ankara da hymenoplasty oldum

benceylan1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
9
2
20
Neyse daha yazmayacağım ben. İsteyen istediğini yapabilir tabi ki Türkiye Cumhuriyetinde. Ben kimseye karışamam. Karışmam da. Sadece eşinizi kandırmak yanlış bunu anlatmaya çalıştım ama çoğu kişi anlamadı büyük ihtimalle.

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
30
Aslında bende diktirmekten yana olmadım hiç. Ama açtığım konuyu okursanız bdv de ne kadar çaresiz olduğumu anlarsiniz. Son bi haftadır acaba diktirsem mi diye geçti aklımdan dürüstlük ise yaramiyor mu gerçekten düşünüyorum. Hatta buradan kızlara da yazdım sordum ama içime de sinmiyor. Bekliyorum sadece

Canım kesinlikle dürüstlük işe yaramıyor ben yaşadım ve en son yaşadığım olay sonunda bunu yapmaya karar verdim hiç kimse ahkam kesmesin erkekler bizim dürüstlüğümüzü hak etmiyor

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
30
Sayin donanim haberden gelen casus erkekmi kiz mi belli olmayan ortalarda takilan güzel kardesimiz:KK53: simdi su mesajimida sana zahmet yayinlayiver orda madem yakin takipcisin.
Ordaki sayfaya bi sor bakim kaciniz bakirsiniz bu birinci sorum. Ikinci hadi biz aşık olduk evlencez diye hayal kurduk öyle yasadik zira sekse düskün olan ve azginliklariyla ünlü olan ırk hangi erkekler bil bakalim:KK45: siz öyle igrencsinizki yani bunun icin cok rahat kandirabilirsiniz bi kiziseviyo gibi yapabilirsiniz. Durum buyken hangimiz daha karaktersiz bunu da bi tartisin kendi aranizda.
Ayrica hicbirimiz sizin gibi iliskiye olum ben bu kizi yataga atarim diyerek baslamiyoruz gayet **insan** gibi evlenicez yuva kurcaz sizin tabirinizle cocuklarimizin annesi sevdgmiz adamin karisi olcaz hayalleryle basliyoruz. Yoksa kimse hah simdi su adamla iliskiye gireyim de sonra diktiririm diye baslamiyo kim kendine bu eziyeti yapmak ister biz o kadar mi gerizekaliyiz sizce ha bu arada her zaman kizlarin erkeklerden daha pratik zekali oldugnu dusunmusumdur isterseniz bunu da tartisin :KK52:

Siz bi bunlari tartisin sonra yine konusuruz. Siz sanki evlenirken bize askim ben sevgiliyke su kizi kandirdim bu kizla parayla yasadim diye tek tek anlatiyosunuz? Simdi daha agir bi kelime mevcut sizler icin cok da biliniyor ama söylemicem.
Son olarak bu kadar büyük konusmayin yarin aşık olursun kız melek gibi cikar dersinki bu benim karim olcak bi bakire degilim der kafayi yersin ki bu kadar atip tutmadan sonra insallah olur diye beddua edesim gelmiyo degil. Neyse sonuc olarak cok cok yanlis yapiyosunuz asıl seytanlar ben herseyi yapim bakireligim bozulmasin diyip herseyi yasayanlar... biz o kadar kötü insanlar olsaydik hesapsiz ktapsiz olarak saf gbi hemen atlamazdik aaa biz evlencez nasilsa diye. Bi de bu acidan bak kardes hadi bakalim.

Ağzına sağlık canım benim çok güzel yazmışsın helal olsun 👏🏻

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
30
Çok merak ediyorum nasıl oluyormuş bu? Yani burada yazanların sevgilisiyle kızlık zarı falan bırakmayacak şeyler yaşamış ki bunun ilk evrelerinde kimbilir neler yaşamış kişiler doğru mu?

Gelelim en can alıcı noktaya. Yeni evlenmek istedikleri sevgilileriyle büyük ihtimalle bunların hiçbirini korkudan yaşamıyorlar. Çünkü iş diğer noktaya gelir ya da orasını görür diye ben çok namusluyum yanında evlenmeden soyunamam bile gibi davranıyorlar.

