bellabella99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
89
40
BAKIN BU HAYATTA EN ÇOK KENDİNİZİ SEVİN BİZE BUNU YAŞATAN ADAMLARI EN ÇOK SEVDİKTE NE OLDU ? Geriye sadece yaralarıyla kalmış bir biz kaldık burada yaşları büyük olup bu ameliyatı yapıp evlenen insanlar var dedikleri beni bu hale getiren adam da evlendi onlar bu vebali alıp üstüne evleniyorsa bizim düşünüp kendimizi üzmeye hakkımız yok kimsenin hakkına girdiğimizde yok sanki o adam farklı mı olacak diyince bakire değilim diye ciddi mi düşünecek baştan bitirecek bundan sonra ne olursa evlenince o olur aklı fikri yatakta kadında kızda olan adamdan zaten hayır gelmez ne bakire kızlar var nasıl türde seks yapıyorlar bu yüzden hiç üzülmeyin Allah büyük zaten sizi seven kalbinizi sevsin uzuvlarınızı değil bakın nasıl ailemiz biz batınca elimizi tutuyorlar gerçek sevgi budur seni seven bir ayağın çukurda olsa da sever

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
760
314
Kızlar ben şuan kimseyi hayatıma alamıyorum diktirmeme de çok var kalıcı dikim tutarsa hayatıma o zaman bekar birini alabileceğim, eğer tutmazsa evlenip boşanan çocuğu olmayan birini isteyeceğim çünkü bu durumu bekar erkek kabul etmiyor.

bellabella99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
89
40
Kızlar ben şuan kimseyi hayatıma alamıyorum diktirmeme de çok var kalıcı dikim tutarsa hayatıma o zaman bekar birini alabileceğim, eğer tutmazsa evlenip boşanan çocuğu olmayan birini isteyeceğim çünkü bu durumu bekar erkek kabul etmiyor.
canım öyle düşünme bekar erkekler çok mu temiz bize bunu yapan adam bekar değil mi belki o pislik de bekar bir kızın kanına girdi nereden bileceksin? söyleme kimseye yüzüne vuracak kimse kimsenin geçmişini bilmiyor namus kimseyi aldatmamaktır onun yanındayken başkasına bakmamaktır

Son düzenleme:

Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
760
314
canım öyle düşünme bekar erkekler çok mu temiz bize bunu yapan adam bekar değil mi belki o pislik de bekar bir kızın kanına girdi nereden bileceksin? söyleme kimseye yüzüne vuracak kimse kimsenin geçmişini bilmiyor namus kimseyi aldatmamaktır onun yanındayken başkasına bakmamaktır
işte benim diktirmeme çok olduğu için bunu diyorum. eğer doktor tuttu demezse bekar erkekleri eledim boşanmışlara yoğunlaşacam bekar erkek kendi ne halt yerse yesin kabul etmiyor %99 ama bosanmıs rkeklerde kan takıntısı olmuyor bosanmıs cocuğu olmayan birini düsünüyorum kanar denmezse

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
139
241
Kendine bu haksızlığı neden yapıyorsun sen bu kadar değersiz misin. Evlenmiş boşanmış değil ya da bekar değil sevdiğin biriyle evlenmelisin. Bir ömür diyoruz dile kolay. Ve çözümü var. Çok üzüldüm böyle düşünmene

Yukarı Alt