ankara da hymenoplasty oldum

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
benim düğünüm falan yok ama ben 1 ay sonra ebru hanıma kontrol oldum ve tuttu dedi 6 ay sonrada 2. kontrole gel dedi onada gittim hiç bi riskin yok mükemmel dedi.seninki niye böyle oldu anlamadım

Bende şuan şaşkınımm bende neden bana öle dedi valla anlamadım bende üzgünümde yani böle tahmin etmemiştim bende gün sayıyordumm valla mutlu haber alcam inş diye canım sen gidip muayne oldun değilmi bir ay sonra konuşuptamı gittin yoksa randevu alıp direk mi gittin?neye göre böle oluo anlamadım sonuçta senin 1ay sonra anladıysaa benim nasıl anlayamıyo

aylin30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
279
20
Makdelen canım sen ankara dışından geleceksen belki ondandır çünkü şekerpareyi 6 ay sonra da çağırmış sana iki iş olmasın diyedir. Ben ankaradayım kuzenimin de ameliyatı için gittiğimde kontrol etti ve tamamdır tutmuş demişdi. Ama benim bildiğim 3ay sonra kesin tuttu deniyor diğer doktorlar da forumda okuduğuma göre 3ay diyor...

sekerpare_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
108
0
Bende şuan şaşkınımm bende neden bana öle dedi valla anlamadım bende üzgünümde yani böle tahmin etmemiştim bende gün sayıyordumm valla mutlu haber alcam inş diye canım sen gidip muayne oldun değilmi bir ay sonra konuşuptamı gittin yoksa randevu alıp direk mi gittin?neye göre böle oluo anlamadım sonuçta senin 1ay sonra anladıysaa benim nasıl anlayamıyo

makdelen sabretmek de yarar var napalım geç olsun güç olmasın vardır ebru hanımın bir bildiği ben randevu alıp direk gittim ebru hanımın sekreteri randevu vermedi bana bende kendisini aradı hemen gel şekerparecim dedi:) öyle işte temizliğe gelince ben 6 ay ağda yaptırmadım jilet kullan sende ağda yaptırma riske atma derim

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
kızlar bir felaket olduuuuu.dün nişanlımla biraz yakınlaştık.ben kontrol altından çok tutmaya çalışıyodum ama bi an sanki penisinin ucu vajinama girdi çok anlayamadım orda baskı hissedince çektim hemen kendimi.sonra kan falan hiçbişe gelmedi.bugün yani tam 24 saat sonra lavaboya gittim şok oldum.koyu kırmızı kan geldi.bozuldu demi kızlar.anlamadığım 24saat sonra kan gelirmi bide ben ne diyim şimdi nişanlıma o diyoki girmedim ben bozuldu demeye utanıyorum korkuyorum.ona mecbur görünümü çizmek istemiyorum nişanlı olmuş olsaktaaa.demesmmi yoksa demelimiyim çok geç olmadan

SOFTFACE

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
42
0
kızlar bir felaket olduuuuu.dün nişanlımla biraz yakınlaştık.ben kontrol altından çok tutmaya çalışıyodum ama bi an sanki penisinin ucu vajinama girdi çok anlayamadım orda baskı hissedince çektim hemen kendimi.sonra kan falan hiçbişe gelmedi.bugün yani tam 24 saat sonra lavaboya gittim şok oldum.koyu kırmızı kan geldi.bozuldu demi kızlar.anlamadığım 24saat sonra kan gelirmi bide ben ne diyim şimdi nişanlıma o diyoki girmedim ben bozuldu demeye utanıyorum korkuyorum.ona mecbur görünümü çizmek istemiyorum nişanlı olmuş olsaktaaa.demesmmi yoksa demelimiyim çok geç olmadan

birlikte doktora gidin doktor ne zaman bozulmuş söyler dün olan bişey sonuçta bende gitmiştim gitme dediği halde zedelendiğini söylemişti birlikte gitmni tavsiye ederim aklında soru işarti olmasın diye

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
öylemi dersin benimde aklıma geldi.ölemi yapsam acaba.ona mecbur olmaktan bunu onun hissetmesinden korkuyorumm.bişe olunca nasılsa bana mecbur demesinden korkuyorum.yoksa hiç demesem düğün günü anlatsammı inanırmı acaba ozaman?yada söylemesemde o gece kendimi kassam bidaha kan gelirmi acaba

Son düzenleme:

marmar

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2012
84
1
öylemi dersin benimde aklıma geldi.ölemi yapsam acaba.ona mecbur olmaktan bunu onun hissetmesinden korkuyorumm.bişe olunca nasılsa bana mecbur demesinden korkuyorum.yoksa hiç demesem düğün günü anlatsammı inanırmı acaba ozaman?yada söylemesemde o gece kendimi kassam bidaha kan gelirmi acaba

hemen doktora giderseniz doktor şu kadar saat önce bile diyebiliyor. şimdiden bile geç kalmışsın. bence al doktora git. erkek milletine güven olmaz bak şimdiden girmedi falan demiş.