Allahı da katarak konuşuyorlar. Gerçekten insan şok oluyor. Yazık o kandırılan saf erkeklere. Bu dünyada kandırırsınız ama ahirette o çocuklar yakanıza yapışmayacak mı?

Gerçekten size cevap vermeye gerek bile yok sizin gözünüzde ne kadar saf bu erkekler yazık kendinizi kandırıyorsunuz aman karşınızdakini kandırmayın gün gelir aldatılırsanız o saf adamların birinden sakın ha ağlamayın

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
30
kesinlikle katılıyorum çicek sana.Zina en büyük günahlardan ama kınamak,ayıplamak ondan daha büyük bir günah günah boyutuna gelince evet hiç yaşanmasaydı ve bu duruma düşmezdik diyorum ama Allahın rahmeti o kadar büyükki tövbe ettiğimiz takdirde günahlarınızı sevaplara çeviririz yeterki gel tövbe et diyor sonuç olarak tövbemizi ettik öbür dünyada kimin kimden şikayetçi olacağını Allah bilir eşimiz bizi severse şikayetçi olmaz ayrıca şöyle düşünüyorum Allah tövbe edenlerle beraberdir. Eğer tövbe ederseniz günahlarınızı gizleriz diyor. Allah böyle derken günahını ifşa etmek yanlıştır. İslamda özellikle büyük günahların gizlenmesi esastır

Canım allah tövbesi kabul olanlardan eylesin bizi herkesin günahı sevabı kendine 🙏🏻

Masalruya6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2018
1.252
1.694
Ben 2010 yılından bir üyeyim. Eşim askere gittiğinde üye olmuştum. Şifremi ve mailimi unuttuğum için yeni hesap açtım.
ceylancım beddua etmeyi sevmem ama kınama olur mu evliysen çoluğun çocuğun olur yeğnin torunun olur senin bu kınamanla onun başına da gelir ben yalan söylemedim anlattım sevdiğim insana zor oldu yalpaladım ama anlattım adımı çıkardı pislik adımı ve ben ilk konuştuğumla istemeden yaşadım bu durumu yıllar sonra sevdim birini yıllar sonra ilk kez bir erkekle konuştum o da adımı çıkardı dünyada temiz erkek olsun da varsın biz kötü olalım ben bu durum sayesinde ne laflar yedim psikolojim bozuldu senden eş olmaz anne olmaz sen temiz değilsin dendi Dilerim bizi anlarsın bir gün kimseyi aldatmak kandırmak hiçbir zaman amacım olmadı da olmayacakta Burdan herkese sesleniyorum . Hatalar tekrarlanmamalı önemli olan hatamın farkına varmak ve niyet Allah herkesin kalbine göre versin Selametle

Masalruya6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2018
1.252
1.694
Kızım sen islam anlayışından çıkmışsın zaten kendine başka bir din üretmişsin. Ne yaparsan yap yaa bana ne. Sen kandırırsan kocan da evliliğin boyunca seni kandırır merak etme...
Bak kardeşim islam anlayışından anlıyorsan böyle bir tartışmaya girmen yersiz ve açıklamalarında İslam anlayışına göre çok yetersiz Eğer inanç bazlı konuşacak olursak ki sen kimsenin dini inanışını sorgulayamazsın . kimseye de islam anlayışından çıkmışsın diyemezsin. İslam anlayışı diye bir şey söz konusu değil İslam dindir din anlayış değildir. Önce sen İslama gereken saygıyı göster sonra açıklama yap .İslami Hayat yaşayan bir insan bir Müslüman başka birine sen dinden çıkmışsın diyemez bu senin hakkında değil haddinde insanları eleştirirken dini vecibeleriyle eleştiremezsin İmanla paranın kimde olduğu bilinmez .

Masalruya6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2018
1.252
1.694
Bu kadarına da pes doğrusu. Zina yapmışsın en büyük günahlardan, ama gizlersen Ahirette karşına çıkarmayacaklar diye mi inanıyorsun? Üstelik eşine bunu söylemediğin halde?

Çok samimi olarak soruyorum gerçekten sıfırdan bir başlangıç olarak görüyor musun? Yaptığın zina ahirette karşına çıkmayacak ve kandırdığın erkek ahirette yakana yapışmayacak?

