• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Beyza oz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
144
41
arkadaslar merakımı mazur görün de ben bırsey soracam dıyelım kı dıktırdınız ama o gecede ılıskıde kan gelmedı sızı doktora goturduler neden kan gelmedı dıye o muayenede bellı oluyormu dıktırdıgınız yoksa zar esnek ondan dolayımı yırtılmamıstır dıyolar

sakaryadanX

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
163
106
arkadaslar merakımı mazur görün de ben bırsey soracam dıyelım kı dıktırdınız ama o gecede ılıskıde kan gelmedı sızı doktora goturduler neden kan gelmedı dıye o muayenede bellı oluyormu dıktırdıgınız yoksa zar esnek ondan dolayımı yırtılmamıstır dıyolar
Canim bence mutlaka doktor anliyordur ama dogruyu soyleyip soylememek tamamen doktorun insafına kalmis

Aysetutac12345

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
183
38
Kızlar yine ben 🙈 4 martta işlem olacağım . Ya aklıma bisey geldi De , özel hastaneler kolu bilerek alçıya aldırır mı? Parayla falan bişeyler uydurup Bu süreçte kolumu bahane ederek hem haraketlerimi kısıtlamış olurum hem nişanlımı kendimden uzak tutmuş olurum veya daha iyi bi fikri olan var mı 😄 delirdim de ben bi miktarrr.

yrncrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
698
405
Kızlar yine ben 🙈 4 martta işlem olacağım . Ya aklıma bisey geldi De , özel hastaneler kolu bilerek alçıya aldırır mı? Parayla falan bişeyler uydurup Bu süreçte kolumu bahane ederek hem haraketlerimi kısıtlamış olurum hem nişanlımı kendimden uzak tutmuş olurum veya daha iyi bi fikri olan var mı 😄 delirdim de ben bi miktarrr.
Yok artık daha neler işlem olduğun ilk iki hafta hasta ol sonra adet sancin çok olsun üst uste gelmiş olsun herşey bir ayı bulur zaten zaman çabuk geciyo 😀

Melissaa06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
27
11
Kızlar ben işlem oldum 3 ay filan oldu doktorumda tutmuş dedi emin olmak adına başka doktora muayene olmayı düşünüyorum ama bu süreçte sürekli açıp bakıyorum aynadan sizce bu zara zarar verir mi esnetir filan mi

Aysetutac12345

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
183
38
Kızlar ben işlem oldum 3 ay filan oldu doktorumda tutmuş dedi emin olmak adına başka doktora muayene olmayı düşünüyorum ama bu süreçte sürekli açıp bakıyorum aynadan sizce bu zara zarar verir mi esnetir filan mi
Canım sürekli neden bakıyorsun ki bakma bence ben cesaret edip bakamam tutmuş demişse tutmuştur yine git görün başka doktora ama sen bakma ne olur ne olmaz

Letii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
89
49
Bende 14 Mart gidicem regl im sancım çok falan dicem

Yukarı Alt