Morbidanqel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
766
314
Kendine bu haksızlığı neden yapıyorsun sen bu kadar değersiz misin. Evlenmiş boşanmış değil ya da bekar değil sevdiğin biriyle evlenmelisin. Bir ömür diyoruz dile kolay. Ve çözümü var. Çok üzüldüm böyle düşünmene
Valla beni tersliğin bulacağını ve benim tutmayacağını düşünüyorum çünkü hayatta hep terslikler beni buldu. Ha tutar o ayrı o zaman kimseye açıklama yapmak zorunda kalmam.

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
140
241
Valla beni tersliğin bulacağını ve benim tutmayacağını düşünüyorum çünkü hayatta hep terslikler beni buldu. Ha tutar o ayrı o zaman kimseye açıklama yapmak zorunda kalmam.
Hayatta neye inanırsak onu yaşarız. Düşündüğün ve inandığın herşey döner dolaşır seni bulur. Belki çok klişedir ama bir o kadar da doğrudur. Hayat senin yansıman demek. Pozitif düşün ki pozitifi yaşa. Böyle yaparsan o %2 ihtimal gelir seni bulur. Eğer başka bir konu da konuşuyor olsaydık sana belki de çok kızardım. Ama konu hassas olduğu İçin yardımcı olmak istiyorum düşüncelerin biraz olsun değişsin istiyorum. Sadece bu konuda değil. Hayatında ki herşeyi inanarak yapmalısın. Bu adımı atarken önce doğru yolda olduğuna İnan. Sonra da tevekkül et. Olumsuz düşünürsen hayatta hiç birşeyi başaramazsın. Sağlıcakla ve umutla kal 😇

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
140
241
Geçmiş ve gelecek insana göredir. Yoksa hakikat âlemi birdir. Bu âlem bir rüyadır. Zanna kapılma ey can! Rüyada elin kesilse de korkma, elin yerindedir. Dünya bir rüya ise, başına gelen felaketler de geçicidir. Neden çok üzülürsün ki? Herşey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vaz geçme:
– Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir.
Bu âlemin, bu kâinatın kitabı sensin:
Aç da kendini oku ey can!
Kâinatın en uzak köşesi, senin içinde ufak bir nokta…
Ama sen bunun farkında bile değilsin.
Derdin ne olursa olsun korkma!
Yeter ki umudun ALLAH olsun…
Bunu buraya bırakmak istedim.
Herkese iyi geceler

123321rerere

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
51
38
Geçmiş ve gelecek insana göredir. Yoksa hakikat âlemi birdir. Bu âlem bir rüyadır. Zanna kapılma ey can! Rüyada elin kesilse de korkma, elin yerindedir. Dünya bir rüya ise, başına gelen felaketler de geçicidir. Neden çok üzülürsün ki? Herşey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vaz geçme:
– Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir.
Bu âlemin, bu kâinatın kitabı sensin:
Aç da kendini oku ey can!
Kâinatın en uzak köşesi, senin içinde ufak bir nokta…
Ama sen bunun farkında bile değilsin.
Derdin ne olursa olsun korkma!
Yeter ki umudun ALLAH olsun…
Bunu buraya bırakmak istedim.
Herkese iyi geceler
Ya sen ne güzel insansın o kadar pozitifsin ki herkese destek oluyorsun çok öpüyorum iyi geceler ❤

Yukarı Alt