• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Amway ürünlerini beğeniyor musunuz?

pisgor

Minik adamım♡♥♡
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
1.084
940
Amway fırın temizleyici kullanan var mi?benim fırınımda kararmalara sebep oldu.lekeli kalsa daha iyiydi.mini fırın oldugu icin mi bilemedim.emaye yüzeylerde kullanılır,alüminyuma sürmeyin diyor.iyi de sadece yanlar emayn,oralar da kir tutmuyor zaten.allahtan fırın eski,üzülmedim:KK66:ama ürün bu anlamda yetersiz!

busra1tan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
3.271
4.405
Ben kepek şampuanını kullandım, kaşıntı yaptı. Ondan da hiç memnun kalmadım. Ya bana boşuna verilmiş para gibi geliyor. Ona bakarsanız rossmanda da katkısı daha az olan ürünler var. Sen yeter ki para miktarını biraz arttır :) çok kimyasallı ürünler daha uygun oluyor arkadaşlar.. Mesela migrosta frosch marka bulaşık deterjanı var. O da katkısı oldukça az bi ürün. Onu alacağım yerde neden kargoya para verip amway alayım??

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt