ankara da hymenoplasty oldum

Bogazmanzarasi

😇6.takım mezunu🕊b.k 69.8🐣g.k 57.8🕊
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
Sayin donanim haberden gelen casus erkekmi kiz mi belli olmayan ortalarda takilan güzel kardesimiz:KK53: simdi su mesajimida sana zahmet yayinlayiver orda madem yakin takipcisin.
Ordaki sayfaya bi sor bakim kaciniz bakirsiniz bu birinci sorum. Ikinci hadi biz aşık olduk evlencez diye hayal kurduk öyle yasadik zira sekse düskün olan ve azginliklariyla ünlü olan ırk hangi erkekler bil bakalim:KK45: siz öyle igrencsinizki yani bunun icin cok rahat kandirabilirsiniz bi kiziseviyo gibi yapabilirsiniz. Durum buyken hangimiz daha karaktersiz bunu da bi tartisin kendi aranizda.
Ayrica hicbirimiz sizin gibi iliskiye olum ben bu kizi yataga atarim diyerek baslamiyoruz gayet **insan** gibi evlenicez yuva kurcaz sizin tabirinizle cocuklarimizin annesi sevdgmiz adamin karisi olcaz hayalleryle basliyoruz. Yoksa kimse hah simdi su adamla iliskiye gireyim de sonra diktiririm diye baslamiyo kim kendine bu eziyeti yapmak ister biz o kadar mi gerizekaliyiz sizce ha bu arada her zaman kizlarin erkeklerden daha pratik zekali oldugnu dusunmusumdur isterseniz bunu da tartisin :KK52:

Siz bi bunlari tartisin sonra yine konusuruz. Siz sanki evlenirken bize askim ben sevgiliyke su kizi kandirdim bu kizla parayla yasadim diye tek tek anlatiyosunuz? Simdi daha agir bi kelime mevcut sizler icin cok da biliniyor ama söylemicem.
Son olarak bu kadar büyük konusmayin yarin aşık olursun kız melek gibi cikar dersinki bu benim karim olcak bi bakire degilim der kafayi yersin ki bu kadar atip tutmadan sonra insallah olur diye beddua edesim gelmiyo degil. Neyse sonuc olarak cok cok yanlis yapiyosunuz asıl seytanlar ben herseyi yapim bakireligim bozulmasin diyip herseyi yasayanlar... biz o kadar kötü insanlar olsaydik hesapsiz ktapsiz olarak saf gbi hemen atlamazdik aaa biz evlencez nasilsa diye. Bi de bu acidan bak kardes hadi bakalim.

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
Farketmişler farkettiğimizi. Farkeden kişi bu yazıyı okuyorsan, belli ki erkeksin. Kadınlar kulübünde ne arıyorsun acaba? Burda ne bulmayı umuyorsun? Kadın olmaya meyilliysen sizin için de forumlar var. Oralarda gez 👿👿👿
Kim bu ya konuya girmeye calistim girilmiyo

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Aslında bende diktirmekten yana olmadım hiç. Ama açtığım konuyu okursanız bdv de ne kadar çaresiz olduğumu anlarsiniz. Son bi haftadır acaba diktirsem mi diye geçti aklımdan dürüstlük ise yaramiyor mu gerçekten düşünüyorum. Hatta buradan kızlara da yazdım sordum ama içime de sinmiyor. Bekliyorum sadece
Bende uzun zaman muhasebesini yaptım bende konu açtım ve bana gelen özel mesajlar doğrultusunda diktirme kararı aldım.Sakın dürüst olma kocan bile olsa dürüstlüğe layık değil. Bunu anlatman het defasında daha çok kırılmana psikolojinin bozulmana yol açacak ama diktirdiğinde geçmişin kirli izlerini silip sil baştan sıfırdan bi hayata başlıcaksın bunu bil önerilerime kulak ver sakın ama sakın anlatma. Duyduğum hakaretleri anlatabilirim.

