ankara da hymenoplasty oldum

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.650
Eşinin sağlık probleminden sebep çocuğu olmayan bir kadın, bunu eksiklik görüp gizlemeye yalan söylemeye üstlenmeye kalkarken, kimse Allah’ın takdiri, sınavınız bu, bunun mahçupluğunu topluma ailelere karşı yaşamak zorunda değilsiniz demezken (bu insanın bu konudan utanması, eşinin bu konudan utanması, topluma bunun yalanını söylemesi trajikomik) ya da kendileri bu konuda bile dürüst davranamazken, yine aynı kişiler bize dürüst olun toplum sizi kucaklar yalanı söylüyor ya daha ne diyeyim ki ben bu topluma, dürüstlük anlayışlarına, egolarına, üstün yaratılmışlık inançlarına, hayatta hep doğru şeyler yapmış edalarına, kendilerine bakmadan eleştirmelerine vs vs. O yüzden konuşup konuşup gitsinler, sizi anlamayanı siz de anlamak zorunda değilsiniz. Dinlemeyen insana da konuşmak mantıksız zaten. Bu insanlara değil, duvarlara anlatın derdinizi emin olun daha iyi hissedersiniz kendinizi. Dünyaya her gün ölmek için gelmediniz, 1 kere öleceksiniz. Nefes aldığınız sürece hayatınızı güzelleştirmeye harcayın o nefesi.. ( bir defa hata yapmış, kolay yoldan para kazanmanın derdine düşmemiş, yeri gelmiş 1 TL’nin hesabını yaparak para biriktirmeye çalışmış ve o iğrenç kelimelerin karşılığı olan vasıfların 1 tanesinin bile karakterimde vuku bulmamış olmasıyla bu cümleleri yazabiliyorum. İçim rahat)

meloshcan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
1
1
25
ilginç bir konuymuş. bu kadar çok bu ameliyatı olan kadın olacağını düşünmezdim. bayanlar umarım diktirip kendinizi müstakbel kocanıza kabul ettirdikten sonra ona çok iyi bakarsınız, her türlü eksiğini kusurunu görmezden gelip ona bağlılıkla hareket eder, şükredersiniz, onu çok seversiniz, bunu yapmazsanız burada ağlamalarınız boşuna.

Sebnem59

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
1
6
21
Ya burda ağlayacaginiza az onurunuzu gururunuzu elinize alıp kabul edin. Madem bir halt yediniz arkasına durun.

Kendi çıkarlariniz için gidiyorsunuz serserilerle evleniyorsunuz, sonra dayak yiyor ağlıyorsunuz.

Dünyada tüm erkekler namussuz diyorsunuz, sanki tek namuslu sizsiniz. Eğri eğriyi doğru doğruyu bulurmus.

Demek ki sizlerde zamanında çok erkeğin canını yaktiniz, alay ettiniz saf duyguları ile oynadınız.

Sonra gidip serserilerle beraber oldunuz yetmez gibi birde mağdur edebiyatı yapıyorsunuz kızım sokmez bu numaralar.

Evet dünyaya 1 kez geliyoruz ve hayatımız çok değersiz. Bu demek oluyorki o kandirdiginiz saf adamlara koymaz bunlar.

Benide kandirabilir bir kadın zarını diktirip ben bakireyim diyerek benide kandirabilir ama bu bana koymaz.

Çünkü ben herkes gibi bu hayata yalnız geldim yalnız gideceğim.

Ruh eşi safsatalarinida bırakın, güven olmadiktan sonra, yalanlar taht oyunları olduktan sonra neyin ruh eşi,

Onu geçtim, kadınlar hep mağdur edebiyatı yapıyor, kızlar kimse sizi zorla cinsel ilişki kurmuyor, sevisirken ne âlâ oh sabahlar, sonra terkedilince aaa ben napicsm mağdurum diye ağlamalar.

Sizinle beraber olan o erkekler Allah bilir daha kaç kızla beraber oldu, zaten hep böyle olur birkaç serseri erkek, çevresi geniş, geçici bir şöhret ve buna kendini kaptiran kızlar.

Sonra hemen beraber oluyorsunuz, mağdur edebiyati viri kiri ediyorsunuz.

