macakizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
43
4
uzun süre arastırdım bu işlemi yaptırım yaptırmamak konusunda cok kararsız kaldım.nihayetinde fleep yönteminde karar kıldım. umarım bir sorun cıkmaz:KK30:

ceshme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
149
1
umarım sorun çıkmaz cnm..herşey yolunda gider..bende düşünüyorum şu an araştırma aşamasındayım yazacaklarını çok merak ediyorum..

macakizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
43
4
umarım sorun çıkmaz cnm..herşey yolunda gider..bende düşünüyorum şu an araştırma aşamasındayım yazacaklarını çok merak ediyorum..

doktorum şahap inmez... cumartesi günü yaptırdı. operasyondan sonra rahat yürüdüm. son 2 gündür biraz ağrım ve kanamam var doktorum normal olduğını söyledi baka sormak sitedikleriniz varsa lütfen sorun

Mach

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
141
0

doktorum şahap inmez... cumartesi günü yaptırdı. operasyondan sonra rahat yürüdüm. son 2 gündür biraz ağrım ve kanamam var doktorum normal olduğını söyledi baka sormak sitedikleriniz varsa lütfen sorun
Ankara'da yaşamıyosun anladığım kadarıyla, tekrar ne zaman kontrole gelmeni istedi doktor senden?
Birde telefonda 60 kg nun altındakilere 1250TL demişti Şahap İnmez'in sekreteri. Bu fiyata mı yaptırdın sen de.
Kanamalar vs normalmiş diğer doktorlarda böyle söylemişti, sızıntı gibi hafif kanamalar olabilir miş. Kısa sürede iyileşmeni dilerim

macakizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
43
4
Ankara'da yaşamıyosun anladığım kadarıyla, tekrar ne zaman kontrole gelmeni istedi doktor senden?
Birde telefonda 60 kg nun altındakilere 1250TL demişti Şahap İnmez'in sekreteri. Bu fiyata mı yaptırdın sen de.
Kanamalar vs normalmiş diğer doktorlarda böyle söylemişti, sızıntı gibi hafif kanamalar olabilir miş. Kısa sürede iyileşmeni dilerim
Ankara'da yaşamıyorum. ben 2 ay sonra kontrole gideceğim. fiyat konusunda değişebileceğini söylediler

ceshme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
149
1
cnm doktorun garanti verdimi?bir sorun olmaz diye..parasındanda geçtim yeterki güvenilir olsun...birde hastenedemi oldun kliniktemi..ne kadar sürdü?aynı gün yolculuk etmemde sakınca varmıdır sence..

macakizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2010
43
4
canom doktor sorun yasamazsın dedi. ama ben yinede %10 dür diye düşünmüyorum. elimden geleni yaptım bakalım neler olacak.3 gün kendimi kötü hissettim bugün ağrılarım azaldı

ceshme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
149
1
cnm sende şehir dışından gitmişsin anladıgım kadarıyla..hemen dönebildinmi yaşadıgın yere..tek korkum şehir dışından gitmek..sonucunu ne zaman alıcaksın..yakın zamanda evlilik varmı?

Mach

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
141
0
cnm sende şehir dışından gitmişsin anladıgım kadarıyla..hemen dönebildinmi yaşadıgın yere..tek korkum şehir dışından gitmek..sonucunu ne zaman alıcaksın..yakın zamanda evlilik varmı?
ankara'da mı olmayı planlıyosun, yaşadığın şehir neresi? tek korkum şehir dışından gitmek derken, yalnız kalmaktan ötürü mü, yoksa hemen dönmen gerekeceği yüzünden mi?

Yalnız kalıcağın için bi endişen varsa, yanında olmak için elimden geleni yapabilirim. Bakalım bende regli dönemimi bekliyorum, o başlayıp bittikten sonra, sanırım Ebru Zülfikaroglu'na gidicem.

Yukarı Alt