cicegim_c

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0
çiçeğim beni sen de rahatlattın. Bugün aradım ama konuşmaya cesaret edemedim ordamı diye sorup kapattım :KK43:
Cnm rahatlata ilduysen ne mutlu bana bende buyuk bi ihtimal obur ay gitcem bi haftaya kadar hastalancam hastaligim bitsin obur ay icinde gitcem bende pskolojik olarak rahatlamak istiytm artik yoksa kafayi yiycem akin bey telde soru soruyosun o acikliyo bide bana dedi yanima oldaydin cizerek anlatirdim dizin paranizi alip kandirmak vucdansizlik olur ve buyuk sorunluluk sonucta bunun sonucu olumle karsilasanlar var nasil biyle bi vebali alabilirim dedi bu laflar bana cok guven verdi oyuzden akin beye gitcem bide pitikarayla ist22 cok memnun kalinca kfamda kesinlestirdim

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
hemen doktora giderseniz doktor şu kadar saat önce bile diyebiliyor. şimdiden bile geç kalmışsın. bence al doktora git. erkek milletine güven olmaz bak şimdiden girmedi falan demiş.

hemen gitmemiz imkansızzz pazartesi gidicez iki üç gün gecikmeli olucak.bişe olurmu???int.de okudum 10 güne kadar anlaşılabiliyomuş..

jelibon06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
162
2

cnm bozulmuş olsa o anda kan gelir diye biliyorum 24 saat sonra kan gelmez başka şeye bağlı olarak gelmş olabilir tahriş falan olmuş olabilir ondan kaynaklanan bi kan olsa gerek ama nişanlına söyle böyle böyle oldu diyee

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
cnm bozulmuş olsa o anda kan gelir diye biliyorum 24 saat sonra kan gelmez başka şeye bağlı olarak gelmş olabilir tahriş falan olmuş olabilir ondan kaynaklanan bi kan olsa gerek ama nişanlına söyle böyle böyle oldu diyee

jelibon senin de mi kan gelmişti ama doktor bozulmadı demişti sanki öle hatırlıyorum.inşallah banada öle der.pazartesi doktora gidicez.beraber doktora gitmekle iyimi yaptım kötümü bilmiyorum:KK43:

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
bide şöyle bir durum varki ben önceden şüphedeydim biliyosunuz.pantolonun üzerinden bişeler yaşamıştık.şimdi doktora gidince ya derseki seninki önceden bozulmuş bu gelen kan başka diye o an naparım nişanlımın yanında bennn..tamam onuda nişanlımla yaşamıştım ama hiç şüphedeyim falan dememiştim:KK43:offff napıcam ben

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
kızlar nişanlımla bu saate kadar konuştuk.önce dediki girmedi ama elimle zarar vermiş olabilirim.hem ister bozulsun ister bozulmasın ne önemi var.üzme kendini biz nişanlıyız falan işte merak ediyosan doktora gidelim dedi.sonra dedimki seni rahatlatmak için gidiyorum doktora,düğün günü kanamazsa niye kanamadı diyebilirsin oyüzden dedim.dediki ozaman beni rahatlatmak içinse asla gitmeyelim ben gitmek istemiyorum doktora,seninde gitmeni istemiyorum dedi.ben rahatım zaten beni niye rahatlatcan sanki dedi.asla istemiyorum dedi.sonrasında hayır kendimde merak ediyorum dedim.ama olmaz dedi.kızlar ne yapayım şimdi.7 gün içinde yırtığın yeni yada eski olduğu anlaşılıyomuş.onu dinlemeyip doktora gitsekmi beraber bu 7 gün içinde.yoksa gitmezsem de 7 gün sonra keşke gitseydik derse ben naparım ozaman.bu yedi gün çok önemli.ne dersiniz.aynısını onada dedim kalkıp böle bişe diyebilirsin.ben gitmediğimize pişman oldum falan gibi şeyler söyleyebilirsin dedim.dediki böle bişeyi benden nasıl beklersin gitmiycez diye inatlaştı.ben napsam yaa onu yumuşatıp gitsemmi yoksa ona güvenip gitmesemmi

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
arkadaşlar nişanlım doktora gitmiyoooo.ben napıcamm.ilişkimizin üzerinde unutamadığımız saçma sapan bir sendrom olsun istemiyorum diyor.bozulsa nolur bozulmasa nolur diyor

hayal_alemi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
1.624
183
kızlar bende uzun zamandır ıstıyorum ama cesaret edemıyorum ole nısan fln da yok ist22 nın yaptırdıgı yerde yaptırmayı ıstıyorum.

bakalım ne zaman kısmet olucak..

jelibon06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
162
2
jelibon senin de mi kan gelmişti ama doktor bozulmadı demişti sanki öle hatırlıyorum.inşallah banada öle der.pazartesi doktora gidicez.beraber doktora gitmekle iyimi yaptım kötümü bilmiyorum:KK43:

evet cnm bnde pembe renkte akıntı geldi bnmde afedersin hiç bişeklde içeri temas olmadı muane oldugmda ise esnek dedi şimdide bunun derdini yaşıyorum :KK43:((