ankara da hymenoplasty oldum

buse kaya06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
62
53
Öncelikle sakin ol canım. Herkes bu yollardan geçiyor bi şekilde halloluyor. Bende çok üzüldüm ama şükrediyorum ki Allah başka dert vermedi çözümü olan bi durum herşeyden önce. Önemli olan sensin. Böyle bak bu duruma. Ve tek biz değiliz inanın birçok insan var sadece bu forumdakiler değil. Öncelikle Turgaya olmanı tavsiye ederim. Ama yakın olsun istiyosan Merale ol. Ekstra ekstra dikkat et süreçte. İnşallah tutar 🙏🏻🙏🏻
Aminn, Allah razı olsun. Hepimizin sonucu olumlu olur inşallah. Şu desteğiniz o kadar güzel ve değerli ki...

Blackwhite

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2017
117
129
Kizlar merhaba. 2 3 hafta once otobus biletimi bile kesmisken bir suru aksilik cıktı islem olamadim. Son sansimdi istanbula yakindim ama mezun oldugum icin memlekete donmek zorunda kaldim moralim cok bozuk cidden uzuntuden buraya girmek aklima bile gelmedi. Son gece gidemedim. Hic olamicakmisim gibi geliyor

Guzide46

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
157
390
25
Kizlar merhaba. 2 3 hafta once otobus biletimi bile kesmisken bir suru aksilik cıktı islem olamadim. Son sansimdi istanbula yakindim ama mezun oldugum icin memlekete donmek zorunda kaldim moralim cok bozuk cidden uzuntuden buraya girmek aklima bile gelmedi. Son gece gidemedim. Hic olamicakmisim gibi geliyor
Canım paranı harcama, bir bahane bulursun belki de ilerleyen zamanlarda. Allah korusun belki şimdi gitsen oralarda başına bir aksilik gelebilirdi. Eğer düğünün yoksa sakinliğini korumaya çalış.

trl909

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
432
203
Diplomamı alıcam bahanesiyle günübirlik istanbula gelip halledebilirsin bence ilerleyen zamanlarda.