Amway ürünlerini beğeniyor musunuz?

pisgor

Minik adamım♡♥♡
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
1.084
940
Amway fırın temizleyici kullanan var mi?benim fırınımda kararmalara sebep oldu.lekeli kalsa daha iyiydi.mini fırın oldugu icin mi bilemedim.emaye yüzeylerde kullanılır,alüminyuma sürmeyin diyor.iyi de sadece yanlar emayn,oralar da kir tutmuyor zaten.allahtan fırın eski,üzülmedim:KK66:ama ürün bu anlamda yetersiz!
 

busra1tan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
2.617
3.677
Ben kepek şampuanını kullandım, kaşıntı yaptı. Ondan da hiç memnun kalmadım. Ya bana boşuna verilmiş para gibi geliyor. Ona bakarsanız rossmanda da katkısı daha az olan ürünler var. Sen yeter ki para miktarını biraz arttır :) çok kimyasallı ürünler daha uygun oluyor arkadaşlar.. Mesela migrosta frosch marka bulaşık deterjanı var. O da katkısı oldukça az bi ürün. Onu alacağım yerde neden kargoya para verip amway alayım??
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt