Amway ürünlerini beğeniyor musunuz?

perii_perii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
472
1
ben satış temsilcisim amwayın her ürünü kalite ve güvence altındadır beğenmediğiniz taktirde hemen aldığınız kişiye iyade edin
amaşuana kadar kullanan hiçbir insandan ters tepki görmedim

filix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
973
104
bende kullanıyorum çok kullanışlı ama pahalıda o yüzden arada bir temizliyorum

CEYDACAKMAK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
760
0
Merhaba ben de Amway'in bir çok ürününü kullanıyorum ve gerçekten memnnum.
kullandığım ürünleri ve özelliklerini kısaca anlatayım en azından denemeyen arkadalara fikir olur. Loc temizlik ürününü zaten duymayan yoktur sanırım özellikle camlarımın temizliğinde ve sulandırarak evde toz alma işleminde kullanıyorum temizliği yanısıra kolay tozlanmasını da engelliyor. Fırın temizleme jeli de gerçekten çok işe yarıyor bir çok deterjanı denemiştim fırın için çok çok ovmadan temizlenmiyordu ama Amway fırın jel çok kolay ve derinlemesine temizliyor. İsmini şuan hatırlamıyorum ama limon kokulu oda spreyi var onu da sadece 1 kez fıslatmanız yeterli oluyor kokusu dağılıyor hemen ve kötü kokuları yok ediyor. Diş fırçası ve diş macununu birlikte kullandığımda etkisi gözle görülür oldu. Zoom yağ sökücüyü özellikle mutfak dolaplarım ve fayansların temizliğinde kullanıyorum başka arkadaşlardan Zoom'u lekelenen halı ve koltukların temizliğinde de kullandıklarını söylüyorlar ama ben henüz denemedim.. Bulaşık makinası için tablet deterjanını yarım olarak kullanıyorsunuz ve bu da 1 kutuda 120 tablet demek. Tuvalet için de kullandığım bir ürünü var normalde fırçalıyorum da bu ürünü sıkınca ama acele bir temizlik yaptığım zamanlarda da ürünü sıkıp 15 dk sonra sifonu çektiğimde sonuç harika.. daha dün akşam Amway satışı yapan bir akrabamdan satın aldığım sabunu henüz denemedim deneyince sonuçlarını paylaşırım..

ben bu ürünlerini kullanıyorum ve hepsinden memnunum açıkçası en büyük faydası da ürünlerin konsantre oluşu çünkü bu şekilde verdiğiniz ücrete değiyor ve uzun süre kullanabiliyorsunuz..

Penbe

pırlanta
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
101
0
opuyorumnanaktanbende genel temizlik olan amway ürününü kullanmıştım ama ondan önce berceste diye bir ürün kullandım benim tercihim bercesteden yana bu ürün ayrıca türkiyede üretiliyormuş .ayrıca amway dan çok daha güzel ne yazık ki bitti satan birini bulamadım.alsanaalsanasmile inşaallah yakında bukurum.bayanssulusmile

nurunayn

böyle olmak istiyorum...
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
3.573
3
ya ben neden duymadım bunu yaaa çok merak ettim kk bana bişey daha öğretti..

dejavu_one

''Allah'' de, gerisini bırak..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
26.518
12.225
amway ürünleri nerede satılyıor çok merak ediyorum bende almak istiyorum özellikle yağ sökücüden çünkü ocağım duvar kenarında yağ sıçrama engelleyici karolar var ama karoları da temizlemek zor onlar için özellikle istiyorum mutfak dolaplarım beyaz ama ocağımla ters orantıda oldukları için pek yağ olmuyorlar mutfakta şu an da marc mutfak ve banyosunu kullanıyorum cillit bang te kullanıyorum ama bu ürünüde denemek isterim...

minimo21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
64
0
bende yeni sipariş verdim loc dan bakalım nasıl..organik olduğuna bende inanmıyorum..

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.241
24
Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine SA8 çamaşırlar için t-yıkamadan ince kullanılan sprey leke çıkarıcıdan aldım. Henüz kullanmak nasip olmadı ama çıkmayan lekelerde birebirmiş...

titanik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2008
253
4
Selam kızlar
Şu Amwaycı insanlardan gına geldi. Aranızda amway satan varsa kusura bakmasın. Peşimi hiç bırakmıyorlar üye yapmaya çalışıyorlar ürün satmaya çalışıyorlar. Tamam bazı ürünleri çok güzel. Bazılarıda tırt...naniknanik
Aşırı pahalı ürünleri var. Ama uzun süreli kullanabiliyorsun.
Ama sürekli bizim günlük kullandığımız çamaşır suyudur vehayut mister massle, cif ariel gibi temizlik ürünlerini bir kötülüyorlar bir kötülüyorlar anlatamam. Kanser yapıyormuşta falanda. Allahaşkına bukadar kötüydüde neden bütün dünyada satılıyor. Bukadar alan insan aptalmı? Yada ben amwayın kanser yapıp yapmadığını nerden bileyim?:uhm:

Belki gerçekten organik ürünlerdir. Ama satıcıların yapışkanlığından bu markadan nefret etmeye başladım. :eek:klava:
Amway kullanan arkadaşlar varmı? Ürünler hakkında yorumlarınızı yazarmısınız.
meraba,ben 11 yıl önce tanıştım amweyle, üye oldum.üyeligimi ürünleri ucuz almak için kullandım.hala kullanıyorum.evet pahalı ama çok kaliteli,organik oldugunu,kimyasal içermedigini b.deterjenndan anlayabilirsiniz.elleriniz kremli gibi olur.loc,frın jeli,metal temizleyici,ballı sabun herşey kaliteli ama pahalı.şimdi üye degilim,ama hala kullanrım.bi kere tanışınca bırakamıyor insan.busene basketbol sponsoru idi,yani güvenilir dünyaca tannan bir ürün,evet üyeler yapışkan dogru, ama bu iş sadece kadnların reklam yaparak satabildigi ürünler,yıllık cirosu dudak uçuklatr.tanıdıgım ve bu işten aylık 5 milyar alan insanlar var.sevgiler..

Yukarı Alt