Ankara' da estetik cerrah tavsiyeleri

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sevgili arkadaşlar ben ankaradan asya ankarada burun estetik ameliyatı olan arkadaşlardan yardım ve bilgi istiyorum....tatlicadiarzu

burrbb

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben olmadım ama yakın çevremde olanlardan hiç bi şikeyet duymadım
daha 2 hafta önce bi akrabam yaptırdı hiç ağrısı falan olmamış, şişlikleri falan da kalmadı gibi rahat nefes alıyo!
bi arkadaşım da olalı 3 sene oluyo hiç bi şikayeti yok,korkulacak bi ameliyat değilmiş!

nazkxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben 3 ay önce oldum.Nedir sormak istediğiniz?

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
teyzem oldu.ama estetık ıcın deıl kemık vardı nefes alamıyordu.olmusken bıraz duzelttırmıs.cok bır sıkıntı cekmemıs.

vanilia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
asya benim doktorumun ismi tunç şafak tavsiye ederim hacettepede profesör. bir görüş bence. valla ben şu anda çok memnunum

burrbb

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
asya,yeni yaptıran akrabam herşey dahil 3000ytlye yakın yaptırdı,Akay hastanesinde...çok memnun kaldı doktordan falan ismini de öğrenirim istersen!

S

siluet

Ziyaretçi
denizkızın akay hastanesinde hangi doktor rica etsem isim verebilirmisin?ben narkozdan ve sonunda memnun olamamaktan korkuyorum.

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sesimi duyan varmıııııııı????????
merhaba arkadaşım bende ankarada oturyorum aynı dertten müzdaribim bugun bi doktorla görüşmeye gidecegim g.o.p.nazkızın doktoruna bana fiyat için 1,5 3.000 ytl arası dedi ama tabiki ilk önce görmesi lazım.birde gazi hastanesinde peşin 800 ytl ye yapan bi doktor var.ama muyahane ücreti 125 ytl sevk li gidersen ücretsiz arkadaşım oldu bu gazi hastanesinde şimdi çok memnun.

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sesimi duyan varmıııııııı????????
merhaba arkadaşım bende ankarada oturyorum aynı dertten müzdaribim bugun bi doktorla görüşmeye gidecegim g.o.p.nazkızın doktoruna bana fiyat için 1,5 3.000 ytl arası dedi ama tabiki ilk önce görmesi lazım.birde gazi hastanesinde peşin 800 ytl ye yapan bi doktor var.ama muyahane ücreti 125 ytl sevk li gidersen ücretsiz arkadaşım oldu bu gazi hastanesinde şimdi çok memnun.

Yukarı Alt