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
Aslında bende diktirmekten yana olmadım hiç. Ama açtığım konuyu okursanız bdv de ne kadar çaresiz olduğumu anlarsiniz. Son bi haftadır acaba diktirsem mi diye geçti aklımdan dürüstlük ise yaramiyor mu gerçekten düşünüyorum. Hatta buradan kızlara da yazdım sordum ama içime de sinmiyor. Bekliyorum sadece
M Morbidanqel a katiliyorum. Anlatma. Ben cok sukur yeni bi hayat kurdum mis gibi.
Ha psikolojim duzeldimi tamamen hayir hic olmadik yerde bagiriyorum durduk yere yukseliyorum falan ama buna da sukur. Dugunum olsun psikologa gitcem zaten. Olumlu sonuc da aldim dusunme yap kurtul gerisini Allaha havale et. O psikolojiyle yasamak cook zor

benceylan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
9
2
40
Ben 2010 yılından bir üyeyim. Eşim askere gittiğinde üye olmuştum. Şifremi ve mailimi unuttuğum için yeni hesap açtım.

benceylan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
9
2
40
Hanfendi herkesin hesabı Allah’la onun arasında lütfen sizi ilgilendirmeyen konularda yorum yapmayınız buradaki insanlar bu yolu tercih edenler neyin ne olduğunu biliyor ki en son çaresiz bu yolu seçmiş kimseyi kınamayın rabbim en çok kınadığıyla insanı sınarmış buradaki insanların desteğe ihtiyacı var moral bozmaya değil lütfen başka postlar takip edin iyi akşamlar 🙏🏻

Çok merak ediyorum nasıl oluyormuş bu? Yani burada yazanların sevgilisiyle kızlık zarı falan bırakmayacak şeyler yaşamış ki bunun ilk evrelerinde kimbilir neler yaşamış kişiler doğru mu?

Gelelim en can alıcı noktaya. Yeni evlenmek istedikleri sevgilileriyle büyük ihtimalle bunların hiçbirini korkudan yaşamıyorlar. Çünkü iş diğer noktaya gelir ya da orasını görür diye ben çok namusluyum yanında evlenmeden soyunamam bile gibi davranıyorlar.

Allahın izniyle ameliyatım başarılı geçecek inşaallah yeni sevgilimi kızım diye kandırıp o sabaha uyanırım Allahın izniyle

Allahı da katarak konuşuyorlar. Gerçekten insan şok oluyor. Yazık o kandırılan saf erkeklere. Bu dünyada kandırırsınız ama ahirette o çocuklar yakanıza yapışmayacak mı?

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Çok merak ediyorum nasıl oluyormuş bu? Yani burada yazanların sevgilisiyle kızlık zarı falan bırakmayacak şeyler yaşamış ki bunun ilk evrelerinde kimbilir neler yaşamış kişiler doğru mu?

Gelelim en can alıcı noktaya. Yeni evlenmek istedikleri sevgilileriyle büyük ihtimalle bunların hiçbirini korkudan yaşamıyorlar. Çünkü iş diğer noktaya gelir ya da orasını görür diye ben çok namusluyum yanında evlenmeden soyunamam bile gibi davranıyorlar.

Allahı da katarak konuşuyorlar. Gerçekten insan şok oluyor. Yazık o kandırılan saf erkeklere. Bu dünyada kandırırsınız ama ahirette o çocuklar yakanıza yapışmayacak mı?
Onlar 500 kere yapmıstır. Bize anlatmaz. Niye biz yaptığımız hatayı anlatalım onlar sütten çıkmış ak kaşık mı? Allahın adına hüküm verme Allah bu günahı samimi bir tövbe yaparsak gizleyecektir inşallah

guulcanyilmaaz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
35
21
38
Onlar 500 kere yapmıstır. Bize anlatmaz. Niye biz yaptığımız hatayı anlatalım onlar sütten çıkmış ak kaşık mı? Allahın adına hüküm verme Allah bu günahı samimi bir tövbe yaparsak gizleyecektir inşallah

Bu kadarına da pes doğrusu. Zina yapmışsın en büyük günahlardan, ama gizlersen Ahirette karşına çıkarmayacaklar diye mi inanıyorsun? Üstelik eşine bunu söylemediğin halde?

Bunu anlatman het defasında daha çok kırılmana psikolojinin bozulmana yol açacak ama diktirdiğinde geçmişin kirli izlerini silip sil baştan sıfırdan bi hayata başlıcaksın bunu bil

Çok samimi olarak soruyorum gerçekten sıfırdan bir başlangıç olarak görüyor musun? Yaptığın zina ahirette karşına çıkmayacak ve kandırdığın erkek ahirette yakana yapışmayacak?

