kumsaati3546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
27
9
ben ucuncu haftaya girdim. izmirde özlem hanımın yanında handan hanım yaptı. bugun elime sıyah ip geldı.nedeni nedir. Bilmiyorum. korkuyorum tuttu dıye sevınıyodum. ama tutmadı demekki

Ddem

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
172
47
Yani bunun için bu kadar acı çekmek uğraşmak maden zamanında bir şey yaptın o zman arkasında durun sonucu ne olursa olsun hemde karşınızdaki insanı kandırıp aptal yerine koymayn bunu yapan doktorlardada suç aslında yaplmycak böyle bir şey yapmasaydn zamanında düşünseydin tutsaydn kendini yazık sizin gibilerin evleneceği adama acıyorum resmen enayi yerine koyuyorsunz böyle bir şeye kalkşacgnza dürüst olsanz daha iyi olurdu!!!!

Pnr1990

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
251
288
Açıp baktığımda görebiliyorum zatenn. Anlamamak zor değil ki . dokyora gitmeye de gerek yok. Diktiği resim yanımda hala önceki vr sonraki resimleri. E tabi eski haline dönmüş. O dikiş kısımlarının hepsi şuan apaçık
BEn de kendim şüphelenip gitmiştim doğru bariz açıklık oluyor

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
139
217
Yani bunun için bu kadar acı çekmek uğraşmak maden zamanında bir şey yaptın o zman arkasında durun sonucu ne olursa olsun hemde karşınızdaki insanı kandırıp aptal yerine koymayn bunu yapan doktorlardada suç aslında yaplmycak böyle bir şey yapmasaydn zamanında düşünseydin tutsaydn kendini yazık sizin gibilerin evleneceği adama acıyorum resmen enayi yerine koyuyorsunz böyle bir şeye kalkşacgnza dürüst olsanz daha iyi olurdu!!!!
Yargı dağıtan düşüncesiz ve acımasız olan üyeye hiç kimse cevap vermemiş. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Seni insan yerine bile koymamak gerekir. Ama söyleöeden geçemiyorum da. Böyle bir düşüncesi olan varsa burada senin gibi defolsun bu konudan. Burası birbirimizi eleştireceğimiz bir yer değil. Biz destek olmak ve yardım etmek için buradayız. Neler yaşamışız ne kadar acı çekmiz zerre kadar anlamayacağın bir olayın içindesin. İnsan kınadığı yerden sınanır hayatta. Bir başkasının acısını acımadan deşmek vicdansızlık bana göre. Umarım başına gelmez bizler çok büyük bir sınav verdik çünkü. Bunu anlamaya ne vicdanın yeter gördüğüm kadarıyla ne de merhametin. Seni buraya bu şekilde yazıp böyle canımı sıktığın İçin Allah’a havale ediyorum. Ve altını çizerek söylüyorum ki vicdansız bir insansın

Yukarı Alt