• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Blackwhite

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2017
105
114
Kızlar iki gün üstüste denedik ilkinde 3 4 sefer denemeyip baya zorlamaya rağmen bana mısın demedi cok az girdi ucu daha okdr cok cnm yandı ki boyle bir acı olamaz daha hazla alamadım içime ertesi gün yani dün gece kayganlastırıcı ile denedik yine aynı acıdı ama girmesi daha kolay oldu sanırım baya bi girdikten sonra resmen yırtılma sesini duydum işte o an tamam galiba dedim ama yine içimde kanamazsa diye şüphe vardı Allah yardımetti cok şükür ve beklediğim 1 2 damladan fazla oldu kanama hala da minik minik geliyo geceden beri. Sızlama ve agrı 1 2 saat içinde geçti. İlk gün demiştim ki kesin olmayacak yani ama tamamına yakın girmesi gerekiyormuş ki kanasın hatta boyle bir sey yok belki de bizi kandırıyoelar diye bile düşünüp iyice korkar olmuştum ama cesaretimi toplayıp biran önce olsun dedim hayırlısıyla Rabbim herkese bu huzuru yaşatsın eger bu şekilde bir dikim olursa kanamaması imkansız gibi birsey kızlar iyiki dar yapmış cok canınız yanıyo ama deyiyo sonunda . Hep burayı takip edip inş bir gün ben de güzel haber verebilirim diye epeydir bekliyorum Allah bana nasip etti herkes duamdaydı bından sonra da hepiniz dualarımdasınız. Burası iyi ki var hep bana teselli oldu en kötü anda bile buradakiler sayesinde kendimi iyi hissedip pozitif olmaya zorladım kendimi ama özellikle @xxoxxoxx @Nelizz ve bogazmanzarasına ayrıca teşekkür etmeyi ve helallik İstemeyi kendime bir borç bilirim en son korkudan dolayı yapamayıp hatta hiç yapamayacağımı düşünüp onlar sayesinde cesaretimi topladım. Aklıma gelenler bunlar başka sorunuz olursa buralardayım yine yazarım tabiki vakit buldukça girmeye çalışıyorum
Canım sence mesela 1 2 yil daha evlenmeseydin yine kanar miydi

Durutzehra11

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
514
282
Şükür olsun canım Allah bize de nasip etsin bu duyguyu. G
Bende ona yaptırdım benimki de açık yaptırmayın ona param ziyan oldu
Kesinlikle yaptırmasın kimse herkes bir umut tutar diyr kalıcı olayım diyor kadın dalga geçiyor bizle resmen. O para boşuna gitti onu ona vereceğime keşke turgay beye gideydim çok pişmanım çok. Bide o zamanlar üniversite okuyordum çok rahqt giderdim istanbula. Şimdi bitti. Vr brb aileme nr yalan söyleyim de evden bşr günlüğüne istanbula gideyim diyr beynimi düşünceler krmirip duruyor.

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.669
3.794
Canım nelere dikkat ettin günlük yaşamında tavsiye etmem gerekiyor dedin ne var bizlere ameliyat sonrası
En cok oturmaya dikkat ettim ve kabız olmamaya çalıştım lifli gıdalar almaya çalıştım sindirim sisteminin çalışmasına yardım etsin diye kuruluk cok önemli bisiklet vs uzak durdum şurubu düzenli kullandım

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.669
3.794
Ayyy çok şükür bin şükür seninde bu güzel haberini aldım ya hepimiz adına umudum daha çok arttı Senin adına ne kadar çok sevindim anlatamam her günün bugününde çok daha mutlu bir şekilde bir ömür geçirmen dileğiyle mutluluklar kuzum yüzün her daim gülsün evinizden huzur mutluluk ve bereket eksik olmasın inşallah geçmişi geride bırak herşeyi unut sil at bir kenara ve mutluluğunun hayatının tadını çıkar bundan sonra çünkü hak ediyosun sonuna kadar ❤🙏🏻😘
Cok sagol cnm ne güzel seyler yazmışsın hepsi bir bir hepimizi bulsun inş herkese yaşatsın Allah bu huzuru

Yukarı Alt