ankara da hymenoplasty oldum

Durutzehra11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Canım ilk zamanda da ol
Gözün aydın olsun şükür bitti her şey, artık güzellikler hep seninle olsun inşallah 🌹 Kanaman anca 5.günden sonra mı oldu yoksa ilk denemelerde de oldu mu?
du hala da oluyor. İlk denemede de leke leke oldu aktı şuan mesela hafif ilişliden sonra bastırddığımda peçeteye minik kanlar oluyor. İlişkim rahat olmuyodu ama şuan tam oluyor yani.

Durutzehra11

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
551
332
27
Yani Turgay beye bu konuda güvenebiliriz diyorsunuz. Teşekkür ederiz geri dönüş için, adınıza çok sevindimmm Durutzehra11 Durutzehra11
Evet canm ben memnun kaldım. Daraltması vs tam oldu yani ki bana biraz geniş bile geliyodu takıntı yapmıştım son zamanda son bi geçici mi yaptırsam diye ama düğüne az kala yakınlaşıp gündüz gözüyle penisi gördüm ya tamam dedim kesin kanar hatta bu ordan geçemez bile. Benim orta parmak zorlarsam girebilirdi zaten ben de buna takılmıştım delik çok küçük olmalı diye ama Öyle değilmiş

fatmaya

En anlamlı bakış, bir çift ıslak gözde saklıdır 😢
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
91
42
26
Evet canm ben memnun kaldım. Daraltması vs tam oldu yani ki bana biraz geniş bile geliyodu takıntı yapmıştım son zamanda son bi geçici mi yaptırsam diye ama düğüne az kala yakınlaşıp gündüz gözüyle penisi gördüm ya tamam dedim kesin kanar hatta bu ordan geçemez bile. Benim orta parmak zorlarsam girebilirdi zaten ben de buna takılmıştım delik çok küçük olmalı diye ama Öyle değilmiş

Gözün aydın canım zor süreçler geçirdin şükür atlattın darısı burda bekleyen hepimize nasip olsun inşallah

sna_yildirim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
250
108
88
Kizlar 28 gunun sonunda dayanamayıp kontrole gittim doktor çok güzel olmuş tutmuş dedim o kadar mutluyumku yenidən doğmuş gibi. Kendimde gözlerimle gördüm tutduğunu keçən defa gittiğimde açıktı bu defa bağlı . Ağlamaktan kendimi alamadım . Dualarım kabul oldu. Bı kaldı evlenince kanama olmasi dugunum yok diye sonucu bilmiyorum. Amma evlenince kanaman olacak çok iyide olacaq dedi. Inşallah darısı sizlərin başına ben bir ayda çekdiyimi cekdim. Allah dusmanima böyle bir şey nasip etmesin.
Kime olmuştunuzz

sna_yildirim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
250
108
88
Kizlar 28 gunun sonunda dayanamayıp kontrole gittim doktor çok güzel olmuş tutmuş dedim o kadar mutluyumku yenidən doğmuş gibi. Kendimde gözlerimle gördüm tutduğunu keçən defa gittiğimde açıktı bu defa bağlı . Ağlamaktan kendimi alamadım . Dualarım kabul oldu. Bı kaldı evlenince kanama olmasi dugunum yok diye sonucu bilmiyorum. Amma evlenince kanaman olacak çok iyide olacaq dedi. Inşallah darısı sizlərin başına ben bir ayda çekdiyimi cekdim. Allah dusmanima böyle bir şey nasip etmesin.
Kime olmuştunuzz