Peki sen magdursun da kandirdigin aldattigin erkek mağdur değil mi? Dünyanın en kötü şeyi vicdan azabidir , siz vicdanizi hem aldatiyor, hem kandiriyorsunuz.

Aldatilan bir vicdan ise yok olmaya mahkumdur.

Her erkek şöhret olamaz, her erkek şöhret olsa şöhret olmanin bir önemi kalmaz, bu yüzden o sayılı sayidaki erkek sizleri kandirarak, her gün birinize tekmeyi basarak sizinle oynuyor tipki sizin o saf duyguları ile oynadığınız erkekler gibi.

Sorun burda şu, kızların hepsi erkeklerle oynuyor ama erkeklerin bir kısmı tüm kızlarla oynuyor.

Çünkü güç az sayıda vardır ve bu yüzden az kişi sahiplenir. Gücü elinde olanla birlikte olursunuz. Ama kadınlarda güç yerine zerafet hepsine verilmiştir. Hepside güzel olabilir.

Demem o ki boş mağdur ayaklarına yatmayın, unutmayın bu dünyanın bir de ahireti var.

Mağdur oldun diye diğer insanları mağduriyete uğratamazsin canım.

Sen her erkeği pic olarak görürsen kusura bakmada senin ruhun bozulmuştur.

Ancak bir ruhu bozulmus tüm erkekleri aynı kefeye koyar çünkü zamanında çok canlar yakmış ve kendi canı da yandığı için kendini kaybetmiştir.

İnsan olan insan olanı bulur. He biz erkekler, yani o güç u elinde tutmayan, sizin basit, sıkıcı, bulduğunuz sonra Zarini dikip aldattığınız erkekler, böyle basit ve aşağılık şeyleri kafaya takmayiz en azından ben takmam.

Ama böyle bir aldatma yi bir kenara yazarım asla unutmam

Son düzenleme:

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.650
Ya burda ağlayacaginiza az onurunuzu gururunuzu elinize alıp kabul edin. Madem bir halt yediniz arkasına durun.

Kendi çıkarlariniz için gidiyorsunuz serserilerle evleniyorsunuz, sonra dayak yiyor ağlıyorsunuz.

Dünyada tüm erkekler namussuz diyorsunuz, sanki tek namuslu sizsiniz. Eğri eğriyi doğru doğruyu bulurmus.

Demek ki sizlerde zamanında çok erkeğin canını yaktiniz, alay ettiniz saf duyguları ile oynadınız.

Sonra gidip serserilerin altında inlediniz, yetmez gibi birde mağdur edebiyatı yapıyorsunuz kızım sokmez bu numaralar.

Evet dünyaya 1 kez geliyoruz ve hayatımız çok değersiz. Bu demek oluyorki o kandirdiginiz saf adamlara koymaz bunlar.

Benide kandirabilir bir kadın zarını diktirip alcakca namussuzca ben bakireyim diyerek benide kandirabilir ama bu bana koymaz.

Ruh eşi safsatalarinida bırakın, güven olmadiktan sonra, yalanlar taht oyunları olduktan sonra neyin ruh eşi,

Onu geçtim, kadınlar hep mağdur edebiyatı yapıyor, kızlar kimse sizi zorla cinsel ilişki kurmuyor, sevisirken ne âlâ oh sabahlar olmasın, sonra terkedilince aaa ben napicsm mağdurum diye ağlamalar.

Sizi bozan o erkekler Allah bilir daha kaç kızı bozdu, zaten hep böyle olur birkaç serseri erkek, çevresi geniş, geçici bir şöhret ve buna kendini kaptiran kızlar.

Sonra hemen yatiyorsunuz altlarina, mağdur edebiyati viri kiri ediyorsunuz.

Peki sen magdursun da kandirdigin aldattigin erkek mağdur değil mi? Dünyanın en kötü şeyi vicdan azabidir , siz vicdanizi hem aldatiyor, hem kandiriyorsunuz.

Her erkek şöhret olamaz, her erkek şöhret olsa şöhret olmanin bir önemi kalmaz, bu yüzden o sayılı sayidaki erkek sizleri bozarak, her gün birinizin gtune tekmeyi basarak sizinle oynuyor tipki sizin o saf duyguları ile oynadığınız erkekler gibi.