Şöyle söyleyeyim; ben de evlenmeden önce ilişki yaşadım. Ondan sonra türlü zorluklar sözler işittim. Ama bir hata yaptığım için evlilik yolunda her şeye katlandım. Sizin yaptığınız gibi çok rahat ilişkiyi bitirebilirdim ki neler yaşadım kızlık zarı diktirmeyi düşünen birisi benim yaşadıklarımı yaşasa bin kere ilişkiyi bitirirdi. Şimdi ben mi aptalım da günahımın bedelini çekmek için o adamla evliyim ya da siz mi çok akıllısınız da geçmişe perde diktirip sıfırdan başlangıç yaptığınıza inanıyorsunuz?

Sizin gibi insanlar yüzünden erkekler evlenmek istemiyor. Bu vakalar da gün geçtikçe daha da artıyor o yüzden. Birbirini tetikleyen iki şey onu yaptıkça o daha da artıyor.

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Donanımhaberde yazıyı paylaşmışlar. Altında türlü türlü yorumlar. Yapılan iyidir veya kötüdür. Herkesin kendi sorunu. Bunun gibi şeyler için nasıl önlem alınabilir. İnsanlar rumuz kullanıyor gerçi ama ben olsam rahatsız olurdum bu durumun başka bir platformda paylaşılmasından.
demişki biri :İlerde evleneceğim kişi şuan birinin altında inliyo bu yüzden evlenmicem.Ne kadarda yazık. Evlenmeyip napacağını söylim sürekli yeni vücutlar keşfedip onla bunla yatacak ee tabi erkekler için gayet doğal bir ihtiyaç... çoğu kadın orgazm olamadığını eşine söylemiyor erkek orgazm olup kaçıp gidiyor. Sadece cinselliği erkeklerin ihtiyacı gibi gören toplum yüzünden bu haldeyiz ve asıl suçlu biz değiliz vay efenfim yapan doktorda yaptıranda ceza almalıymış.. dünyada ne kötülükler var biz saflığımız yüzünden eziliyoruz...

benceylan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
9
2
40

Erkekler 500 değil 1000 kere de yapmış olsalar zaten rahat rahat söylüyorlar. Kız arkadaşlarım oldu daha önce ilişkiye girdim ya da nasıl ihtiyaçlarını giderdin diye sorunca eskorta gittim şeklinde...

Burada söz konusu yapılan hata değil. Karşındaki insanı kandırmak. Boşanırken de sana kızlığımı verdim, mallarını bana vereceksin tabi ki diyorsunuz dimi? Gerçekten hemcinslerimden utanıyorum.

guulcanyilmaaz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
35
21
38
demişki biri :İlerde evleneceğim kişi şuan birinin altında inliyo bu yüzden evlenmicem.Ne kadarda yazık. Evlenmeyip napacağını söylim sürekli yeni vücutlar keşfedip onla bunla yatacak ee tabi erkekler için gayet doğal bir ihtiyaç... çoğu kadın orgazm olamadığını eşine söylemiyor erkek orgazm olup kaçıp gidiyor. Sadece cinselliği erkeklerin ihtiyacı gibi gören toplum yüzünden bu haldeyiz ve asıl suçlu biz değiliz vay efenfim yapan doktorda yaptıranda ceza almalıymış.. dünyada ne kötülükler var biz saflığımız yüzünden eziliyoruz...

Bak benim söylediğim de buydu işte. Sizin gibi insanlar yüzünden erkekler evlenmek istemiyor. Bu vakalar da gün geçtikçe daha da artıyor o yüzden. Birbirini tetikleyen iki şey onu yaptıkça o daha da artıyor. Daha çok kız kandırılıyor bu tarz erkekler tarafından. Çünkü erkekler kızlara güvenmiyor. Ben kandırılacağıma onlar kandırılsın diyorlar.

Çoğu kadın orgazm olamadığını eşine söylemiyor demişsin. Cinselliğe erkekler kadar ihtiyaç duyan kadın var mı? Şahsen ben 6 ay yapmasam yine de öyle canım çekmez yani. Hatta ohh be derim rahat bırakıyor beni.