Şöyle söyleyeyim; ben de evlenmeden önce ilişki yaşadım. Ondan sonra türlü zorluklar sözler işittim. Ama bir hata yaptığım için evlilik yolunda her şeye katlandım. Sizin yaptığınız gibi çok rahat ilişkiyi bitirebilirdim ki neler yaşadım kızlık zarı diktirmeyi düşünen birisi benim yaşadıklarımı yaşasa bin kere ilişkiyi bitirirdi. Şimdi ben mi aptalım da günahımın bedelini çekmek için o adamla evliyim ya da siz mi çok akıllısınız da geçmişe perde diktirip sıfırdan başlangıç yaptığınıza inanıyorsunuz?

Sizin gibi insanlar yüzünden erkekler evlenmek istemiyor. Bu vakalar da gün geçtikçe daha da artıyor o yüzden. Birbirini tetikleyen iki şey onu yaptıkça o daha da artıyor.
evlilik kaderdir hanımefendi bende sizin yolunuzdan ilerlediğim için tonla iftiraya uğradım ama herkesin eşi sizinki gibi olmuyor emin olun yani siz evlenmişsiniz bu sizin kaderiniz tercihiniz biraz sınırlı evlilik konusunda

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Tartışmaya, her yazılana da cevap vermeye gerek yok bundan sonra bence. Buraya sızıp bundan sonra da sürekli olarak ya yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi alma derdine düşeceklerdir ya da işlem olup olumsuz sonuçlanmış gibi davranacaklardır. Temkinli olmanızı öneririm. Sütü ak bırakmayı becerememiş sütten çıkma ak kaşıklar onlar nihayetinde. Dini kullanmayı severler... bizim zarımız yok ondan zihnimizden çıkmıyor burada onun derdine düştük hatalarımız oldu kapatmaya çalıştık. (Bir de bilmediğimiz bir şey söylüyormuşlarcasına bir tavır takınıyorlar gülmemek elde değil. Bu aşamaya gelmeyi konuşmalarına sığdırabileceklerini sanıyor olmaları bile garip karşıladığım bir durum. Benim yaşadığım şeyi bir kaç satıra sığdırabileceklerine olan inançları kadar dinlerine var mı inançları acaba ?) Neyse ki benim sadece zarım yok dilimden düşmüyor evet maalesef, sizde de ahlak ve din yok dilinizden düşmediğine göre... Dünyanın kuralıdır zaten, kimde ne eksik ise onun peşine düşer. Fıkrası da vardı bu durumun yanlış hatırlamıyorsam. Kimseye kendimi, yaşantımı sevimli göstermeye harcayacak ömrüm yok. Benim hayatım, benim tercihim kime ne? Ben kendimi sizin gözünüzdeki gibi görmüyorum ne yaşadığımı bilen ben ve Allah o yüzden kendi kusurlarınızla ilgilenin diyebilirim sadece.

Bogazmanzarasi

😇6.takım mezunu🕊b.k 69.8🐣g.k 57.8🕊
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.269
İste malesef hayat her zaman siyah ya da beyaz üzerine kurulu degil malesef. Siz saniyosunuzki biz cok zevk alarak yapiyoruz bu diktirme olayini.. degil...
Ben kac kere söylemeyi denedim psikolojim daha cok bozuldu ne namussuzlugum kaldi ne baska biseyim.. kimse dürüstsün madem tamam demedi. Sorun burda basliyo iste

Son düzenleyen: Moderatör:

