• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ankara başkent Hulusi Bülent Zeyneloğlu nda tüp bebek yaptiranlar

nitro

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
73
81
Merhabalar işallah güzel olur sonu. İğne olarak ne başladı hoca? Benimde 9 yumurta çıktı ilk tedavide gonol f ve merional ile . Ama bu tedavide fostimon ve merionel başladı. Size hangi ilaçları vermişti
Gonal f ve merional verdi ikisinde de ilkinde 300 gonal f ilk 5 gün sonraki günler ona ek merional vurdum ikincisinde 250 gonal f ilk 3 gün sonraki günler ona ek merional ve son günlere doğru gonal f i de artırdı.Herkesin durumuna göre farklı ilaç ve doz verebiliyor.

tugbis_5200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
472
244
Gonal f ve merional verdi ikisinde de ilkinde 300 gonal f ilk 5 gün sonraki günler ona ek merional vurdum ikincisinde 250 gonal f ilk 3 gün sonraki günler ona ek merional ve son günlere doğru gonal f i de artırdı.Herkesin durumuna göre farklı ilaç ve doz verebiliyor.
Anlıyorum teşekkür ederim ☺

eda5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
217
136
Merhaba kızlar benim bu hafta yumurta toplamam oldu yine 6 yumurta toplandı ama sadece 3 ü döllenmiş dondurma için kalacakmı bilmiyorum yarın belli olacak biraz üzdü..Ama Allah hepimiz için en hayırlısını yazdı biliyorum.Bugün bol bol dua edin tüm dua kapışarı açık özellikle 5 den sonra.Allah hiçbirimizi çocuksuz bırakmasın inşallah.Burada gördüğüm kadarıyla cikolatakistim cikolatakistim Z Zmrkoc E eda5 @somurtkankiz @minnie ve daha bilmediğim ve aynı kaderi paylaştığım tüm kızkardeşlerim hepiniz dualarımdasınız, kendim için ne istiyorsam sizler için de aynısını istiyorum.İnşallah tüm dilekleriniz özlemleriniz dualarınız gerçekleşir.Hepinizin bayramı kutlu olsun..
İnsallah hepiniz dualarimdasiniz. Allah saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah tum embriyolariniz kaliteli olur. 6 cok iyi masallah.

cikolatakistim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2018
1.464
1.370
Merhaba kızlar benim bu hafta yumurta toplamam oldu yine 6 yumurta toplandı ama sadece 3 ü döllenmiş dondurma için kalacakmı bilmiyorum yarın belli olacak biraz üzdü..Ama Allah hepimiz için en hayırlısını yazdı biliyorum.Bugün bol bol dua edin tüm dua kapışarı açık özellikle 5 den sonra.Allah hiçbirimizi çocuksuz bırakmasın inşallah.Burada gördüğüm kadarıyla cikolatakistim cikolatakistim Z Zmrkoc E eda5 @somurtkankiz @minnie ve daha bilmediğim ve aynı kaderi paylaştığım tüm kızkardeşlerim hepiniz dualarımdasınız, kendim için ne istiyorsam sizler için de aynısını istiyorum.İnşallah tüm dilekleriniz özlemleriniz dualarınız gerçekleşir.Hepinizin bayramı kutlu olsun..
Canım umutsuzluk Yok güzel şeyler düşün iyi olsun sonucun ,3 embryo da güzel hepsi üçüncü güne gidecek inşallah 🙏 benimde hep dualarımdasinz Allah hepimize nasip eder inşallah bu duyguyu , ben inanıyorum hepimiz güzel haber verecegz buradan... duama seni de özellikle katicam inşallah yarın güzel haberlerini bekliyoruz❤

nitro

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
73
81
Canım umutsuzluk Yok güzel şeyler düşün iyi olsun sonucun ,3 embryo da güzel hepsi üçüncü güne gidecek inşallah 🙏 benimde hep dualarımdasinz Allah hepimize nasip eder inşallah bu duyguyu , ben inanıyorum hepimiz güzel haber verecegz buradan... duama seni de özellikle katicam inşallah yarın güzel haberlerini bekliyoruz❤
İnşallah❤ Çok teşekkür ederim☺🙏🏻

Zmrkoc

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
411
569
Allah razı olsun inşallah hepimiz kavuşuruz evlatlarımıza sağlıkla kucağımıza alırız.

nitro

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
73
81
Kızlar aradılar 1 tanesi kaliteliymiş 1 tane dondurulmuş son toplamadan.Birtek o kaliteliymiş😔.Toplamda 4 tane dondurulmuşum var yani.Hayırlısı..

Yukarı Alt