ankara da hymenoplasty oldum

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Evet güzelim mesela kiz diyor ki doktor duş alma dedi su değdirme dedi sen diyorsun ki kafanı yıkarsın daha çok örneği varda, sürekli bir geçicinin iyi olduğunu över tarzdasin, ben nişanlımla canım dusada girdim ve bakire olduğumu biliyor, bunlar insanın başına gelebilecek seyler, burada kotulugunuzu istediğim için konuşmuyorum, ben yasadim belki sizlerinde başına gelir diye söylüyorum, artık karısı olmuş karı koca olmuşlar adam beraberde duşa girmek isteyebilir kendi arkadaşlarımdan da duydum ki şöyle birşey var ben bu ihtimali de düşünüp duşa tek girin dedim siz olayı neresinden tuttunuz gene geciciyle getirdiniz bu kadar ovuyorsan geciciyi git yaptır milletin kararını etkileme sonra bir sorun yaşar o gece sorumlusu olursun.
Üslubunuzun farkında mısınız acaba, güzelim derken ? Rica ediyorum ben yorumlarımla ilgilenmeyin, herkes hür, bildiğim doğrular ile ilgilenen ve faydası olacak insanlarla iletişimde oluyor olmam sizi rahatsız etmesin. Kalıcı oldunuz, Allah yolunuzu açık etsin mutlu olun.

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Savunma derken anlayamadım? Savunma ile itham edilecek herhangi bir paylaşımım olduğunu düşünmüyorum. Geçmişten bugüne yazdıklarım ortada zaten. Ben burada asla geçici ya da kalıcı taraftarı olan biri olmadım. Kalıcı işlem olanların psikolojik kendilerini daha rahat hissetmeleri için geçiciyi karalama olaylarını anlamlandıramıyorum ya da aynı şekilde geçici işlem olup kalıcı işlemi karalayanları. Farkındaysanız bilgim olmayan konularda da konuşmuyorum hiç bir şekilde. Ve savunma yaptığımı düşündüğünüz noktaları( noktaları diyorum çünkü hep öyle yapıyormuşum) izah ederseniz memnun olurum
Ayrıca diyorsun ki hiç yakınlaşmasını birine ilk gece beraber duşa girelim nasıl der diyorsun, sen nereden biliyorsun ki milletin nisanliyken ne kadar yakınlaştığı mi, ki gördüğün gibi bilemiyorsun, çünkü ben yakinlastim, dusada girdim ve bakire olduğumu biliyor, o yüzden çok emin laflara gerek yok canim, milletin nisanliyken ne kadar yakınlaştığı mi bilemezsin,

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Üslubunuzun farkında mısınız acaba, güzelim derken ? Rica ediyorum ben yorumlarımla ilgilenmeyin, herkes hür, bildiğim doğrular ile ilgilenen ve faydası olacak insanlarla iletişimde oluyor olmam sizi rahatsız etmesin. Kalıcı oldunuz, Allah yolunuzu açık etsin mutlu olun.
Vallahi ben ilgilenmiyorum da siz benim her yazdığına bir yorum, ben sizin iletişimde olduğunuz değil ama birşey yazdıktan sonra benim yorumuma cevap yazarken savunmalar geçmeniz beni irrite ediyor iyi aksamlar

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Canım sen bu kadar namus timsaliysen neden o zaman bakire değilsin acaba, lütfen sizle konuşmak istemiyorum, gerçekten aynı frekansta degiliz
Polemik yaratan sizsiniz, konuşmak istemiyorum da diyen sizsiniz :) aynı frekansta olmak zorunda olmadığım birisiniz farkında mısınız? Namus kavramıyla da irdelediniz durumu, ne kadar komikleşeceksiniz daha? İyi akşamlar diliyorum size, tutarsız konuşmalarınız yerine konuşmalarınızın arkasında durup benimle konuşmazsanız memnun olurum