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Bu kadarına da pes doğrusu. Zina yapmışsın en büyük günahlardan, ama gizlersen Ahirette karşına çıkarmayacaklar diye mi inanıyorsun? Üstelik eşine bunu söylemediğin halde?

Çok samimi olarak soruyorum gerçekten sıfırdan bir başlangıç olarak görüyor musun? Yaptığın zina ahirette karşına çıkmayacak ve kandırdığın erkek ahirette yakana yapışmayacak?

Şöyle söyleyeyim; ben de evlenmeden önce ilişki yaşadım. Ondan sonra türlü zorluklar sözler işittim. Ama bir hata yaptığım için evlilik yolunda her şeye katlandım. Sizin yaptığınız gibi çok rahat ilişkiyi bitirebilirdim ki neler yaşadım kızlık zarı diktirmeyi düşünen birisi benim yaşadıklarımı yaşasa bin kere ilişkiyi bitirirdi. Şimdi ben mi aptalım da günahımın bedelini çekmek için o adamla evliyim ya da siz mi çok akıllısınız da geçmişe perde diktirip sıfırdan başlangıç yaptığınıza inanıyorsunuz?

Sizin gibi insanlar yüzünden erkekler evlenmek istemiyor. Bu vakalar da gün geçtikçe daha da artıyor o yüzden. Birbirini tetikleyen iki şey onu yaptıkça o daha da artıyor.
Evet dünyanın 1 numaralı sorunu erkeklerin evlenmek istememesi ve bizim yaptığımız hata dimi? Erkekler evlenmek istemiyor evet ama bunun nedeni biz değiliz bunun nedeni erkeklerin tek kadınla yetinmemesi zaten evlenmeden önce tüm ihtiyaçlarını karşılıyorlar asıl sebep bu senin kafanda uydurduğun sebep değil.Gelmiş erkekler çok namusluymuş gibi erkekleri savunuyosun. Eşin hiç yediğin naneleri anlattı mı? Bundan gurur duyarak anlatmıstır ya da anlatmamıstır hiç pişman olarak anlatacağını sanmıyorum onlar sence dürüstlüğü hakediyor mu? Bizi kandıranların hiç mi suçu yok onlar kaçıp bizi çaresiz bırakıyor ortada... Günah boyutuna gelince de Allah günahların gizlenmesini emreder bunu anlatıp psikolojik sıkıntı çekmek kötü bi durum vicdanım diktireceğim için rahat iki yüzlü bir ahlak sistemine iki yüzlü bir cevap...

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Bak benim söylediğim de buydu işte. Sizin gibi insanlar yüzünden erkekler evlenmek istemiyor. Bu vakalar da gün geçtikçe daha da artıyor o yüzden. Birbirini tetikleyen iki şey onu yaptıkça o daha da artıyor. Daha çok kız kandırılıyor bu tarz erkekler tarafından. Çünkü erkekler kızlara güvenmiyor. Ben kandırılacağıma onlar kandırılsın diyorlar.

Çoğu kadın orgazm olamadığını eşine söylemiyor demişsin. Cinselliğe erkekler kadar ihtiyaç duyan kadın var mı? Şahsen ben 6 ay yapmasam yine de öyle canım çekmez yani. Hatta ohh be derim rahat bırakıyor beni.
Anladığım kadarıyla psikolojik durumunuz konuşmalarınızdan normal değil ne demek 6 ay yapmasam rahatlarım cinselliğe erkekler kadar ihtiyaç duyan kadın var mı demişsiniz ve cinsellik isteyen kadınları yargılayıp ayıplayıp aşağılamışsınız siz kafayı erkeklerin evlenememesine değil kendimi nasıl gelişmiş bi insan yaparım diye düşünün