Sorun burda şu, kızların hepsi erkeklerle oynuyor ama erkeklerin bir kısmı tüm kızlarla oynuyor.

Çünkü güç az sayıda vardır ve bu yüzden az kişi sahiplenir. Gücü elinde olanın altına yatarsiniz. Ama kadınlarda güç yerine zerafet hepsine verilmiştir. Hepside güzel olabilir.

Demem o ki boş mağdur ayaklarına yatmayın, unutmayın bu dünyanın bir de ahireti var.

Sen her erkeği pic olarak görürsen kusura bakmada senin ruhun fahiselesmistir.

Ancak bir fahise tüm erkekleri aynı kefeye koyar çünkü zamanında çok canlar yakmış ve kendi canı da yandığı için kendini kaybetmiştir.

İnsan olan insan olanı bulur. He biz erkekler, yani o güç u elinde tutmayan, sizin basit, sıkıcı, bulduğunuz sonra Zarini dikip aldattığınız erkekler, böyle basit ve aşağılık şeyleri kafaya takmayiz en azından ben takmam.

Ama böyle bir aldatma yi alçakligi bir kenara yazarım asla unutmam
Hala çok şey bildiğinizi düşünüyorsunuz ya helal olsun ☺️ Madem kafanıza takmazsınız bayan kullanıcı adıyla da gelmeyin kadınlar kulübü burası. İşsizliğiniz çenenize vurmuş.

4ysel

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
186
158
24
Bur insanın günahından haberiniz olabilir ama tövbesinden haberiniz bulamaz.. Burada günahkar diye ahkam kesip yargıladığınız bu kadınları Allah'ın pişmanlıklarını görüp affetmediğini nereden biliyorsunuz? Nasıl emin olup yadırgayp kınıyorsunuz? Ne diyor Peygamber Efendimiz "KINAMAYINIZ KINADIĞINIZ ŞEY BAŞINIZA GELMEDEN ÖLMEZSİNİZ" Bir insana bu lafları söylerken önce oturup düşünün benimde anam bacım karım kızım var veye olacak diye.. Allah tövbesinde ısrarcı olanların günahlarını bağışlayandır... İnsan olun adam olun insanları hatalarıyla değil kişilikleriyle mükayese edin.. Zira hepimiz insanız hata yaparız ... Biraz imanınız var ise kimseyi kınamazsınız.. dediğim gibi "ALLAHIN KİMİ AFFETTİĞİNİ BİLEMEZSİNİZ"

Bogazmanzarasi

😇6.takım mezunu🕊b.k 69.8🐣g.k 57.8🕊
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
En sevdiğim yazarlardan biri Ahmet Ümit bakın ne demiş:Evet, bu memlekette kadınların eti de, canı da sudan ucuz. Bu memlekette kadınlar, erkeklere kurban diye sunulmuş, hem zevklensinler hem işlerini görsünler hem de öldürsünler diye. / Ahmet Ümit
Ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi. Bu konuyu gec erkek corabini oturma odasinin ortasina atar ahırda yasar gbi arkasindan sen toplarsin anlayis yokki dusunce yokki. Biz olmasak bi hicsiniz hic zavallilar.

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271

Sonra gidip serserilerle beraber oldunuz yetmez gibi birde mağdur edebiyatı yapıyorsunuz kızım sokmez bu numaralar.

Benide kandirabilir bir kadın zarını diktirip ben bakireyim diyerek benide kandirabilir ama bu bana koymaz.

Onu geçtim, kadınlar hep mağdur edebiyatı yapıyor, kızlar kimse sizi zorla cinsel ilişki kurmuyor, sevisirken ne âlâ oh sabahlar, sonra terkedilince aaa ben napicsm mağdurum diye ağlamalar.

Sizinle beraber olan o erkekler Allah bilir daha kaç kızla beraber oldu, zaten hep böyle olur birkaç serseri erkek, çevresi geniş, geçici bir şöhret ve buna kendini kaptiran kızlar.

Sonra hemen beraber oluyorsunuz, mağdur edebiyati viri kiri ediyorsunuz.