sna_yildirim

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
250
108
Kızlar hatırladınız mı beni ben evlendim 25 gün oldu Durutzehra11 Durutzehra11 e yazdım özelden size de yazayım dedim. ❤ ilk gece ilk deneme acılı ilk 4 5 gün acılı ve kanamalı geçti şu an harika giden bir evliliğim var umarım bu durumda herkesin herşey gönlünce olur ben çok iyiyim çok kötü bunalım zamanımda hep yanımda oldu burdakiler ben antepde tanınmamış bir doktorda yaptırdım Allaha binlerce kez şükürler olsun sonuç aldım hemde ne sonuç yani 🙏 hatırlar mısınız bilmem 13 temmuzda operasyon geçirip kontrole doktor kesin gel dediğü halde gitmeyip 18 ağustosta yani 35. Gün ya evlenince kanamam olmazsa tedbir alayım diye nişanlımla yakınlaşmıştım sadece ucu girdiği halde müthiş agrım olmuştı silik pembe kanamam olmuştu bir gün sonraben pişman oldum ya evlenince kanamam olmazsa nişanlım hastalığına mı denk getirdin diye sorarsa diye aradan 2 buçuk ay geçti ve düğünüm oldu ilk gece müthiş agrım oldu girmiyordu bir türlü yine kanamam vardı tekrar denedik yine kan giriyordu ama her denemede kan ve girerken çok zor giriyordu 4 5 gün hatta 6 gün her ilişkide acı ve kanamam vardı sonra rahatladım psikolojim o kadar güzel ki kendimi yeni doğmuş gibü hissediyorum darısı isteyen herkese olsun brn dikkat ettim ama çok açıp bakmıştım siz açıp bakmayın inanın dikkat edince tutuyor herşey gönlünüzce olsun burası olmasaydı atlatamazdım inanın sorusu olan varsa seve seve yanıtlarım ❤
Hangi doktora oldunuz canim lutfen soylermisinz

Delisuso

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2020
1
10
31
Kızlar merhaba ben misasem adlı kullanıcıyim o hesabı kapatmak zorunda kaldım sorun çıkar die bir daha da buraya girmeyecektim ama sevincimi.sizinlede paylaşmak istedim. Aralık ayında işlem olmuştum bilen bilir kontrole gidememistim bir türlü sonra pandemi falan derken bu zamana kaldi. Tutmamış die o kadar korkuyordum ki içeri girinceye kadar dualar ettim Bır daha gelip gitmek imkansız gibi birseydi artık korkuyla oturdum o masaya ama nasıl heyecanlıyım elim ayağım titriyor ya tutmadiysa die. Turgay bey buraya kadar boşuna gelmişsin gelmeseymissin de olurmuş gulerek dediğinde mutluluktan ucacaktim nerdeyse ancak bu kadar güzel olabilirdi dedi hiçbir sorun yok artık herşey o kadar mutlu oldum ki soru bile soramadım biseyde diyemedim mutluluktan dondum kaldım sonra bı kendime gelince yanına gidip teşekkür ettim 😊asistanları da tuttuğunu duyunca mutlu oldular o anki mutluluk gülümsemeleri asla ömrüm boyunca unutmayacağım Allah razı olsun onlardan Allah onun gibi işini güzel yapanları bizim gibiler olduğu sürece hep var etsin. Bu durumda hangi arkadaşımız varsa inşallah hepinizin tutar ve kurtuluruz. Kaldı sırada kanamasi o zaman o mutluluguda paylaşacağım inşallah o kadar mutluyum ki ufakta olsa üstümden bir yük kalktı darısı herkesin başına kızlar.

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
19
Arkadaşlar merhabalar kısa zamanda işlem yaptırmam lazım İstanbulda ama Korkut bey ile Turgay bey arasında kaldım ilk görüşmem Korkut beyle lütfen bilgisi olanlar beni aydınlatsın bir an önce işlen olup ben de zor durumda olan herkese yol gösteririm inşallah 🙏🏼

Pnr1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
460
459
30
Buralar ilk defa bu kadar sessiz kaldı herkes teker teker gidiyor maşallah 🙂 canım buradakilerin çoğu Turgay beye gidip sonuç aldı Korkut bey ile ilgili bir bilgim yok. Ama Turgay bey işlemden birkaç ay sonra çağırıyor eğer olmuşsa bir daha gitmene gerek yok bu çok büyük bir avantaj bence. Maddiyat olarak da diğer doktorlara göre daha uygun. İstanbuldasın sanırım hiç düşünme şansını Turgay beyden yana kullan. Yakın zamanda da sonuç alanlar oldu ondan, Allah yardımcın olsun 🙏

trl909

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
432
202
Arkadaşlar merhabalar kısa zamanda işlem yaptırmam lazım İstanbulda ama Korkut bey ile Turgay bey arasında kaldım ilk görüşmem Korkut beyle lütfen bilgisi olanlar beni aydınlatsın bir an önce işlen olup ben de zor durumda olan herkese yol gösteririm inşallah 🙏🏼
Kesinlikle turgaya git

