ankara da hymenoplasty oldum

ydnszr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
28
6
24
Zar toplicaz dediği için bende yeni bir parça oluşturdu diye düşünüyorum ama bilemedim keşke daha çok araştırsaydim 😞

csibel801

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Mart 2020
127
93
26
Kızlar ben 27. Günümdeyim artık normal oturabilirmiyim ve eğilebilirmiyim

hylyildiz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
1
0
25
Şimdi size arkadaşımın denediği muhteşem bir fikri anlatıyorum, bir çoğunuzu kurtaracak. Öncelikle pasta malzemeleri falan satan bir yerden 2 tane sıvı gıda boyası alıyoruz, pembe ve kırmızı. Ufacık bir suya birer ikişer damla kadar yani kıpkırmızı olmayacak hafif pembemsi kirmizi, sonra bir şırıngaya doldurun ve banyoya saklayın. İlk gece ilişkiye girmeden önce biraz çekingen davranip ışığı kapattirin, rol yapın biraz ama kasın kendinizi giremesin. Giremeyince durdurun tuvaletim geldi diyip banyoya gidin. Şırınganin iğnesini çıkarıp tuvalette yere oturup iyice vajinanin içine doğru biraz püskürtün boylece icinize girince onun şeyine de bulasacak biraz daha gerçekci ama sakın fazla yapmayın, birazda vajina girisine akmayacak sekilde sürün sonra bacaklarinizi ve vajinanizi sıkın öyle gidin odaya gidince yatağa oturuken tam iliskinin olacagi yere doğru girise sürdüğünüz boya carsafa bulacak şekilde oturun konusuyor numarasi yapin o sırada sonra deyin ki bu böyle olmayacak, tek seferde gir, yine sıkıyor gibi yapıp birden bırakın tek seferde girsin aciyor numarasi yapip hemen oturun icinize sıktiginizda biraz akmış olur hemde carsafa ilk oturupta boyayi surdugunuz yeri gosterip bak kanadi ve aciyor diyin sızlanma numarasi yapın sarılın falan filan. Sonrada iyilessin yarın yaparız diye gecistirin. Bu carsafi degistiriyorum mikrop falan diye kaldirin carsafi atinn banyoya. Olduda bitti maşallah. Hadi öptüm hepinizi güllerim, çözüm basit sıkmayin canınızı. Bu arada bunu lavaboya gidemem diyorsaniz yataktan once yapip vajinayi baya sure sıkmanız lazim akmasın hemen koyu kirmizi yada siyah çamaşır giyin iş tamam

Zerrinb

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
146
69
28
Benide araniza alırmısınız kızlar danışmam gereken bir seyler var

Gerizekalikiz

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
259
245
Aklım cok karisik biriniz yardimci olsun ne olur
Sorununuzu başka bir konuda okudum ama ne olur 9 yaşındaki bir çocuk için kızlık zari diktirme olayını düşündüğünüzü söylemeyin hele ki tecavüze uğrayan bir çocuk için l🙇‍♀️🥺 Inanın acısına acı katarsınız onun yerine o şerefsizi şikayet edin ki cezasını bulsun.

Zerrinb

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
146
69
28
Sorununuzu başka bir konuda okudum ama ne olur 9 yaşındaki bir çocuk için kızlık zari diktirme olayını düşündüğünüzü söylemeyin hele ki tecavüze uğrayan bir çocuk için l🙇‍♀️🥺 Inanın acısına acı katarsınız onun yerine o şerefsizi şikayet edin ki cezasını bulsun.
Cezasını çekiyor zaten haklisiniz ama

Gerizekalikiz

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
259
245
Ayrıca çok üzüldüm gerçekten yeğeninize 🥺 Keşke hadım edilse böyle serefsizler. Çok zordur şimdi sizin için Allah sabır versin gerçekten ne diyeceğimi de bilemiyorum

Minnak_43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2018
186
110
Şimdi size arkadaşımın denediği muhteşem bir fikri anlatıyorum, bir çoğunuzu kurtaracak. Öncelikle pasta malzemeleri falan satan bir yerden 2 tane sıvı gıda boyası alıyoruz, pembe ve kırmızı. Ufacık bir suya birer ikişer damla kadar yani kıpkırmızı olmayacak hafif pembemsi kirmizi, sonra bir şırıngaya doldurun ve banyoya saklayın. İlk gece ilişkiye girmeden önce biraz çekingen davranip ışığı kapattirin, rol yapın biraz ama kasın kendinizi giremesin. Giremeyince durdurun tuvaletim geldi diyip banyoya gidin. Şırınganin iğnesini çıkarıp tuvalette yere oturup iyice vajinanin içine doğru biraz püskürtün boylece icinize girince onun şeyine de bulasacak biraz daha gerçekci ama sakın fazla yapmayın, birazda vajina girisine akmayacak sekilde sürün sonra bacaklarinizi ve vajinanizi sıkın öyle gidin odaya gidince yatağa oturuken tam iliskinin olacagi yere doğru girise sürdüğünüz boya carsafa bulacak şekilde oturun konusuyor numarasi yapin o sırada sonra deyin ki bu böyle olmayacak, tek seferde gir, yine sıkıyor gibi yapıp birden bırakın tek seferde girsin aciyor numarasi yapip hemen oturun icinize sıktiginizda biraz akmış olur hemde carsafa ilk oturupta boyayi surdugunuz yeri gosterip bak kanadi ve aciyor diyin sızlanma numarasi yapın sarılın falan filan. Sonrada iyilessin yarın yaparız diye gecistirin. Bu carsafi degistiriyorum mikrop falan diye kaldirin carsafi atinn banyoya. Olduda bitti maşallah. Hadi öptüm hepinizi güllerim, çözüm basit sıkmayin canınızı. Bu arada bunu lavaboya gidemem diyorsaniz yataktan once yapip vajinayi baya sure sıkmanız lazim akmasın hemen koyu kirmizi yada siyah çamaşır giyin iş tamam
Her şey güzel tamam da canım o boyalar yıkanınca geçmiyor çıkmıyor elden anlamayacak mı boya olduğunu?

fundaaa10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
5
8
26
Benide araniza alırmısınız kızlar danışmam gereken bir seyler var
Bugun biz yetişkinler olarak bu yaşadığımız olayı travmatik şekilde atlatırken henüz bir çocuğun bu duruma maruz bırakılmasına kimse izin vermez. Zaten yaşadıklarını bile atlatamamış olacağını tahmin ederken bir de bu denli zor bir duruma sokmak ve hem ruhsal hem de bedensel bir yorgunluğa tabi tutmak çok büyük bir yanlış olacaktık. İlerde kendisi bedenine yapılan bir müdaheleye izin verme yada vermeme yetisine sahip olmalı. Lütfen çocuğa dokunmayın. Dokunmak istiyorsanızda lütfen ruhuna dokunun ve yaşadıklarına rağmen iyilikle iyileştirin

csibel801

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Mart 2020
127
93
26
Aklım cok karisik biriniz yardimci olsun ne olur
Çok üzücü bir durum ve daha bu durumun travmasında iken şuan kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın ileride kendisi kararını verir psikolojik destek olarak yanında olun Allah yardımcınız olsun