cicek12345

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
197
505

ne kadar kesin yargılısınız herkesin bir Rabbi olan Allah var ve herkesin değerlendirmesini o yapacak ilaveten buradakilerin kalbini açıpta gördünüz mü? “Sizin gibiler yüzünden erkekler evlenmekten soğuyor” ne demektir ya? şu düşük cümleniz için Aklım yerinde mi diye bence siz bi doktora gidin evvela. Siz kimin ne yaşadığını bu kdr kesin bi yargıyla nasıl anlatabilirsiniz? Hiçkimse için lay lay lom değil hiçbirşey kimse buna matah bişey gibi de bakmıyor. Bi kadının düşmanı neden hep kadınlar oluyor cevap veremediğim sorulardan biridir bu tabi kadınsanız pek sanmıyorum ama.. her türlü işi yapıp ayrılırken duygularım bitti deyip arkasına bakmayan, evlenirkende bakire kız arayıp, bulan ve evlenen çok bildiğim var onlar üzerinden bi yazı yayınlayın bence. Buradaki herkes okumuş etmiş insanlar herkes en az sizin kadar Rabbini ve Dinini biliyor ortalık pedofil sapığı dolu gidin normal bi nesil yetiştirin saçma sapan boş beleş atıp tutacağınıza

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
ne kadar kesin yargılısınız herkesin bir Rabbi olan Allah var ve herkesin değerlendirmesini o yapacak ilaveten buradakilerin kalbini açıpta gördünüz mü? “Sizin gibiler yüzünden erkekler evlenmekten soğuyor” ne demektir ya? şu düşük cümleniz için Aklım yerinde mi diye bence siz bi doktora gidin evvela. Siz kimin ne yaşadığını bu kdr kesin bi yargıyla nasıl anlatabilirsiniz? Hiçkimse için lay lay lom değil hiçbirşey kimse buna matah bişey gibi de bakmıyor. Bi kadının düşmanı neden hep kadınlar oluyor cevap veremediğim sorulardan biridir bu tabi kadınsanız pek sanmıyorum ama.. her türlü işi yapıp ayrılırken duygularım bitti deyip arkasına bakmayan, evlenirkende bakire kız arayıp, bulan ve evlenen çok bildiğim var onlar üzerinden bi yazı yayınlayın bence. Buradaki herkes okumuş etmiş insanlar herkes en az sizin kadar Rabbini ve Dinini biliyor ortalık pedofil sapığı dolu gidin normal bi nesil yetiştirin saçma sapan boş beleş atıp tutacağınıza
kesinlikle katılıyorum çicek sana.Zina en büyük günahlardan ama kınamak,ayıplamak ondan daha büyük bir günah günah boyutuna gelince evet hiç yaşanmasaydı ve bu duruma düşmezdik diyorum ama Allahın rahmeti o kadar büyükki tövbe ettiğimiz takdirde günahlarınızı sevaplara çeviririz yeterki gel tövbe et diyor sonuç olarak tövbemizi ettik öbür dünyada kimin kimden şikayetçi olacağını Allah bilir eşimiz bizi severse şikayetçi olmaz ayrıca şöyle düşünüyorum Allah tövbe edenlerle beraberdir. Eğer tövbe ederseniz günahlarınızı gizleriz diyor. Allah böyle derken günahını ifşa etmek yanlıştır. İslamda özellikle büyük günahların gizlenmesi esastır

guulcanyilmaaz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
35
21
38
Evet dünyanın 1 numaralı sorunu erkeklerin evlenmek istememesi ve bizim yaptığımız hata dimi? Erkekler evlenmek istemiyor evet ama bunun nedeni biz değiliz bunun nedeni erkeklerin tek kadınla yetinmemesi zaten evlenmeden önce tüm ihtiyaçlarını karşılıyorlar asıl sebep bu senin kafanda uydurduğun sebep değil.Gelmiş erkekler çok namusluymuş gibi erkekleri savunuyosun. Eşin hiç yediğin naneleri anlattı mı? Bundan gurur duyarak anlatmıstır ya da anlatmamıstır hiç pişman olarak anlatacağını sanmıyorum onlar sence dürüstlüğü hakediyor mu? Bizi kandıranların hiç mi suçu yok onlar kaçıp bizi çaresiz bırakıyor ortada... Günah boyutuna gelince de Allah günahların gizlenmesini emreder bunu anlatıp psikolojik sıkıntı çekmek kötü bi durum vicdanım diktireceğim için rahat iki yüzlü bir ahlak sistemine iki yüzlü bir cevap...

