• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

rassel45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
47
16
Kızlar merhaba.uzun zamandır bende burayı takip ediyorum.turgay beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama kafamda tek kat mı çift kat mı flep sorusu dönüyor.işimi riske atmak istemiyorum ama maliyeti de fazla oluyor sizce tek kat yeterli mi yoksa çift kat daha mı garantili olur siz nasıl yaptırdınız ? Birde otobüsle gitmeyi düşünüyorum acaba esenler otogar ile muaynehane arası uzak mı taksiyle gitmem ne kadar sürer acaba ? Birde işlemi ameliyathane de mi yapıyor yoksa böyle muaynehane tarzı biyerde mi çok merak ediyorum tek gidicem galiba hiç emin olamıyorum kendimden korkuyorum bilmediğim şehirde bilmediğim yerlere gidip böyle işlem görmekten sizlerin nasıl gecti
Tek kat ya da çift kat ben Turgay beyin eski hastalarının yazdıkları kadarıyla kendisinin zaten dar diktiğini ve tek katında yeterli olduğunu okumuştum. Bende kendisine gittim. Şuan iyileşme surecindeyim. Sonuc ne olacak bilmiyorum ama asistanları da kendiside çok ilgili bir doktor. Yol tarifi içinde bencede asistanlariyla bir konuş tarif ederler.

Karancakkk

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
116
25
Yemek olayına ben de hiç dikkat edemedim çünkü moral bozukluğundan saçma sapan şeylere verdim kendimi...
Bi arkadaşın kontrolü olacaktınmerak ediyorum buraya yazar umarım doktoru ne dedi yrncrn yrncrn

Karancakkk

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
116
25
Kızlar 9. Günde bi damla şeklinde kırmızı kan geldi neden olabilir ne kabızlık ne zorlanma lavAbodayken oldu hiç anlamadım dikiş mi yırtıldı acaba offf

Yukarı Alt