ankara da hymenoplasty oldum

olurhersey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
272
109
Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum kalıcı da daraltma oluyor ve giriş zor oluyor diyorlar yırtılma falan çok eski sayfalarda yaşayıp olumlu olan kızlar söylüyorlar yırtılması zor oldu tam bi ilişki olamadı hep böyle ama gecıcıde de acaba girmek ilişkiyi yasamak zor oluyor mu yırtılması

Durutzehra11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum kalıcı da daraltma oluyor ve giriş zor oluyor diyorlar yırtılma falan çok eski sayfalarda yaşayıp olumlu olan kızlar söylüyorlar yırtılması zor oldu tam bi ilişki olamadı hep böyle ama gecıcıde de acaba girmek ilişkiyi yasamak zor oluyor mu yırtılması
Canım aynı şey geçicide de daraltılıyor tabi ki sonuçta minik bir delik kalıyor.

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Bana sana gerek yok ama bir.miktar daraltma yaptım demisti şimdi yalan mi demis oluyo
Gerçek bir vajinal daraltma yapmıyor onu demeye çalışıyorum girişi daraltıyorlar onda da işlem yaparken zaten yakınlaştırarak dikiyorlar. Ben gerçek daraltma yapmadıklarından çok Eminim yani daraltma kanal boyu yapılmadı kimseye burada. Giriş yani zarın bulunduğu yeri dar dikiyorlar ilişki sonrası o kısım da açılıyor bence.

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Gerçek bir vajinal daraltma yapmıyor onu demeye çalışıyorum girişi daraltıyorlar onda da işlem yaparken zaten yakınlaştırarak dikiyorlar. Ben gerçek daraltma yapmadıklarından çok Eminim yani daraltma kanal boyu yapılmadı kimseye burada. Giriş yani zarın bulunduğu yeri dar dikiyorlar ilişki sonrası o kısım da açılıyor bence.
Aynen vajinaplasti diye ayrı bir estetik ameliyat var Kanal boyu daraltilan onunla karıştırıyoruz yrncrn yrncrn

yrncrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
738
435
29
Canım vajinaplasti diye ayrı bir estetik ameliyat var. O gerçek olan daraltma onunla karıştırıyoruz. Kanal boyu daraltma o oluyormuş. Kalıcı işlemde sadece girişi daraltıyor.
Benim için sıkıntı yok hani oyle olsun zaten benim ne düzenli bi ilişkim oldu ne daraltılan durumum oldu hemen giriş de yeterli benim için

yrncrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
738
435
29
Ben bisey daha yazdım ama görülmedi dikim yaparken iç dikiş dış dikişler var mesela benim bir ipim düştü ama dış dikişler den biri düşmüş dedi iki ay sonra kan geldi benden dıştan gördüğüm alt tarafta açılma olduğu bende diyorum ki tamam dış dikişler tutmadı ama içten tutturulan yerlerde sagla m kalmış olabilir ni yami acaba kanama ihtimali olur mu ki ki

olurhersey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
272
109
Aslında çok dogru canım benm ya bazı kişiler ücretsiz daraltyım diyor

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Ben bisey daha yazdım ama görülmedi dikim yaparken iç dikiş dış dikişler var mesela benim bir ipim düştü ama dış dikişler den biri düşmüş dedi iki ay sonra kan geldi benden dıştan gördüğüm alt tarafta açılma olduğu bende diyorum ki tamam dış dikişler tutmadı ama içten tutturulan yerlerde sagla m kalmış olabilir ni yami acaba kanama ihtimali olur mu ki ki
İç dikiş dış dikiş konusunda pek fikrim yok canım. Ama Dıştan gördüğün neyse o bence.

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Aslında şöyle ya kişiden kişiye bu düşünce değişebilir. Kim ne derse desin bana kalıcı hep daha garantili geliyor ve yirtilmasida bence daha zor. Yani ben böyle düşünüyorum. Fikirler değişebilir. O olurhersey

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Yeni doku kaldırılarak yepyeni bir kızlık zarı olusturulmasiyla ve oranın birbirine kaynamasiyla, eski kızlık zarına birkaç dikiş atılarak buzulmesiyle arada çok fark var bence