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
19
Tutmama duruöunda
Buralar ilk defa bu kadar sessiz kaldı herkes teker teker gidiyor maşallah 🙂 canım buradakilerin çoğu Turgay beye gidip sonuç aldı Korkut bey ile ilgili bir bilgim yok. Ama Turgay bey işlemden birkaç ay sonra çağırıyor eğer olmuşsa bir daha gitmene gerek yok bu çok büyük bir avantaj bence. Maddiyat olarak da diğer doktorlara göre daha uygun. İstanbuldasın sanırım hiç düşünme şansını Turgay beyden yana kullan. Yakın zamanda da sonuç alanlar oldu ondan, Allah yardımcın olsun 🙏
Tutmama durumunda yeniden işlem yapıyor ya benim onun için yeterli vaktim olmayacak ve sanki çok reklamı var hissi uyandırıyor google yorumunda bile aynı kişi farklı isim altında yorum yapmış. Korkut bey de son 3 gün içinde çağırıp birisine esnedi diye tek dikiş atmış kanama garantisi %100 diyor acaba bu yüzden mi geçici mi kafam çok karışık mahvoldum 😔

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
853
375
Tutmama duruöunda

Tutmama durumunda yeniden işlem yapıyor ya benim onun için yeterli vaktim olmayacak ve sanki çok reklamı var hissi uyandırıyor google yorumunda bile aynı kişi farklı isim altında yorum yapmış. Korkut bey de son 3 gün içinde çağırıp birisine esnedi diye tek dikiş atmış kanama garantisi %100 diyor acaba bu yüzden mi geçici mi kafam çok karışık mahvoldum 😔
Ben bu yorumların neredeyse hepsini okudum sanirim, sen Turgaya git canim asistanlar her doktorun reklamini yapar.

Pnr1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
460
459
30
Tutmama duruöunda

Evet raklam olduğu yorumları var ama şu da bir gerçek adam başarılı canım birebir kontrole beraber gittiğim insanlar var burda tanıştığım Turgay beye olan. Yine de karar senin, naçizane tavsiyem🙂

elifsari350

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
71
19
Evet raklam olduğu yorumları var ama şu da bir gerçek adam başarılı canım birebir kontrole beraber gittiğim insanlar var burda tanıştığım Turgay beye olan. Yine de karar senin, naçizane tavsiyem🙂
aynen ben de illaki reklam olan yorumları anladım yapabiliyorsa zaten iyi de sizin arkadaşlarınızın tuttu mu ikinci dikime gerek kaldı mı acaba

Pnr1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
460
459
30
aynen ben de illaki reklam olan yorumları anladım yapabiliyorsa zaten iyi de sizin arkadaşlarınızın tuttu mu ikinci dikime gerek kaldı mı acaba
Hayır hayır önceden takip eden varsa boğazmanzarası vardı yorumlarına bakabilirsiniz. Başka bir doktora kontrol ettirdi Turgay beye gitmedi bile. Öyle evlendi kanaması da oldu bir yıl olacak sanırım evlendiği. Görüşürüm de ara ara hiçbir sıkıntısı olmadı iyi çok şükür.

canommms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2017
455
817
31
selam arkadaşlar bende 2 sene olacak bu işlemı yaptıralıı benıde burdn tanıyanlar var hatta biz burda N Nelizz le tanıstık aynı sehırden ıstanbula gıdıp turgay beye işlem yaptırdıkk ıkımızınde cok korkuları vardıı hatta soın zamanlarda orası etlestımı dıye korkular sardıı cunku ıslemden hemen sonra evlenme durumumuz yoktu ve uzerınden ay gectıkce gecıyorduu ben bundan 2 ay once ilişkiye gırdım ınanın bana gece 1de yapmauya calıstık 5e kadar gıremedıı oyle hemen yırtılack bırsey degıldı cok dayandım ama olmadı neden olmuyor orası etlestımı acılmıyacakmı dıye karar aldım bırdaha ılıskıye gırecegım ve dayanacagım dedımm sanırım bı oncekınde orası esnedıkıı gecen hafta ılıskıye gırdım 3. denemesınde oraya gırdıı ama benım ılk zarım patladıgında yanı amelıyattan önce oraya gırdıgınde acılma sesını duymustum hatta sevgılımde duydunmu sesıı demıstı bunda oyle bır ses duymadım dırek gırdı ve acıldı ve her gırdıgınde canım yandı cok az ama cok az da kanamam oldu kızlar haber vermek ıstedım bende