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Benim komiklestigim bir durum yok, 1. şu milletin nisanliyken ne kadar yakinlastigini bilemezsiniz. 2.si bu durumu nezaketsiz buluyorsanizda ok siz o kadar yakinlasmamissinizdir. 3. sude farklı görüşlere biraz saygılı olup herkesi kendiniz gibi değerlendirmeyin 4. Sude sizin yaşınız kaç ya böyle nokta koymalar filan 😂😂

Bitterhatun

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
134
63
26
Biz burda birbirimize destek olmak bilgi alışverişinde bulunmak için buradayız her işlemin tabiki riskleri vardır illaki sonuçta herkesin genetik yapısı bir değil hepimiz aynı Problemin içindeyiz herkes kendi deneyimlerinden yola çıkarak yorum yapıyor

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Biz burda birbirimize destek olmak bilgi alışverişinde bulunmak için buradayız her işlemin tabiki riskleri vardır illaki sonuçta herkesin genetik yapısı bir değil hepimiz aynı Problemin içindeyiz herkes kendi deneyimlerinden yola çıkarak yorum yapıyor
Geçmiş konuşmalara bakılırsa eğer 2 mesajından biri kalıcı iyi kalıcı güvenilir kalıcı şöyle gibi konuşup herkesi kalıcıya yönlendirme çabası olan insan belli. Utanmayıp kendi yaptığı şeyi geçiciyi teşvik edici kalıcıyı karalayıcı hiç bir konuşmam yokken (geçici için de kalıcı için de bilgilerimi hep sundum gerçek doğru bilgileri bunu kastetmiyorum) ben geçici savunucusu olmuşum :) bir de kendisi duşa girmek isteyebilir vs yazmış benim yazdığım yorum şu; nişanlısı ile bu kadar yakınlaşmış birinin geçici yaptırması hata olur. Benim bu yorumumu geçici savunucusu olarak algılayacak bir insana ben yorum yapmak istemiyorum zaten :) ben nişanlımla yakınlaşmadım, geçmişte yaptığım hataları tekrarlamak bana göre bir şey değil, bana evlenince de duşa birlikte girelim dediğinde ben onun malı değilim eşiyim istemezsem giremez. Vs vs. Yani anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az demişler. Benim geçmiş tüm konuşmalarımda tarafsız olduğum aşikar. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum yıllardır burada. Yardım talebi olan olursa özelden mesaj atar oradan yardımcı olurum. Buradan böyle lüzumsuzluklarla uğraşasım yok zaten arkadaşa verecek cevabım hiç yok benim :)

Son düzenleme:

Durutzehra11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Geçmiş konuşmalara bakılırsa eğer 2 mesajından biri kalıcı iyi kalıcı güvenilir kalıcı şöyle gibi konuşup herkesi kalıcıya yönlendirme çabası olan insan belli. Utanmayıp kendi yaptığı şeyi geçiciyi teşvik edici kalıcıyı karalayıcı hiç bir konuşmam yokken (geçici için de kalıcı için de bilgilerimi hep sundum gerçek doğru bilgileri bunu kastetmiyorum) ben geçici savunucusu olmuşum :) bir de kendisi duşa girmek isteyebilir vs yazmış benim yazdığım yorum şu; nişanlısı ile bu kadar yakınlaşmış birinin geçici yaptırması hata olur. Benim bu yorumumu geçici savunucusu olarak algılayacak bir insana ben yorum yapmak istemiyorum zaten :) ben nişanlımla yakınlaşmadım, geçmişte yaptığım hataları tekrarlamak bana göre bir şey değil, bana evlenince de duşa birlikte girelim dediğinde ben onun malı değilim eşiyim istemezsem giremez. Vs vs. Yani anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az demişler. Benim geçmiş tüm konuşmalarımda tarafsız olduğum aşikar. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum yıllardır burada. Yardım talebi olan olursa özelden mesaj atar oradan yardımcı olurum. Buradan böyle lüzumsuzluklarla uğraşasım yok zaten arkadaşa verecek cevabım hiç yok benim :)
Arkadaşlar kalıcı da geçici de çok iyi yöntemler ve ikisi de işe yarıyor kişilerin isteğine bağlı değişir. Sadece birini savunmak olmaz. Sıkıntı yok yani hararet yaratmaya değmez.

