Ankara Cankaya özel okul tavsiyesi olan ve MAYA KOLEJİ hakkında bilgisi olan var mı?

Angry bird

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
268
bizde 4 ten 5 e geçiş sürecindeyiz katıldığımız bursluluk sınavları sonucunda çok iyi sonuçlar aldık okulumuza devam mı yoksa farklı bir okul mu ikilemindeyiz başkent üniversitesi ayşe abla okulları hakkında fikri olan varmı çankaya tarafında okul arayan anneler için büyük kolejde düşünülebilir derim merkezi olması sosyal imkanları başarılı ingilizce ve ek yabancı dil öğretmenlerinin yanı sıra çokta iyi bir yemekhanesi mevcut:)
Sınavlardan iyi sonuç aldığınıza göre okulu iyi bir eğitim vermis orda devam edin bence.Hangi okula devam ediyor su an?

akansu81

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
açıkçası farklı bir okul düşünmemizin birkaç sebebi var bize göre artı ve eksileriyle ilkokul için öğretmen çok önemli ve biz şanslıydık çok tecrübeli ve sabırlı bir öğretmene denk geldik fakat ortaokul seçimi bir yerde teog başarısınıda etkileyeceğinden akademik başarı odaklı bir okul için bu macerayı göze aldık ama servis olayı bizi çok korkutuyor...

Angry bird

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
268
açıkçası farklı bir okul düşünmemizin birkaç sebebi var bize göre artı ve eksileriyle ilkokul için öğretmen çok önemli ve biz şanslıydık çok tecrübeli ve sabırlı bir öğretmene denk geldik fakat ortaokul seçimi bir yerde teog başarısınıda etkileyeceğinden akademik başarı odaklı bir okul için bu macerayı göze aldık ama servis olayı bizi çok korkutuyor...
Servis olayından ben de nefret ediyorum bugune kadar hep esimle dönüşümlü olarak alip biraktik idare ettik simdiki okulu epey yakin olacak yine servissiz idare edicez insallah gerekirse bebegi de alip yürüyerek birakirim diye düşünüyorum

annyhall

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Oran.yıldız. balgat.cukurambar civarlari.uçuk fiyatları olmayan bir kolej araştırıyorum.konu sahibi hangi okulda memnun mu merak ettim.sayfayi güncel tutmak istedim

gada0678

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Oran.yıldız. balgat.cukurambar civarlari.uçuk fiyatları olmayan bir kolej araştırıyorum.konu sahibi hangi okulda memnun mu merak ettim.sayfayi güncel tutmak istedim
merhaba ,aynı yerlerde bizde okul arıyoruz. Oya Akın,Maya,Tema ve Uğur ile görüştük. Oya Akın ı beğenmedik. Uğur fiyatı en uygun olan ve Tema ile arasında kaldık

annyhall

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba ,aynı yerlerde bizde okul arıyoruz. Oya Akın,Maya,Tema ve Uğur ile görüştük. Oya Akın ı beğenmedik. Uğur fiyatı en uygun olan ve Tema ile arasında kaldık
bizde maya ve oya akınla görüştük.ikisini de beğenmedik,maya çok tıkış tıkış..oya akınla ilgili dinlediklerimden sonra hiç düşünmüyorum artık.iş yerimde iki tane oya akın velisi var,ikisi de memnun değil: öğretmenlerin ilgisizliği, isteksizliği, yabancı dil eğitiminin yetersizliği, ilk dönemden itibaren çocukların branş deslerinde yıl sonu gösterisi provasına alınması, veli toplantılarında idareci ve öğretmenlerin velileri azarlaması-eleştiriye tahammülsüz olmaları; okul koridorunun prefabrik malzeme ile bölünüp sınıflara çevrilmiş olması vesaire...haftaya tema ile görüşeceğim

gada0678

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hoşdere de kampüs kolejinide gittik ve beğenmedik.Tema ile 2 defa görüştük.Müdire Hanım çok ilgilendi ve anlattıkları çok cazipti ama okula gezdiren öğretmenin oğlumuza tavrı bizi çok soğuttu. Bizim yanımızda çocuğa böyle davranılıyorsa biz yokken nasıl davranılır diye düşünmemize sebep oldu. Belki o anlık bişeydi bilemedik ama o yüzden Tema konusunda kararsız kaldık. Balgat Uğur a yazdıracağız sanırım

EsrygzMmt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba , kolej arayışı içinde kaybolmuş bir anne olarak sizin de benim düşündüğüm okulları araştırdığınızı okuyunca danışmak istedim size. ben de uğur balgat ,tema balgat ve oya akın yıldız koleji arasında kaldım bütün formları okudum ama herkesin beklentisi farklı olduğu için iyide kötüde yorum var ama gene de en iyi veli görüşü ile yön bulabiliriz. siz hangisinde karar kıldınız acaba memnun musunuz formda çok güncel değil yorumlar o yüzden cevabınızı çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Yukarı Alt