Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ankara da hymenoplasty oldum

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve macakizi tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

12 Ocak 2019
    Konu Sahibi : macakizi
  1. Prpr00pr

Prpr00pr Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Benim 4.haftam iyileşti baya 2 hafta daha oturmama dikkat edicem onun dışında dar pantolon ve zıbın giymeyede başladım

2. 12 Ocak 2019
  3. Saklasamani

Saklasamani Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Ama şuanda anlaşiliyor mu operasyon geçirdiğin

4. 12 Ocak 2019
  5. Prpr00pr

Prpr00pr Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Şuan bi kadın doğuncaya gitsem anlaşılma ihtimali yüksek

6. 12 Ocak 2019
  7. Afroditathena

Afroditathena Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle gitme riske atmış olursun bir defa iliskiye girdiysen daha once yani zarın bozulduktan sonra hic bi şekilde ilişki yasamadiysan belki bu işlemi yaptırdıktan 2 yahut 2 bucuk ay sonrasında işinde çokta iyi olmayan mahalle doktoruna falan gösterirsen anlasilmayabilir onun dışında kadın doğum doktoru olan herkes anlar ben yıllardır arastiriyorum. Ayrıca zaten doktora götürüp zarına baktiracak kadar bağnaz ve sık görüşlü biriyle sözlüysen en mantıklısı sözü atman olacaktır o kadar da değil ya hakikaten doktora götürecek baktiracak kadar da bizi insanlık dışı hareketlerle gururumuzu onurumuzu alt üst etmesinler ya yuh yani sozlune kusura bakma ama. Şimdi sen bakire de olsan boyle bir insanla ilerleyen zamanlarda belki de evlendiğinde sorun yasayacaktin daha kötü şeylerle karsilasacaktin bilemeyiz. Mantığınla hareket edip acı da olsa bu ilişkiyi ruh sağlığın için en azından sonlandirman gerek bence.

TatliDusler355 bunu beğendi.
  8. 12 Ocak 2019
  9. Busem1155

Busem1155 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18

Son düzenleme: 12 Ocak 2019
  10. 12 Ocak 2019
  11. Busem1155

Busem1155 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Dikkattttt :))))

12. 12 Ocak 2019
  13. Saklasamani

Saklasamani Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Çok haklısın ama doktora gitmemek için ayrılmak istediğimi düşünüyor. 1 defa oldu sadece birliktelik. Kendini ispatla diyor. Çok zor bir durum hepimiz için. Turgay beye bu işlemi yaptirip cok anlaşılmayan varmış. Bazısına hatta git bekaret raporu al istersen diyormuş

14. 12 Ocak 2019
  15. Prpr00pr

Prpr00pr Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Allah yardımcın olsun canım bizimde

16. 13 Ocak 2019
  17. Afroditathena

Afroditathena Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Neyin kafasını yaşadığına dair hic bir bilgim yok ama bahsettigin şey imkansız yıllarca tip okuyan bi insanin dikilen yerle gerçeğini ayırt edememiş olması o insanda sıkıntı olduğunu gösterir normal bi doktorun kesinlikle anlamaması mümkün değil. Ayrıca kızlar eğer anlaşılırsa sözü aticam baska care yok diyosun simdi de doktora gitmemek icin ayrıldığımı düşünür gjbisinden konuşup çelişkiye dusuyosun. Sozlenene kadar bakire olduğuna inandı da sozlendikten sonra mi çıktı ortaya yani Allah askina bi erkeğin sana karşı bu konuda bi şüphesi varsa sozlenmeden once zaten seni götürür doktora ve ondan sonra seninle çıkan sonuca gore bi adım atar, her neyse Bence sen beni anladın biz de seni anladık uzatmaya gerek yok daha fazla.

Busem1155 bunu beğendi.
  18. 13 Ocak 2019
  19. Afroditathena

Afroditathena Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Yapan doktor kim olursa olsun bu konuyla alakali binlerce başlık düşmüş insanlar ve milyon tane yorum var yani her tip yazısında da yazıyor anlasilacagi bi doktor baktığı zaman yani burda bostan yere anlasilmiyomus gibi konuşmana gerek yok burdaki insanlar ahmak değiller yıllarca araştıran bir sürü arkadaşımız var burda ben de dahil.

Busem1155 ve TatliDusler355 bunu beğendi.