• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

csibel801

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2020
88
54
Kızlar merhaba benim durumumu bilenler bilir bugün 31.günüm nisanlımla yakınlaştık ve hatta girmesi için zorladı ama maalesef giremedi ve canım yandı ona rağmen direndim ve bi damla bile kan gelmedi . Kendisine benim canım agrıdı sende zorlandın mı dediğimde evet zorlandım kapalı aşkım mecbur biraz dhaa sıkacaksın dedi ve hiç bi şekilde kanamadı çok dar kızlar ama kanamıyor sinir oluyorum ya islem yeni yani illa ki bi kanaması gerekirdi yine olmadı iyi miiiiii 😞
Bencede kanar canım doktor işlemi iyi yapmış o kadar dar olduğuna göre bir dahaki denediginizde ilişki esnasında gelirdir 1 2 damla da olsa kan

yrncrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
698
405
Kızlar merhaba benim durumumu bilenler bilir bugün 31.günüm nisanlımla yakınlaştık ve hatta girmesi için zorladı ama maalesef giremedi ve canım yandı ona rağmen direndim ve bi damla bile kan gelmedi . Kendisine benim canım agrıdı sende zorlandın mı dediğimde evet zorlandım kapalı aşkım mecbur biraz dhaa sıkacaksın dedi ve hiç bi şekilde kanamadı çok dar kızlar ama kanamıyor sinir oluyorum ya islem yeni yani illa ki bi kanaması gerekirdi yine olmadı iyi miiiiii 😞
Merak etmiştim seni walla oyle mi oldu kiz bence dar olduğu icin giremedi ve darlıktan kaynaklı illa girince bi kanama olacak bence rahatla

yrncrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
698
405
Bu kadar zor mu ilişkiye gitmek ya çok canımız acıcak mi benim sadece bozuldu hani içime giren bisey olmadi onu için ben biraz tırstım

Letii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
89
49
Bence sakin ol dar olmuş bak çok sevindim emin ol kanamada olur

Bitterhatun

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
106
43
Dar ise girmeye o kadar zorlandıysa eğer korkma kan bile gelmese onu problem edeceğini sanmıyorum canım gönlünü ferah tut

Yukarı Alt