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.683
4.642
Arkadaşlar kalıcı da geçici de çok iyi yöntemler ve ikisi de işe yarıyor kişilerin isteğine bağlı değişir. Sadece birini savunmak olmaz. Sıkıntı yok yani hararet yaratmaya değmez.
Yaklaşık iki yıldır aynı cümleleri kuruyorum senin yazdıklarınla canım, ben anlaşılmadım dilerim sen anlaşılırsın :)

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Bir arkadaşım önceki gece sahur programında Nihat Hatipoğlu nu izlemis. Bir kadın programa bağlanmış.Evlenmeden önceki hayatımı eşime anlatmalı miyim, sakladigim şeyler var, psikolojim bozuldu. Bunun vebali nedir kendimi ona karşı kötü hissediyorum diye. Yani genel hayatını anlatmista arkadaşımın anladığı gayrimeşru iliski gibi birşey Hatipoğlu cevap veriyor diyor ki, evlenmeden önceki hayatınızı eşinize anlatmak zorunda değilsiniz, onunda bunu sorgulamaya hakkı yoktur. Önemli olan evlendikten sonradir. Bir kıstas anlatıyor birisi Hz Ömer'e benim kızım gayrimeşru ilişkiler içine girdi sonra müslüman oldu kurtardik. Şimdi benim kızımı bir adam istiyor, bu olayı anlatayım mı anlatmayayim mi diyor.Hz Ömer diyor ki git ve kızını iffetli namuslu biri gibi evlendir. Söylediğini duyarsam seni Medine'den sürerim diyor. Bu şekilde anlatıyor. Af dileyin diyor. Allah bağışlayıcıdır. Tovbeden sonra o defter kapanır Allah a birakilir. Vesvese edip sürekli aklınıza getirip sürekli sorun yapmayın psikolojinizi bozmayın diyor. Kadın hala diyor detaylı anlatmazsam hakkı geçmez dimi çok kafama takiyorum diye. Diyor ki vesvese bu hanımefendi siz vesvese yapıyorsunuz. Hiçbir şey paylaşmayın. Paylasmanizin hickimseye faydası yok, ne size ne eşinize ne çocuğunuza. Aksine zararı var diyor. Arkadaşımın bana yazdığı şekilde bende sizlerle paylaşmak istedim.

rassel45

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
148
119
33
Birde birşey daha söylemek istiyorum. Burada herkes kendi yasadiklarindan, duyduklarindan yola çıkarak bazı paylaşımlarda bulunuyor. Bu yaptığımız paylasimlari kendi üzerimize alınarak değerlendirmeye hiç gerek yok. Burada kimse kimsenin kötülüğünü isteyemez. Çünkü herkes aynı durumda. Baktığımızda balayı odalarının çoğunda jakuzi var, bazı insanlar ilk gece namaz kılar, bazıları şarap şampanya içer, bazıları balayina bile gitmeyi tercih etmez. Bazı şeyler herkesin durumuna göre değişir. İnsan olarak farklı görüşlere saygılı olmak en güzelidir. Yani karı koca arasında değişkenlik gosterir. Bir yorum yaptığımda yok ben öyle değilim deyip savunmaya geçmek ya da evet ben öyleyim diye savunmak.. Herkes düşüncelerini paylaşıyor. Her gorusede saygım var. Burada kimseye ithafen birşey demiyorum. Lütfen kimse üzerine alınmasın.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
43.428
132.736
48
Hanımlar,
lütfen konu uzamasın, herkes nasıl biliyor ve istiyorsa öyle yapsın, fikir ayrılıkları olur elbette ama bu ayrılıklar üzerinden polemiğe girmeye veya itham etmeye gerek yok değil mi?