Ddem

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
174
47
Sevdiğin adama kimbilir kaç kez dokundurttun da vermedin ama o da olacak bu gidişle. Farkı kalmıyor ha başkasıyla da evlenince dürüstçe ellettim demeyi de unutma canım olur mu
Ya ya öyle teselli edin siz kendiniz ben yaptığınıza değil yalaninza diyorum ama sizde onu anlayacak kapasite yok anca böyle birlik olur havlarsnz işte kendinizi savunamycak kadarda malsnz beyin olsa zaten böyle ameliyat işlerine kalkşmasnz kendinizide evlenecgnz adamida böyle kandırmaya devam edin zavallı mahlukatlar sizi👍 tiksincsnz

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
139
217
Sevdiğin adama kimbilir kaç kez dokundurttun da vermedin ama o da olacak bu gidişle. Farkı kalmıyor ha başkasıyla da evlenince dürüstçe ellettim demeyi de unutma canım olur mu
Canım şu salağa cevap verme allah aşkına en doğrusu onu görmezden gelmek baksana kudurmuş köpek gibi saldırıyor. Gece gece terbiyemi bozmak istemiyorum. Sende bozma yat uyu boşver. Cevap yazarsak kendini bir haşt sanacak

Shadun123

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
139
217
Özelden yazan birkaç arkadaş da bana cevap yazma kendini bok sanıyor dedi. Kimse bu salağa yazmasın. Biraz daha havlar defolur. Ya da gizli gizli takip eder konuyu heheheh

Gerizekalikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
25
24
Zehrini başka yerde akıt. Kuyruk acın mı var da böyle ateş püskürüyorsun? Asıl zavallı sensin. Beddua etmek istemiyorum sana. Ama inşallah bir gün o namuslu deliğin ile sınanırsın sende. Kimse sana cevap bile vermemiş insan yerine bile koyulmamışsın. Bence bana teşekkür etmelisin bak sana cevap yazdım 😊 defolup gitsene. Özelden de yazıp beni taciz etme. Hadi başka kapıya. Yobaz seni :)
Kendisi zaten başka bir konuda sanal sekste ne yapabilirim diye soruyordu boşuna cevap vermişsiniz aslında. Ahlak bekçiliği yapmasını gerektirecek bir durum yok yani o sizden daha namuslu ya da siz ondan daha namussuz değilsiniz. Bir hata yapıp pişmansanız gerisi pek de önemli değil kızlar yarın bizim hata yapmayacağımızın garantisini kim verebilir? Insan bazen yaşayana kadar kendi bile tanımıyor kendini veya bilmiyor yapabileceklerinin sınırını böyle net konuşan insanlara cevap vermek bile saçma o yüzden. Bu sizin hayatınız ne onu ne beni ne de başkasını ilgilendirir.

Gerizekalikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
25
24
Bu arada sen nereden biliyorsun derseniz ben başka bir konusuna denk gelmiştim arkadaşın yorumları okurken de bir üyenin "en son sanal seks yapıyordunuz o ne oldu" yorumuna denk gelmiştim oradan biliyorum.

Gerizekalikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
25
24
Bu da beni ilgilendirmiyor aslında ama sizleri üzmesine üzüldüm. Saygı çerçevesinin aşılmasına üzüldüm o yüzden yazdım. Lütfen kim hangi seks türünü yaparsa yapsın artık masum olmadığını bilsin ve karşıyı eleştirirken de öyle eleştirsin. Bu insanların zaten ömür boyunca vicdanları sızlayacak herkesten ziyade kendilerine karşı bir de biz böyle yaparsak ne olacak. Bu kadınların hepsi dürüst olmak istiyor bence hatta birkaçı olmuş bile ama o. damgası yemişler düşünün. Erkekler sandığımız kadar masum veya iyi niyetli değiller. Bu kızlar bir kere hataya düştü diye onlardan faydalanmaya çalışmak sizce namus kavramının neresinde? Bence hiçbir yerinde. O yüzden bırakın herkes hesabını Allaha versin. Kimseyi yargılamak da yuhalamak da bize düşmez.

Gerizekalikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
25
24
Aynen
Helal olsun zaten burda tartismaya girmek cok yanlis aslinda forum kurallari geregide arkadaslarin hesabida pasif olmus zzaten
Aynen öyle. Zarın sağlam oluşu bakireliğin göstergesi değildir zaten. Çünkü bekaret denen şey kimseyle cinsel bir yakınlaşma olmaması durumudur (dinen böyle) o yüzden zar duruyor ama anal veya oral seks yapıyorsan zaten yine bakire değilsin kimse kimseyi kandırmasın. Insanlar zarlarına güvenip bu insanları aşağılıyor iyi güzel de yarın aynı hataya düşmemeye garantisini kim veriyor? Umuyorum kınadığını yaşamaz çünkü böyle bir şeyi kimse hak etmez buradaki kızlarımızın da hak etmediği gibi. Dilerim daha seviyeli eleştirmeyi öğrenebiliriz

Yukarı Alt