Dürüstlüğü hak etmeyen biriyle neden evleniyorsun? Yani bacım sen bilirsin. Neye inanıp inanmayacağına ben karar veremem. Yeni bir din ve inanç sistemi geliştirmişsin kendi kendine. Başarılar sana hayatta.

guulcanyilmaaz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
35
21
38

"Aklım yerinde mi diye bence siz bi doktora gidin evvela" dediniz. Bu mesajınız için şikayet edeceğim sizi. Gelelim diğer söylediklerinize...

Ben niye düşman olayım. Benim düşmanlığım o erkeğe yalan söylemeniz. Doğruyu söyle. Herkes doğruyu söylese zaten bakirelik aramayan erkekler daha da artar çünkü her kız bakireyim diye yalan söylerse doğal olarak erkekler bakire kız ister.

Sizin gibiler yüzünden erkekler evlenmekten soğuyor demek şu demek. Sizler kızlık zarı dikimi yaptıkça gerçekten bakire biriyle evlenemeyeceğini düşünen bir erkek hayatı boyunca onlarca kızla birlikte oluyor. Onlarca kız da evlenirken kızlık zarı dikimi yapmak zorunda kalıyor. Erkeklere gerçekten temiz olduğunuz hakkında güven verseydiniz şu anda evlilik yaşları 35'lere çıkmazdı zaten.

benceylan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
9
2
40
kesinlikle katılıyorum çicek sana.Zina en büyük günahlardan ama kınamak,ayıplamak ondan daha büyük bir günah günah boyutuna gelince evet hiç yaşanmasaydı ve bu duruma düşmezdik diyorum ama Allahın rahmeti o kadar büyükki tövbe ettiğimiz takdirde günahlarınızı sevaplara çeviririz yeterki gel tövbe et diyor sonuç olarak tövbemizi ettik öbür dünyada kimin kimden şikayetçi olacağını Allah bilir eşimiz bizi severse şikayetçi olmaz ayrıca şöyle düşünüyorum Allah tövbe edenlerle beraberdir. Eğer tövbe ederseniz günahlarınızı gizleriz diyor. Allah böyle derken günahını ifşa etmek yanlıştır. İslamda özellikle büyük günahların gizlenmesi esastır

Gerçekten her mesajınızla şok oluyorum. Bu hangi din? Ayet vs gösterir misiniz?

Allah diyor ki zina yapsan da eşine söyleme onu kandır öyle mi? Kızlığını diktir (şundan 50 sene önceye kadar yoktu bu teknoloji). Ondan sonra affederim seni eşin de affeder? Bravo kendini iyi avutmuşsun..

guulcanyilmaaz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
35
21
38
Anladığım kadarıyla psikolojik durumunuz konuşmalarınızdan normal değil ne demek 6 ay yapmasam rahatlarım cinselliğe erkekler kadar ihtiyaç duyan kadın var mı demişsiniz ve cinsellik isteyen kadınları yargılayıp ayıplayıp aşağılamışsınız siz kafayı erkeklerin evlenememesine değil kendimi nasıl gelişmiş bi insan yaparım diye düşünün

Tanıdığım tüm arkadaşlarım çalıştığım yerdeki iş arkadaşlarım vs hepsiyle konuşuyoruz ara ara cinsel şeyleri. Hiçbirinden de canım cinsellik çekiyor lafını duymadım. Aksine demin dediğim gibi herif bi rahat bıraksa canım cinsel ilişki istemiyor zorla yapıyoruz diyorlar. Yani böyle diyen onlarca tanıdığım arkadaşım var. Benim duygularım da aynı. Görev diye yapıyorum. Sizde aşırı bir istek varsa ki zannetmiyorum bir şey diyemem.

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Eğer çok rahatsızsanız bu postu terk edin.. burada sizinle sidik yarışı yapacak değilim.. yaramızı buldunuz bu yaradan bizi vurmaya çalışıyosunuz.. insanlar ne kadarda bencil tek sorun erkeklerin geç evlenmesi zaten bu ülkede.. siz yanlış buluyosanız biz doğru buluyoruz başka postlara bakabilirsiniz.. hakkım helal değil.. çünkü incinmiş birini daha da incittiniz..ikinize de hakkım helal değil... ikinizede...