Her erkek şöhret olamaz, her erkek şöhret olsa şöhret olmanin bir önemi kalmaz, bu yüzden o sayılı sayidaki erkek sizleri kandirarak, her gün birinize tekmeyi basarak sizinle oynuyor tipki sizin o saf duyguları ile oynadığınız erkekler gibi.

Çünkü güç az sayıda vardır ve bu yüzden az kişi sahiplenir. Gücü elinde olanla birlikte olursunuz. Ama kadınlarda güç yerine zerafet hepsine verilmiştir. Hepside güzel olabilir.

Sen her erkeği pic olarak görürsen kusura bakmada senin ruhun bozulmuştur.

Ancak bir ruhu bozulmus tüm erkekleri aynı kefeye koyar çünkü zamanında çok canlar yakmış ve kendi canı da yandığı için kendini kaybetmiştir.

Ama böyle bir aldatma yi bir kenara yazarım asla unutmam
Kimse kendi cikari icin evlenmiyo o nerden cikti simdi bacım :KK70: yeni moda da kadın kiligina girip buraya üye olmakmi :KK53:
Ben sunu anlamadim sen madem cok düzgün bi erkeksin niye konuyu üstüne aliniyosunki duzgun insan duzgun insani bulurmus nasilsa😂😂😂
Bu arada bana tokat atcak adam daha gelmedi bu dünyaya onu mahvederim yok öyle bi dünya. Siz ne saniyosunuz bizi ya 😂

Canim şoyle söylüyüm bak sana cevremde teyzelerin gel seni ogluma aliyim deidgi turden bi insanim ben senin anan gorse o bile gel kiz seni ogluma aliyim ne kadar agirbasli hanim hanimciksin der 😂 bi hata yapmis olmam kotu insan oldugumu göstermez bicok bakire kızdan daha insanim namusluyum emin ol...
Ayrica tüm erkekleri tabiki ayni kefeye koymuyoruz o sizin isiniz bi kizi nasil etkilerim yataga atarim diye google da aratam sizin cinsiyet degilmi ya😂 kizin duygusu göz rengi boyu kilosu hiiiic önemli degil nefes alsin yeter zaten😂 butun bunlar bitti simdi biz namussuz olduk öylemi vay anasini sayin seyirciler.

Ahiret konularina girme acaba zina yapma desem ne anlarsin mini etekli kiz gorunce agzinizin sulari akar evde kariniz bekler rizkini disariya yedirirsiniz hala neyin ahireti bu bu konulardan niye hic bahsedilmiyo?
Ha şu an o kadar icten dua ediyorumki dilerim Rabbim seni o ahirette karsima cikarsin sen beni yargilayarak cumlelerinle kirmaya calisarak kul hakkima girdin dilerim orda karsima dikilirsin. Iki elim yakanizda hepinizin. Bize bu dünyada cehennemi gosteren bu zihniyetin iki elim yakasinda.

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
Kızlaaaar selam hepinize 🤗
8 Mayıs’ta Turgay hocaya kalıcı flep yaptırmıştım. Nişanlımla birlikte olduk ve kanama gerçekleşti. Hiç korkmayın kanamayacak diye rabbim hepinize nasip etsin yardımcınız olsun bu mesajım da Umut olsun sizlere 🙏🏻
Daisyyg Daisyyg

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.681
3.805
Kızlaaaar selam hepinize 🤗
8 Mayıs’ta Turgay hocaya kalıcı flep yaptırmıştım. Nişanlımla birlikte olduk ve kanama gerçekleşti. Hiç korkmayın kanamayacak diye rabbim hepinize nasip etsin yardımcınız olsun bu mesajım da Umut olsun sizlere 🙏🏻
Ne güzel haber bana da cok az kaldı inş senşn gibi güzel haber verebilirim cok mutlu huzurlu ol inş

OzzyCreek

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2019
1
0
21
Kimse kendi cikari icin evlenmiyo o nerden cikti simdi bacım :KK70: yeni moda da kadın kiligina girip buraya üye olmakmi :KK53:
Ben sunu anlamadim sen madem cok düzgün bi erkeksin niye konuyu üstüne aliniyosunki duzgun insan duzgun insani bulurmus nasilsa😂😂😂
Bu arada bana tokat atcak adam daha gelmedi bu dünyaya onu mahvederim yok öyle bi dünya. Siz ne saniyosunuz bizi ya 😂