Bogazmanzarasi

😇6.takım mezunu🕊b.k 69.8🐣g.k 57.8🕊
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.269
Ya gercekten cildirmamak elde degil neden kimse anlamiyo bizi neden bu yargilama inadina ya? Biz cok mu mutluyuz kendimize iskence etmekten acaba ya da sizden daha beynimiz kıt hic akil edemiyo muyuz itirafi?
Söylüyorum iste kac kere denedim yok yok yok olmuyo iste. Adam kendi yatip kalkiyo bana sen bunu nasil.yaparsin sen namussuzsun bi insan serefi icin yasar diyo. Bu cümleden sonra ben aylarca kendime gelemedim bundan haberiniz yok tabi biz sanki demirdeniz hic etkilenmiyoruz hicbiseyden. Ben kaldiramazdim artik bi kere daha ayni seyi yasamayi cunku agır yani karsinda halden anlayan bi erkek yok. Nolur bi yargilamayi birakip empati yapin. Nolur.
Ciddi ciddi oturup intihari dusundugumu biliyorum ben ya bu derece hayattan sogutan bisey öyle dediginiz tarzda yap yap diktir degil hic degil.
Neden kimsenin isi gücü kalmamis gbi sürekli sorguluyo bizi ya. Bi bizmiyiz yanlis? Valla artik gucum de kalmadi kendimi savuncak benim psikolojim zaten yerle bir bide siz ustumuze gelince daha kotu oluyo. Ne dusunmek istiyosaniz onu dusunun nasilsa neyseki ahiret var... ancak o zaman cok net anlicaksiniz bizi..

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Ya gercekten cildirmamak elde degil neden kimse anlamiyo bizi neden bu yargilama inadina ya? Biz cok mu mutluyuz kendimize iskence etmekten acaba ya da sizden daha beynimiz kıt hic akil edemiyo muyuz itirafi?
Söylüyorum iste kac kere denedim yok yok yok olmuyo iste. Adam kendi yatip kalkiyo bana sen bunu nasil.yaparsin sen namussuzsun bi insan serefi icin yasar diyo. Bu cümleden sonra ben aylarca kendime gelemedim bundan haberiniz yok tabi biz sanki demirdeniz hic etkilenmiyoruz hicbiseyden. Ben kaldiramazdim artik bi kere daha ayni seyi yasamayi cunku agır yani karsinda halden anlayan bi erkek yok. Nolur bi yargilamayi birakip empati yapin. Nolur.
Ciddi ciddi oturup intihari dusundugumu biliyorum ben ya bu derece hayattan sogutan bisey öyle dediginiz tarzda yap yap diktir degil hic degil.
Neden kimsenin isi gücü kalmamis gbi sürekli sorguluyo bizi ya. Bi bizmiyiz yanlis? Valla artik gucum de kalmadi kendimi savuncak benim psikolojim zaten yerle bir bide siz ustumuze gelince daha kotu oluyo. Ne dusunmek istiyosaniz onu dusunun nasilsa neyseki ahiret var... ancak o zaman cok net anlicaksiniz bizi..
O kadar haklısınki canım... Sanki biz dürüst olmak istemedik bana bunu söyledikten sonra bana söylenenleri söylim:"istenmeyen bir it gibisin,sikik,kendini bana kakalamaya çalışıyorsun, bu dünyada kapalı tek o.... sensin,bu kapalılarında başları kapalı amı açık,hamile kalmadığına şükret,seni kaç defa siktiler sadece 1 defa öı, tüm üniversite erkeklerinin altına yatmışsındır sen bunlar çok ağır kelimeler değil mi bunları işittikten sonra bi insan nasıl umutlu olabilirki bunları yazarken bile ağlıyorum burdan bir arkadaşa da ben başkasının artığını istemem demiş biri bakire olmayıp öyle evlenmiş kızın dayısına söylemiş ben bunu böyleyken aldım demiş işte bi de bipolar hastasıyım 1 milyon tane derdim yokmuşcasına bi hata yaparak yine dert edindim kendime bu sözlerden sonra nasıl güçlü kalabilirim? Bu kadar canımın yanmasından sonra...

oraletimm

🦋
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
123
220
Benim bir konum vardı bir derdim var kisminda bakire değilim ve sadece yemin ediyorum bir kere olmuştu. Bu olaydan sonra adam zaten artık gidemez diye hakaret şiddet ihanet hepsini uyguladi. Ayrıldım. Üniversite kazandım okulda biriyle tanıştım ilişkinin 7 8 ayında anlattım. Tamam kabul dedi. Sen düzgün bi insansin çocukluk hatası olmuş dedi. Yaklaşık 3 ay sonra pikniğe gitme bahanesiyle gittiğimiz yerde tecavüz etmeye çalıştı. Hayır istemiyorum dediğim de vurdu. Çok namuslusun ya dedi. Milletin altında inliyosun bi bize mi yok dedi ve daha neler neler. Tehditler etti. Okul bitti atandım yine biri girdi hayatıma yalan olmasın söyleyim dedi. Bu sefer patlak sikik köpek neler neler. Benim suçum ne hala bilmiyorum. Ben diktirmedim yapmam belki. Ama yaparsam da tekrar güvenecek dalım kaldığı içindir

