Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Notu Gizle
  2. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ankara da hymenoplasty oldum

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve macakizi tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

17 Ocak 2011
    Konu Sahibi : macakizi
  1. macakizi

macakizi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    uzun süre arastırdım bu işlemi yaptırım yaptırmamak konusunda cok kararsız kaldım.nihayetinde fleep yönteminde karar kıldım. umarım bir sorun cıkmaz:KK30:

2. 18 Ocak 2011
  3. ceshme

ceshme Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    umarım sorun çıkmaz cnm..herşey yolunda gider..bende düşünüyorum şu an araştırma aşamasındayım yazacaklarını çok merak ediyorum..

4. 18 Ocak 2011
  5. macakizi

macakizi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0

6. 18 Ocak 2011
  7. Mach

Mach Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41

8. 18 Ocak 2011
  9. macakizi

macakizi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0

10. 18 Ocak 2011
  11. macakizi

macakizi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    canım birde şahap beyin kendisiyle konsumanı tavsiyue ederim

12. 18 Ocak 2011
  13. ceshme

ceshme Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    cnm doktorun garanti verdimi?bir sorun olmaz diye..parasındanda geçtim yeterki güvenilir olsun...birde hastenedemi oldun kliniktemi..ne kadar sürdü?aynı gün yolculuk etmemde sakınca varmıdır sence..

14. 19 Ocak 2011
  15. macakizi

macakizi Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    canom doktor sorun yasamazsın dedi. ama ben yinede %10 dür diye düşünmüyorum. elimden geleni yaptım bakalım neler olacak.3 gün kendimi kötü hissettim bugün ağrılarım azaldı

melekgibikiz bunu beğendi.
  16. 19 Ocak 2011
  17. ceshme

ceshme Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    cnm sende şehir dışından gitmişsin anladıgım kadarıyla..hemen dönebildinmi yaşadıgın yere..tek korkum şehir dışından gitmek..sonucunu ne zaman alıcaksın..yakın zamanda evlilik varmı?

18. 19 Ocak 2011
  19. Mach

Mach Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    ankara'da mı olmayı planlıyosun, yaşadığın şehir neresi? tek korkum şehir dışından gitmek derken, yalnız kalmaktan ötürü mü, yoksa hemen dönmen gerekeceği yüzünden mi?

Yalnız kalıcağın için bi endişen varsa, yanında olmak için elimden geleni yapabilirim. Bakalım bende regli dönemimi bekliyorum, o başlayıp bittikten sonra, sanırım Ebru Zülfikaroglu'na gidicem.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.