Canim şoyle söylüyüm bak sana cevremde teyzelerin gel seni ogluma aliyim deidgi turden bi insanim ben senin anan gorse o bile gel kiz seni ogluma aliyim ne kadar agirbasli hanim hanimciksin der 😂 bi hata yapmis olmam kotu insan oldugumu göstermez bicok bakire kızdan daha insanim namusluyum emin ol...
Ayrica tüm erkekleri tabiki ayni kefeye koymuyoruz o sizin isiniz bi kizi nasil etkilerim yataga atarim diye google da aratam sizin cinsiyet degilmi ya😂 kizin duygusu göz rengi boyu kilosu hiiiic önemli degil nefes alsin yeter zaten😂 butun bunlar bitti simdi biz namussuz olduk öylemi vay anasini sayin seyirciler.

Ahiret konularina girme acaba zina yapma desem ne anlarsin mini etekli kiz gorunce agzinizin sulari akar evde kariniz bekler rizkini disariya yedirirsiniz hala neyin ahireti bu bu konulardan niye hic bahsedilmiyo?
Ha şu an o kadar icten dua ediyorumki dilerim Rabbim seni o ahirette karsima cikarsin sen beni yargilayarak cumlelerinle kirmaya calisarak kul hakkima girdin dilerim orda karsima dikilirsin. Iki elim yakanizda hepinizin. Bize bu dünyada cehennemi gosteren bu zihniyetin iki elim yakasinda.
Öncelikle yazdıklarınızı okumam biraz zor oldu, çok fazla yazım yanlışı vardı. Bütün erkekleri aynı yere koymuyoruz diyorsunuz ama "google da aratam sizin cinsiyet degilmi ya😂 " diyorsunuz, ne yapmaya çalıştığınızı tam olarak anlayamadım. Bakın dünya üzerinde 2 farklı cinsiyet vardır, o kadar çok katil ve ya dolandırıcı kadın var ki ama biz çıkıp diyor muyuz bunları yapan sizin cinsiyet değil miydi yhaa ahahah diye, hayır tabii ki de demiyoruz çünkü bu dediklerimizi her iki cinsiyet de yapıyor.
Bir çok bakire kızdan daha namusluyum demişsiniz, bakirelik iki bacak arasında değildir unutmamak lazım.
Hayır efendim nefes alsın yetmez, biz erkekler çocuğumuz olacak kadını çok iyi seçmeliyiz ve her nefes alan kadın ile evlenmiyoruz, tamam bazı erkekler biraz fazlasıyla hormon patlaması yaşayabiliriz ama kadınlar yaşamıyor mu söyleyin lütfen(?). Türkiye'de kadınlarda bastırılmış bir duygu var, kadınlar mastürbasyonu ayıp olarak, kendi vücuduna dokunup öğrenmeyi ayıp, günah olarak görüyorlar ve korkuyorlar. Bakın öncelikle bizim zihniyeti değiştirmemiz lazım arkadaşlar.

Konudan sapmak istemiyorum benim lafım size, mini etek görünce ağzınızın suyu akar, rızkınızı dışarıya yedirirsiniz vs. gibi şeyler söylemişsiniz, tekrar soruyorum siz ne dediğinizin farkında mısınız acaba?. Bakın karısını seven hiç bir erkek bunu yapmaz ve ayrıca evde karınız bekler derken hani erkek arada sırada arkadaşları ile buluşur felan mı, yani biraz saçmalamayın evlilikte her iki insanın da kendi kişisel hayatı vardır. Bu şeye benziyor hani lisede kekolarla sevgili olan kızlar daha iyi bilir "Kız ayşe, facedeki ve instadaki bütün erkekleri sileceksin. Hemnn!!" Ne kadar saçma değil mi, kız kuzenini sınıf arkadaşını bile arkadaşlıktan çıkarmak zorunda kalır, bakın buna ingilizce de "personal space" gibi bir şey deniyor, türkçeye tam anlamıyla çevirisi yok ama kişisel alan diyebilirsiniz siz buna. Her insanın kendi kişisel alanı vardır, evli diye bu adam arkadaşlarıyla görüşemeyecek mi.

