Anadolu yakasında özel okul

ecemdemirrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2016
4
0
Birkaç ay sonra işim nedeniyle Çekmeköy taraflarına taşınacağım. Bu nedenle çocuğum için o taraflarda bir özel okul arıyorum. Kendimce bir araştırma yaptım ve Özel Elit okullarının bizim için uygun seçenek olduğunu düşünüyorum. Ancak bu araştırmalarım dışında okulun bir veli gözünden de değerlendirilmesi benim için çok önemli. Yorumlarınızı bekliyorum.
 

denizzerturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
1
0
Bir veli olarak söyleyebilirim ki gerçekten iyi bir okul. Kızımın sosyal anlamda gelişmesi ve arkadaşlık ilişkilerindeki iletişimine ciddi anlamda katkıları oldu. Çocuklara klasik eğitim dışında aynı zamanda her yönden gelişmesine soysal projelerle yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu konuda da oldukça başarılılar. Ben oldukça memnunum.
 

ummunsal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
201
113
Bahsettiginiz kolej hakkinda bir fikrim yok.yalnuz yine çekmekœyde irfan kokejine gönderiyoruz kizimizi.biz memnunuz.bir arastirin isterseniz
 

hatice_mentes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
3
1
merhaba, çamlıca'da kilittaşı ilkokulu var, orayı da araştırabilirsiniz. Keystone International diye geçiyor. uluslararası programla beraber türk programını da takip ediyorlar
 

Annevemutlu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
3
0
Ben de Çekmeköy'de oturuyorum. Büyük oğlum Erdem Kolejinde ikinci sınıfta okuyor. Önümüzdeki sene küçük oğlumu da Erdem Kolejinin anaokuluna vereceğim. Farklı uygulamaları olan, öğrencileri sıkmayan, kitap okumayı, eğitimi sevdiren bir okul. Mutlaka görüşmenizi tavsiye ederim.
 

KolyeModa

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2018
112
105
Erdem Kolejini kesinlikle tavsiye ETMİYORUM. Eğitim ile alakası olmayan insanların kurduğu, veli ve öğrencisine müşteri gözü ile bakan bir kurum. Çekmeköy Erdem Koleji ile çocuğunuza başarılı bir akademik gelecek sağlamanız mümkün değil.
 
Yukarı Alt