bır cok besleyıcı haplarınıda kullanıyorum ben cok ıyı gelıyor onun harıcınde roll onu kullanıyorum bı sene gıdıyor yanı hergun kullanınca bıle cılt temızleme urunlerı cok guzel dıs macunu dıs fırcası falan cok guzel hele bı vucut sampuanı var kullanan bıdaha vazgecemez.

ggirly

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
388
0
arkadaslar amway sac urunlerini kullananiniz hic oldu mu?

benim son zamanlarda saclarimda asiri dokulme ve kepek sorunum var, ne yapsam geciremedim.
Amwayi de cok duyuyorum bu ara ancak sac urunleriyle ilgili pek bilgi bulamadim.
acaba sorunlarimi cozmeme yardimci olur mu?
Tavsiyeleriniz varda bekliyorum.

V

vivet

Ziyaretçi
evet ya bencede at sineği gibi yapışmasınlar.tamam ürünlerinizin bazıları kaliteli olabilir ama bunları organik diye yutturmayın.tanıtımda kadın isterseniz için hiç bişey olmaz falan diyo..ayıp yahuu.ii kuruş kazanacağız diye milleti enayi yerine koyuyorlar..loc aldım.ondada kimyager arkadaş organik değil yazmış.ben şimdi kime inanayım tabiki okumuş etmiş kimyacıya inanacağım..kaliteli olması organik olması anlamına gelmiyor..ayrıca sanki tarikatmış gibi eleştiride kabul etmiyorlar.bişey diyorsun 10 saat bıdı bıdı ediyorlar.ıspatlayabilirm de...

Yukarı Alt