ankara da hymenoplasty oldum

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
12 Temmuz 2006
18.476
52.469
Keyfinizi bozmak istemem ama güzel okumamissiniz yazdiklarimi. Pnr1990 isimli algısı yüksek arkadasin gokcen erdogana atip tutuyordu ve ben onu elestirdim. Sahte hesap vs demis guzide46. Evet kendisi sureci sordu ben de anlattim. Birileri reklam için tutulmussaniz, burada bir iki tane belki ihtiyaci olan insanlari yanlis yonlendirmeyin. Gerci pek korkunuz da yok iki yildir kizlik zari ekraninda millete anlatiyorsunuz :) garip. Neyse gecmis olsun.

Gylmz0635
zeyneplik1
burcusensei
oyku74
saciuzun
Alamanci

hesapların hepsi aynı lokasyondan bağlanmıştır ! Bu sebeple yazdıklarına asla itibar etmeyin !

prensescicegi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2020
3
3
Kızlar bu işlemi olanlar hala forumda aktif mi? Sorularım olacaktı. Daha önceki konu başlıklarında bildiğiniz gördüğünüz işlemi yaptırıp da evlenmiş olan var mı aranızda? Herkes tam sonuç aldı mı merak ediyorum. Benim ilk ilişkide kan gelmedi , sanıyorum esnekti. Birkaç ilişkiden sonra birkaç damla kan geldi. Çok da fazla ilişkim olmadı bir yıl kadar sürdü. Acaba şimdi zarın durumu nedir? Bir de ben Adana’da Fatih Adanacıoğlu’na gitmeyi düşünüyorum sizce güvenilir mi? Sitesini kurcaladım güven verdi diyebilirim sizler de benim için araştırır mısınız sonuçta işlem yaptıranlar daha iyi anlarlar dr güvenilirliğini. Şimdiden teşekkür ederim.

Mlssaa45

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
119
121
31
Kuzum daha önce Kübra Z.A. ismindeki doktorun reklamını yapmaktan ban yiyen sahte hesabı hatırlıyorsundur cuma günü o doktora işlem olmuş arkadaş süreci tamamlamamış ama doktorundan çok emin. Hadi inşallah diyelim. O yüzden takılma bırak, er ya da geç gerçekler gün yüzüne çıkar. Doğru çıksın da tek biz yanılıyor olalım 🙏😅 Ankara’da kalıcı işlem yapabilen doktor yok, bu konuda da bence (bence diyorum bu benim fikrim katılmayanların linç girişimine gerek yok) çok haklısın.
Aaa aa ne ilginç yahu 😄 bir sürüde sahte hesap 😄

kurtulmakistiyormmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
46
22
Kızlar yollar açıldı gözümüz aydın kimler gidiyor işlem yaptırmaya 😅 sizce yollarda sorun çıkar mı yine ne olur ne olmaz beklesek mi bi süre gitmek için

Bitterhatun

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
134
63
26
Kızlar yollar açıldı gözümüz aydın kimler gidiyor işlem yaptırmaya 😅 sizce yollarda sorun çıkar mı yine ne olur ne olmaz beklesek mi bi süre gitmek için
Aynen seyahat sınırı kalktı bekleyip gitmek konuşunda kararsız kalıyor insan tekrar yasak gelme ihtimali de olabilir 😏 süreç sancılıydı bide üstüne bunlar tuz biber oldu

kurtulmakistiyormmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
46
22
Yaptıran arkadaslar işleme girdiğimizde nasıl bi süreç oluyo bilen varsa anlatabilir mi burdan veya özelden kaç iğne vuruluyor nerelere yapılıyor hissiyatı ne kadar acaba bikaç gün içinde işlem olucam merak ediyorum korkuyorum 🙈 kalcadan vuruldugunu okumuştum uyusturuyo mu acaba tam anlamıyla

csibel801

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Mart 2020
127
93
26
Yaptıran arkadaslar işleme girdiğimizde nasıl bi süreç oluyo bilen varsa anlatabilir mi burdan veya özelden kaç iğne vuruluyor nerelere yapılıyor hissiyatı ne kadar acaba bikaç gün içinde işlem olucam merak ediyorum korkuyorum 🙈 kalcadan vuruldugunu okumuştum uyusturuyo mu acaba tam anlamıyla
Bana arka bölgeden değil ön bölgeden vurmuştu iğneyi dr canım başta böyle hissettim biraz acıması oldu ama sonra uyuştu

Durutzehra11

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
333
27
Hem ön hem kalçadan vuruluyor uyuşsun diye. Daha rahat geçiyor hissetmiyorsun. Bittikten sonra 15 dk falan dinlendiriyor sonra gelip kanaman vs var mı diye bakıyor daha sonra ilaç vs yazıp gönderiyor.

kurtulmakistiyormmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
46
22
Normal randevu saatinde mi almıştı sizi yoksa erken alabiliyor mu ameliyata bide bişey sormak istiyorum kıyafetimizi komple çıkarıyor muyuz ameliyat önlüğü falan oluyor mu ben daha bu yaşıma kadar hastane yolu bilmem çok merak ediyorum nasıl olacağını