Son düzenleyen: Moderatör:

Zarrifcee hatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
87
92
30
Benim bir konum vardı bir derdim var kisminda bakire değilim ve sadece yemin ediyorum bir kere olmuştu. Bu olaydan sonra adam zaten artık gidemez diye hakaret şiddet ihanet hepsini uyguladi. Ayrıldım. Üniversite kazandım okulda biriyle tanıştım ilişkinin 7 8 ayında anlattım. Tamam kabul dedi. Sen düzgün bi insansin çocukluk hatası olmuş dedi. Yaklaşık 3 ay sonra pikniğe gitme bahanesiyle gittiğimiz yerde tecavüz etmeye çalıştı. Hayır istemiyorum dediğim de vurdu. Çok namuslusun ya dedi. Milletin altında inliyosun bi bize mi yok dedi ve daha neler neler. Tehditler etti. Okul bitti atandım yine biri girdi hayatıma yalan olmasın söyleyim dedi. Bu sefer patlak sikik köpek neler neler. Benim suçum ne hala bilmiyorum. Ben diktirmedim yapmam belki. Ama yaparsam da tekrar güvenecek dalım kaldığı içindir
Değmez bu şerefsiz adilere o erkek müspetlerinden daha erkek çıkmışsın sen güzelim adam mı sana o lafları diyen adiler bundan sonra da kimseye anlatıp da boşa laf işitme diktir kafan rahat etsin hepsi aynı şeyi yaşatmış baksana

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
benimde kararım diktirmen yönünde hiçte vicdan yapma sadece Allaha karşı suçlu hisset günah işlediğin için yeni işe girmişsin sanırım hayırlı olsun biraz gez toz hemen evlenip napcan

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Kızlar sakinleşin herkes hepimiz benzer şeyler yaşadık maalesef. Başımıza gelenlerin hıçkırarak uyanmanın tövbe isterken utana sıkıla yalvarmanın ne demek olduğunu bilmeyen insanların burada dürüstlük abideliği yapmalarını çok da önemsemeyin bence. Daha bir kaç ay önce kk üyesi bir bayan bize saydırırken, geçmiş mesajlarına baktım ve ne göreyim🤭 evli çocuğu olmuyormuş ve eşinden sebep olmuyormuş doğuda yaşıyor ve eşi topluma karşı mahçup olmasın diye bunu gizlediğini söylüyor. Kendi kusuru gibi kabullenmiş ki bence bu Allah’ın sınavı sadece. Ben olsam bunu kusur olarak bile görmezdim topluma karşı, Allah çocuk nasip etmiyor ve sağlık sorunu tedavisi peşinde koşmaktan başka çare yok. Yine bu kadın bize diyor ki dürüst olun, söyleyin, ne biçim insanlarsınız, dinsizsiniz şöylesiniz böylesiniz. Demem o ki buraya gelen herkes kusurlu, insanoğlu zaten kusurlu yaradılış bakımından da, herkes kusuruyla ilgilenip düzeltsin diye dünyadayız. Herkesin bir derdi işin içinden çıkamadığı bir anı var. Egoistlik yapmanın alemi yok. Ben mükemmel bir insanım siz yalancı dolandırıcı siz şöyle böyle demenin mantığı yok. Gerek sevdiği inandığı ile yaşamış hataya düşmüş Allah’ın affına sığmış insanlar var gerek abisi babası kuzeni dayısı amcası gibi yakınlarının tecavüzüne uğramış insanlar, maalesef. Kadınları kandırmayın, kadınlarınıza tecavüz etmeyin, günahlarına girmeyin, veballerini almayın diye sayfalarca yazmayan insanlar tutmuş kadınlar şöyle böyle yazıyor içler acısı... Kadına sahip çıkmayın, düştüyse bir de siz vurun, sonra gelin konuşun, ahlak bekçiliği yapın.. komiksiniz..