• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
Kızlar iki gün üstüste denedik ilkinde 3 4 sefer denemeyip baya zorlamaya rağmen bana mısın demedi cok az girdi ucu daha okdr cok cnm yandı ki boyle bir acı olamaz daha hazla alamadım içime ertesi gün yani dün gece kayganlastırıcı ile denedik yine aynı acıdı ama girmesi daha kolay oldu sanırım baya bi girdikten sonra resmen yırtılma sesini duydum işte o an tamam galiba dedim ama yine içimde kanamazsa diye şüphe vardı Allah yardımetti cok şükür ve beklediğim 1 2 damladan fazla oldu kanama hala da minik minik geliyo geceden beri. Sızlama ve agrı 1 2 saat içinde geçti. İlk gün demiştim ki kesin olmayacak yani ama tamamına yakın girmesi gerekiyormuş ki kanasın hatta boyle bir sey yok belki de bizi kandırıyoelar diye bile düşünüp iyice korkar olmuştum ama cesaretimi toplayıp biran önce olsun dedim hayırlısıyla Rabbim herkese bu huzuru yaşatsın eger bu şekilde bir dikim olursa kanamaması imkansız gibi birsey kızlar iyiki dar yapmış cok canınız yanıyo ama deyiyo sonunda . Hep burayı takip edip inş bir gün ben de güzel haber verebilirim diye epeydir bekliyorum Allah bana nasip etti herkes duamdaydı bından sonra da hepiniz dualarımdasınız. Burası iyi ki var hep bana teselli oldu en kötü anda bile buradakiler sayesinde kendimi iyi hissedip pozitif olmaya zorladım kendimi ama özellikle @xxoxxoxx @Nelizz ve bogazmanzarasına ayrıca teşekkür etmeyi ve helallik İstemeyi kendime bir borç bilirim en son korkudan dolayı yapamayıp hatta hiç yapamayacağımı düşünüp onlar sayesinde cesaretimi topladım. Aklıma gelenler bunlar başka sorunuz olursa buralardayım yine yazarım tabiki vakit buldukça girmeye çalışıyorum
Canım benim çok sevindim 😊🙏🏻

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
Baya cnm acıdı hatta acıdan öldüm bitsin istedim bi an önce. O an kan gelmedı vcye gittm nısanlımla peceteyle sildim 10 peceteyi lekelendırecek kdr fındık büyüklüklerinde kanamalarım oldu. Suan agrım var dügünüme 1ay kaldı önceden yapmak istedm riske giremezdm bir kadın dogumcuyla beraberim üstelik :) panıkten korkudan öldüm. Ilıskı esnasnda sadece allahım bana yardım et diyeerek agladım baskada bisi hatırlamıyorum. Ilk defa huzurla uyuyacagım yıllar sonra ve bana bunu yasatana beddua etmeyı ıhmal etmedım o an bıle. Darısı hepınızın basınaaaaa.
Şükürler oldun sende kurtuldun canım benim 🙏🏻😊

elfsnfci

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
122
146
Kızlar artık ayrılma vakti geldi sizden.. Hepinize çok teşekkür ederim bugune kadar hep yardımcı oldunuz bana inşallah herkes mutlu huzurlu bir yuva kurar hep dua edicem size ❤❤❤ güzel haberi de vereyim hamile olarak ayrılıyorum buradan 🙏💓🙌
Yaaa çok mutlu oldum senin adına allah bağışlasın inşallah sağlıklı sıhatli yavrunu kucağına al 😊🙏🏻

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.669
3.794
Kızlar artık ayrılma vakti geldi sizden.. Hepinize çok teşekkür ederim bugune kadar hep yardımcı oldunuz bana inşallah herkes mutlu huzurlu bir yuva kurar hep dua edicem size ❤❤❤ güzel haberi de vereyim hamile olarak ayrılıyorum buradan 🙏💓🙌
Allah huzurunuzu daim etsin ne güzel haber verdin mutluluklar sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inş

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.669
3.794
Baya cnm acıdı hatta acıdan öldüm bitsin istedim bi an önce. O an kan gelmedı vcye gittm nısanlımla peceteyle sildim 10 peceteyi lekelendırecek kdr fındık büyüklüklerinde kanamalarım oldu. Suan agrım var dügünüme 1ay kaldı önceden yapmak istedm riske giremezdm bir kadın dogumcuyla beraberim üstelik :) panıkten korkudan öldüm. Ilıskı esnasnda sadece allahım bana yardım et diyeerek agladım baskada bisi hatırlamıyorum. Ilk defa huzurla uyuyacagım yıllar sonra ve bana bunu yasatana beddua etmeyı ıhmal etmedım o an bıle. Darısı hepınızın basınaaaaa.
Senin de gözün aydın cnm mutluluklar Allah herkese nasip etsin o huzuru

bsssr

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
55
109
Kızlar daha fazla giremiyecegim baktıkca üzülüyorum buraya. Sümük kadar faydası olmayan sey yüzünden ck üzülen kızlar var bende dahıl. Baktıkca gcmısımı hatırlıyorum. Söz vermistim bittiginde yazıcam kanamam oldu diye mutlaka iciniz rahat olsun oluyor sabır isteyın allahdan yardm isteyin ruhu ahlaksız degilse bie insanın allah yardm ediyor. Kimse istemez bötle bisey ysamak dıktırmek vs canım yandımı cok yandı 15 gün ben ck acı cektim. Kanamam hic olmadı acaba tutmadımı dedim isten 20 gün ücretsiz izin aldım maddi olarak kaybım oldu. Üzerine gergindim hep annemi flan ck kırdım anlatamadıgımdan bunu. Üzerine otursam dıkıs atarmı ıshal oldum aglaya aglaya yinede surubu bırakmadm karın agrıları cektım 1 ay. Arabam vardı ise metrobusle gittim süründüm 2 ay uzaktı is yerim ona ragmen ayakda gittim geldm oturmayayım dedım. Daha nicesi hatırlamak istmıyorm bile. Dua eden destek olan mj atan herkese ck tesekür ederm. Doktorm turgay hocaydı bende hemsıreyım bir hemsıre sizee olmus kanaması olmus derseniz söyler kim oldgmu:) fake hesaap dolu sizde haklısnız kimseye güvenılmez

Yukarı Alt