Bu hayatta bazı kadınlar vardır hayatı boyunca fazla yakışıklı erkeklere yüz vermeyen efendi gibi bir kahve içme teklifini red eden kadınlar yani bizim bu beta erkekleri red edenler, her zaman bizim piç erkek olarak nitelendirdiğimiz erkekler ile çıkıan kadınlardan bahsediyorum. Bu erkeklerle takıldılar, ilişkiye girdiler, seviiştiler fingirleştiler, gezip tozdular sonra noldu hayatınız isteediğiniz gibi olamayacak çünkü bu erkekler hiç bir işin sapından tutamadılar değil mi, noldu lisede o yüz vermediğiniz çocuklar yani beta erkeklere gittiniz çünkü onlar zekiydi, çalışkandı, şirketin patronuydu, zenginlerdi.
Bakın bu hayatta her zaman betaları ezdiniz ama işin ucu boka sarınca yok hemen kızlık ameliyatı olayım da evleneyim hyatım güzel olsun mutlu olalım diye düşünmeyin, daha önce ilişkiye girdiğinizi evlenmeden önce söyleyemediğiniz birine yani güvenemediğiniz birine söyleyemiyorsunuz ve evleneceksiniz!
Bakın burada mesele bakirelik değil KANDIRMAK..

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
852
376
Öncelikle yazdıklarınızı okumam biraz zor oldu, çok fazla yazım yanlışı vardı. Bütün erkekleri aynı yere koymuyoruz diyorsunuz ama "google da aratam sizin cinsiyet degilmi ya😂 " diyorsunuz, ne yapmaya çalıştığınızı tam olarak anlayamadım. Bakın dünya üzerinde 2 farklı cinsiyet vardır, o kadar çok katil ve ya dolandırıcı kadın var ki ama biz çıkıp diyor muyuz bunları yapan sizin cinsiyet değil miydi yhaa ahahah diye, hayır tabii ki de demiyoruz çünkü bu dediklerimizi her iki cinsiyet de yapıyor.
Bir çok bakire kızdan daha namusluyum demişsiniz, bakirelik iki bacak arasında değildir unutmamak lazım.
Hayır efendim nefes alsın yetmez, biz erkekler çocuğumuz olacak kadını çok iyi seçmeliyiz ve her nefes alan kadın ile evlenmiyoruz, tamam bazı erkekler biraz fazlasıyla hormon patlaması yaşayabiliriz ama kadınlar yaşamıyor mu söyleyin lütfen(?). Türkiye'de kadınlarda bastırılmış bir duygu var, kadınlar mastürbasyonu ayıp olarak, kendi vücuduna dokunup öğrenmeyi ayıp, günah olarak görüyorlar ve korkuyorlar. Bakın öncelikle bizim zihniyeti değiştirmemiz lazım arkadaşlar.

Konudan sapmak istemiyorum benim lafım size, mini etek görünce ağzınızın suyu akar, rızkınızı dışarıya yedirirsiniz vs. gibi şeyler söylemişsiniz, tekrar soruyorum siz ne dediğinizin farkında mısınız acaba?. Bakın karısını seven hiç bir erkek bunu yapmaz ve ayrıca evde karınız bekler derken hani erkek arada sırada arkadaşları ile buluşur felan mı, yani biraz saçmalamayın evlilikte her iki insanın da kendi kişisel hayatı vardır. Bu şeye benziyor hani lisede kekolarla sevgili olan kızlar daha iyi bilir "Kız ayşe, facedeki ve instadaki bütün erkekleri sileceksin. Hemnn!!" Ne kadar saçma değil mi, kız kuzenini sınıf arkadaşını bile arkadaşlıktan çıkarmak zorunda kalır, bakın buna ingilizce de "personal space" gibi bir şey deniyor, türkçeye tam anlamıyla çevirisi yok ama kişisel alan diyebilirsiniz siz buna. Her insanın kendi kişisel alanı vardır, evli diye bu adam arkadaşlarıyla görüşemeyecek mi.

