ankara da hymenoplasty oldum

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Emin misiniz biri bisiklet spor vs yasak demişti ben her ikisinin yapıyorum ayrıca düz vites araba kullanıyorum sürekli o yüzden ilerleyen zamanlara erteledim
Canım ertele düşünme yaşın küçük ben 25 ben dahi erteliyorum rahat hareket edemezsin örneğin spor salonuna gidemezsn denize gidemezsin ben şey diyorum hayatımda biri yok ama şöyle olsa keşke nişanlım askere gitse de o askerlik döneminde ben yaptırsam

bellabella99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
96
42
22
Canım ertele düşünme yaşın küçük ben 25 ben dahi erteliyorum rahat hareket edemezsin örneğin spor salonuna gidemezsn denize gidemezsin ben şey diyorum hayatımda biri yok ama şöyle olsa keşke nişanlım askere gitse de o askerlik döneminde ben yaptırsam
canım peki spor yapmayan biriysem falan sonuçta iyileştikten sonra 6 ay sonra bile sonuç alan var

TatliDusler355

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
442
856
Canım, esnek kızlik zarı evet var, Benim durumum farklı, doktorlar farklı farkı söylemlerde bulunca, ama şimdi içim Cok rahat
Canım benimde aynı şey başıma geldi doktorlar tabanda yırtık olmadığı zaman o kişiyi bakire kabul ediyorlar benimde 2 tane centiğim var sadece doktor işleme gerek yok dedi ama insan rahat edemiyor işte

dilemmayca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
4
0
30
Günaydın
Arkadaşlar hep İstanbul merkezli düşünmeyin. Ben de yaptırıp olumlu sonuç aldım. Özelden yazan birçok arkadaşa da bunu tavsiye ettim, açıktan da yazıyorum bir kez daha. Ankara yi düşünün. Hem İstanbul'a nazaran ucuz hem de olumlu sonuç alinan bir sürü doktor seçeneğiniz var. Ahali olan garanti olur, kalitelidir düşüncesinden uzaklaşın. Insanlar yorgunluktan dolayı fiyati yükseltiyor. Ankara dünyanın bir ucu değil ve ulaşım kolay. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışayım. Burada çok bunalan var, görüyorum ve üzülüyorum. Özelden de yazabilirsiniz. Bu alacak birşey yok. Kendinizi yormayin.
Mutlu olun, mutlu kalın.
Merhaba
Ben de İstanbul un fazla abartıldığını düşünüyorum ama Ankara için henüz bir doktor bulamadım. Tavsiyesi olan var mı ?

Hande3333

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
72
41
Yaşıö küçük değil canım 34 daha önceki postlarıma bakarsan anlarsın nasıl bir bahtsız olduğumu benim 2 ay öncesine kadar böyle bir sıkıntım yoktu. Merak ettiğim tuttuktan sonra spor deniz bisiklet va yasak mı yoksa sadece ilk iki ay mı yasak

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Yaşıö küçük değil canım 34 daha önceki postlarıma bakarsan anlarsın nasıl bir bahtsız olduğumu benim 2 ay öncesine kadar böyle bir sıkıntım yoktu. Merak ettiğim tuttuktan sonra spor deniz bisiklet va yasak mı yoksa sadece ilk iki ay mı yasak
Canım sana demedim senin yaşını bilmiyorum H Hayattt07 yi kastettim tamam konunu okurum. bisiklet sürmek ata binmek ve ağır sporlar yasak diye biliyorum

flowers323232

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
106
106
Bisiklet,motorsiklet bunlar ilişki olana kadar yasak spor, yuzme ilk 1,5 ay yapılmıyor

Hayattt07

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
150
99
Il
Ilk ay yasak garanti olsun diyede bir sure yapmassaniz iyi olur diyorlar

Hayattt07

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
150
99
Arkadaslar erteledikce daha fazla kafaniza takmiyor musunuz ?? Bende sirf kafama taktigim icin oluyum bitsin istiyorum

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Arkadaslar erteledikce daha fazla kafaniza takmiyor musunuz ?? Bende sirf kafama taktigim icin oluyum bitsin istiyorum
Canım sen bilirsin benim fikrim yaptırmaman yönünde sonuçta belli bir dönem spor yapacağın zaman olabilir ya da ailecek denize gidebilirsiniz hareketlerinde kısıtlama olacak karar senin

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Canım benimde aynı şey başıma geldi doktorlar tabanda yırtık olmadığı zaman o kişiyi bakire kabul ediyorlar benimde 2 tane centiğim var sadece doktor işleme gerek yok dedi ama insan rahat edemiyor işte
İlk ilişkide kanama olduysa (1 yırtık bile olsa)ikinci ilişkide kanama olasılığı yüzde 30 falandır yani kızlık zarı tamamen yırtılmasa zedelense bile diktirilmeli kanaması için garanti sonuç için tabi

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
855
376
Kızlar ben ilaç içiyorum psikolojik bir hap tuzdan oluşuyor ve tuz olduğu için çok su içiriyor günde 20 kez wcye gittiğimi bilirim şimdi bu sorun olur mu kalıcı yöntemde

Hande3333

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
72
41
İlk ilişkide kanama olduysa (1 yırtık bile olsa)ikinci ilişkide kanama olasılığı yüzde 30 falandır yani kızlık zarı tamamen yırtılmasa zedelense bile diktirilmeli kanaması için garanti sonuç için tabi
Hayır öyle değil benim ilk ilişkimde baya baya Şam’la damla kan geldi ama daha sonra tam ilişkiye girdiğimde baya bildiğin kanadı darbe alması ve bozulması çok farklı olaylar en azından benim öyle oldu.

İlginizi Çekebilir