ankara da hymenoplasty oldum

misasem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
243
89
Kızlar nasılsınız bir şey sormak istiyorum kalıcı olup da yakında evlilik planı olmayan arkadaşlara benim kontrole gitmeye 19 günüm kaldı inşallah sonucu ogrenicem sonra bu zamana kadar çok dikkat ettim evdeyiz zaten düz oturmadim bile hep yan yattım umarım sonuç olumlu olur peki siz daha sonra nasıl devam ettiniz artık normal oturabiliyoruz bacaklarımizi acabilecegiz sporumuzu yapabilcez artık dimi eğer tutarsa tabi sizin nasıl gidiyor
Spor pek sanmıyorum da oturmada sıkıntı kalmıyor hoş ben hala bazen yan oturma ihtiyacı duyuyorum orası hassaslasiyor fazlasıyla çünkü dar giyince rahatsız oluyorum daha tutup tutmadığını bende bilmiyorum ama hassas fazlasıyla

ydnszr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
28
6
24
Spor pek sanmıyorum da oturmada sıkıntı kalmıyor hoş ben hala bazen yan oturma ihtiyacı duyuyorum orası hassaslasiyor fazlasıyla çünkü dar giyince rahatsız oluyorum daha tutup tutmadığını bende bilmiyorum ama hassas fazlasıyla
Evet benimde öyle şuan Allah yardımcımız olsun inşallah tutmuştur

misasem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
243
89
Evet benimde öyle şuan Allah yardımcımız olsun inşallah tutmuştur
İnşallah canim ben 5. Ayimdayim hala hassas yani çok dikkat ediyorum o yüzden .ufukta evlilik yok ama nisanim olacak karantinadan sonra kontrole gidip kafamın rahat olmasını istiyorum artık belirsizlik çok kötü

Pnr1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
462
459
30
Teşekkürler canım bilet alicam ona göre hesaplama yapıyordum 😊 havaalanina en son kaç dakika kala gitsem sıkıntı olmaz peki sence 1,5 saat önce falan diyorlar ya
Canım iç hatlarda uçuşa 45 dakika kala havaalanında olman gerekiyor diye biliyorum ama sen yine de bir buçuk saat öncesinde orda ol İstanbul havaalanı karışık biraz eşeği sağlam kazığa bağla riske atmamış olursun.

misasem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
243
89
Canım iç hatlarda uçuşa 45 dakika kala havaalanında olman gerekiyor diye biliyorum ama sen yine de bir buçuk saat öncesinde orda ol İstanbul havaalanı karışık biraz eşeği sağlam kazığa bağla riske atmamış olursun.
Doğru çok büyük kestiremiyor insan olduğum sehirdende kalkmıyor günü birlik biraz zor ama mecbur ayarlicam bı şekilde bakalım

misasem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
243
89
Benim işlemden sonra ilk birkaç adetim çok ağrılı olmuştu. Tabii ben işlem olduğumu zannetmiştim :) etkisi var mıdır bilmiyorum canım.
bende aynı sorun var diyorum sorun bende mi işlemden sonra acayip kötü geçiyor eskiden böyle değildi

Durutzehra11

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Merhaba bisey sormak istiyorum bundan 1 seene once gökçene islem yaptrdim fakat dugunden once kesin gel diyince gecici yaptığını anladım simdi doktora kontrole gtmek istyrum doktor islem yapildigini anlar mi yoksa eskisi gibimidir
Anlamaz. Beni de kandırdı gökçen geçici yapmış meğerse m eski kızlığı dikmiş.

Durutzehra11

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Aynen soylemekte istemiyorum zaten ama adim gibi eminim o kadının gecici yaptığına tek merak ettigim gecicide olsa ve tutmamis bile olsa doktor anlar mı bunu sadece utandigim icin soruyorum
Ben Turgaya gökçenin yaptığını da söyledim tutmadığını da resmi de gösterdim tek yorum bile yapmadı o kadar asil. Ama hemşiresi bu geçici dikim desdi kalıcı böyle olmazki dedi

ydnszr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
28
6
24
Kızlar nasılsınız ses çıkmıyor hicbirinizden ben durmadan sayfayı kurcaliyorum 🙈 bugün 44. Günüm 16 gün kalmış 2 ay olmasina. Ben kafama takılan bazı şeyleri sormak istiyorum sizlere sayfayı karıştırırken farkettim ben doktora gittiğimde senin zarın yok hiç yok birleştirme yapıcaz zar toplicaz dedi bende o zaman bu kadar araştırıp gitmedim tabi acaba bana geçici mi yapacaktı ki anlamadım ben şuan okuyunca öyle geldi normalde kalıcı için yeni bir zar toplaniyor diye okudum hep siz ne düşünüyorsunuz

Durutzehra11

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Kızlar nasılsınız ses çıkmıyor hicbirinizden ben durmadan sayfayı kurcaliyorum 🙈 bugün 44. Günüm 16 gün kalmış 2 ay olmasina. Ben kafama takılan bazı şeyleri sormak istiyorum sizlere sayfayı karıştırırken farkettim ben doktora gittiğimde senin zarın yok hiç yok birleştirme yapıcaz zar toplicaz dedi bende o zaman bu kadar araştırıp gitmedim tabi acaba bana geçici mi yapacaktı ki anlamadım ben şuan okuyunca öyle geldi normalde kalıcı için yeni bir zar toplaniyor diye okudum hep siz ne düşünüyorsunuz
Kime oldun ameliyatını

fundaaa10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
5
8
26
Arkadaslar merhaba benim 74. Günüm hala agrılarım ve batmam var bu normal mi sizdede oluyor öy sadece sol tarafımda bi sızlama oluyor hep