Bu hayatta bazı kadınlar vardır hayatı boyunca fazla yakışıklı erkeklere yüz vermeyen efendi gibi bir kahve içme teklifini red eden kadınlar yani bizim bu beta erkekleri red edenler, her zaman bizim piç erkek olarak nitelendirdiğimiz erkekler ile çıkıan kadınlardan bahsediyorum. Bu erkeklerle takıldılar, ilişkiye girdiler, seviiştiler fingirleştiler, gezip tozdular sonra noldu hayatınız isteediğiniz gibi olamayacak çünkü bu erkekler hiç bir işin sapından tutamadılar değil mi, noldu lisede o yüz vermediğiniz çocuklar yani beta erkeklere gittiniz çünkü onlar zekiydi, çalışkandı, şirketin patronuydu, zenginlerdi.
Bakın bu hayatta her zaman betaları ezdiniz ama işin ucu boka sarınca yok hemen kızlık ameliyatı olayım da evleneyim hyatım güzel olsun mutlu olalım diye düşünmeyin, daha önce ilişkiye girdiğinizi evlenmeden önce söyleyemediğiniz birine yani güvenemediğiniz birine söyleyemiyorsunuz ve evleneceksiniz!
Buna kandırmak denmez sevdiğini kaybetmeye göze alamamak denir..kabul etse bile gözünden düşmeye korkmak denir..Biz ne kadar satırlar dolusu yazsakta siz anlamazsınız çünkü tek bir pencereden bakıyorsunuz bize umut bağlayan kandıran sizin cinsinizden o kişinin hiç mi bi suçu yok? Neden sizi bırakan o şerefsizin Allah belasını versin demek yerine hep bizi suçluyorsunuz? Biz bir gençlik hatası yaptık daha çocuk sayılırdık asıl kandırılan biz kadınlarız "en küçük sevgi gösterisinde hemen inanan,hayaller kuran, kandırıldığını anlamayan"küçüktük işte bilemedik,akıl edemedik sizin sandığınız
gibi o.... dan değil saflığımızdan kandırılmaya meyilli oluşumuzdan geldi bu kötü olay başımıza..erkek 500 kere yapıyor bize anlatıyor mu nerde nasıl kiminle yaptığını.. biz neden anlatalım öyleyse ? afedersin sizin pipiniz var diye bizden üstünsünüz dimi siz yaparsınız aileniz size altın madalya takar aferin oğlum bir kız düşürmüşsün diye işte ikiyüzlülük bu! Sen bizi sorgulamadan önce bu iki yüzlü ahlak sistemini yargıla! Tabi kapasiten yeterse! İşte demek istediğim bu ikiyüzlü bir ahlak anlayışına ikiyüzlü bir cevap!

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271

Valla canim hepsini okudum desem yalan olur. Cunku zaman kaybi sadece arada bi cumle gordum erkeklerin disari arkadaslaryla cikmasini mi kastediyorum ben 😂😂😂 iste bu yüzden kizlar daha pratik zekali bi erkegin rizkini disarda yemesi cumlesinden bunu mu anliyosun gercekten 😂😂😂😂😂😂😂 zeka fiskiriyor fiskiriyor canim türkce ögretmenim 😂😂😂😂
Ha son cümlene ithafen de ameliyati da oldum bi aya da dugunum var esim de bakire oldugumu dusunuyo varmi baska sorun?😂 kiyamam ya sen böyle saplantili bi sekilde devam et oldu mu iste senin gibi zihniyetler bizim gibileri haketmedigi icin diktiriyoruz gorunuse gore cooook da iyi yapiyoruz.
Merak etme yukarda Allah var. Baska da bisey söylemiyorum. Cevap da verip durma burasi kadın forumu😂😂😂 ha öyle bi niyetin varsa buyur gel her zaman bekleriz bacım :KK8:

Bogazmanzarasi

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
7.487
15.271
Buna kandırmak denmez sevdiğini kaybetmeye göze alamamak denir..kabul etse bile gözünden düşmeye korkmak denir..Biz ne kadar satırlar dolusu yazsakta siz anlamazsınız çünkü tek bir pencereden bakıyorsunuz bize umut bağlayan kandıran sizin cinsinizden o kişinin hiç mi bi suçu yok? Neden sizi bırakan o şerefsizin Allah belasını versin demek yerine hep bizi suçluyorsunuz? Biz bir gençlik hatası yaptık daha çocuk sayılırdık asıl kandırılan biz kadınlarız "en küçük sevgi gösterisinde hemen inanan,hayaller kuran, kandırıldığını anlamayan"küçüktük işte bilemedik,akıl edemedik sizin sandığınız
gibi o.... dan değil saflığımızdan kandırılmaya meyilli oluşumuzdan geldi bu kötü olay başımıza..erkek 500 kere yapıyor bize anlatıyor mu nerde nasıl kiminle yaptığını.. biz neden anlatalım öyleyse ? afedersin sizin pipiniz var diye bizden üstünsünüz dimi siz yaparsınız aileniz size altın madalya takar aferin oğlum bir kız düşürmüşsün diye işte ikiyüzlülük bu! Sen bizi sorgulamadan önce bu iki yüzlü ahlak sistemini yargıla! Tabi kapasiten yeterse! İşte demek istediğim bu ikiyüzlü bir ahlak anlayışına ikiyüzlü bir cevap!
Bırak bırak kuşum erkeklerin arkadaslariyla disarda bulusmasi rizkinizi yemek mi oluyo demisya ben orda olaydan koptum zaten kimdir nedir bilmem ben senin arkadasinla bulusmana ne karisirim töbeler olsun😂😂😂 arkadasin yasi baya baya kücük sanirim ergenlikte falan olur öyle seyler o yaslarda ablasi dokunma😂

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.650

Her doğru her yerde söylenmez diyen Ataların, 3 halde yalan söylenebilir diyen dinin izinden giden insanlara, hayatı boyunca dürüst olduğunu iddia eden ama karakterinde başka boşluklar varolan insanların söyledikleriyle hareket etme kısıtı getirme arzunuzu anlamıyorum☺️ Senaryo hazır sizde nedense... parası olanla yaşamışlar, hepsi o yolun yolcusu, oooo bir değil en az 3-5 kişi vardır vs gibi... 1) nişanlım ile yaşadım düğüne günler kala ondan dolayı başıma bu işleri açabilecek olduğunu düşünmedim evlenme kararı aldığım, o kadar güvendiğim, gelinliğimi birlikte seçtiğim, evimizin eşyalarını beğendiğim insandı. Ayrıldık sonra hayatıma kimseyi almadım ta ki eski nişanlıma asla benzemeyen biriyle karşılaşana kadar. Yani yazıp çizdiğiniz karakterde bi insan değilim. Burada yaftalayıp vebalimi alıyorsunuz. 2) Bu bir soru olacak size, sizlere... İşsizim, param yok ve bu işlem için paramın olması gerekiyor. Senaryonuzdaki kız para karşılığı 3-5 kişiyle daha yapar ve gider operasyonunu olur. Burada benim ve diğer arkadaşlarım gibi 1 TL’nin hesabını yapmaya kalkmaz. Haksız mıyım ama ??? 🤔😉 Son olarak, başıma bu işler gelmeden önce ( evet hatalıyım kabul ediyorum, her zaman, mahçubum ama kendime ve Rabbime karşı, size değil, insanlara değil) ben de siz gibi düşünürdüm maalesef, hayat at gözlüklerini çıkarmayı, madalyonun diğer yüzünü göstermeyi çok iyi başarıyor hiç merak etmeyin 😉 demem o ki “Alimle sohbet et alırsın mertebe, cahil ile sohbet etme dönersin merkebe”. Hayat; doğru ve yanlışlarınızın toplamıdır. Edindiğiniz tecrübelerdir. Buradaki tecrübeden anlayacağınız iğrenç şeyi de biliyorum ama o değil bahsettiğim. Neyse anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az ☺️

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.650

Bir de DH konuşma geçmişinin Ukrayna ile ilgili olan bölümünde nasıl bir insan olduğun ortada. Kasını değil beynini geliştirseydin keşke 😅 Clupler, escortlar, otel odaları, bi de oralarda dönen dümenlere karşı naçizane çözüm önerileri ☺ Merak etme buradaki kızların hiç biri senin karakterindeki biriyle hayat arkadaşı olmak istemiyor, dürüst olursan sana denk gelmeyiz 😉😁😁😁
Merak etmeyim DHdeki konunuzun misafiri de olmam bu gördüklerimden sonra. Ucuz insanların ucuz muhabbetinden öte değil maalesef